Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcemy zrobić swoją profesjonalną gildię dlatego na tym forum szukam profesjonalistów :D

Wartość czasu zależy od osoby, z którą się go traci.

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale i tak już Ci się nie uda dorównać tym gildią, które już są. ;)

Chociaż życzę Ci szczęścia. ^^

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@Cain

przesada...

myslisz ze kazdy polak jest w polskiej gildi ? Blad na swsro jest u mnie w gildi koles z polski ale i tak napierdala ciagle po angielsku i nic...

polowa polakow sie ukrywa z czego maja 90++zeby nie miec spamu o taxi...;s

 

 

 

Loader do ZSZC:

http://www.mpcforum.pl/topic/157073-loader-do-zszc/

Bot do ZSZC:

http://www.mpcforum.pl/topic/157069-sro-db-bot-do-zszc/

Opublikowano

Witam all jak zakupić ZSP na ZSZC ?? mógłby ktoś podać linka z zakupem ZSP na grab peta?

 

 

P.s stalla nie ma ;/

Opublikowano

Siemka,

 

I znów jakies problemy ; d

Odpalam launchera wyskakuje małe okienko "ok", naciskam, włącza się launcher, ale start juz nie -.-

Ocb ? Wczoraj wszystko było okej..

 

Z góry dzieki ;*

Opublikowano

No dobra wiem przesadziłem. :)

Sądzę, że jednak wszystko jest do zrobienia.

Tylko trzeba mieć dużo chęci.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@song01601 Używałeś bota.

Użyj media patcher'a od bota by znów móc grać legit. ;)

 

 

Między moimi postami jak nic był jeszcze jeden post!

Bo ja nigdy nie pisze double postów! ;/ WTF?

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

I przydało bu się wiecej ludzi :P Nie ma tu chetnych? przydało by się jeszcze paru polaczków do gildi przez Team Speaka gadamy jest fajnie i ogólnie gitara :D

Wartość czasu zależy od osoby, z którą się go traci.

Opublikowano

@Up:

Ja bym chciał aby już była off na zawsze :) Ale zapewne 1 dziennie na kilkanaście minut, ale nie jestem pewien. Chociaż na guild chodziły plotki, że już zamknięta.

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

@Hollow

miesiac max zamkna tak jak kiedys bylo na sjsro i wtedy stykalo...

24/7 server easy albo populed <3

Opublikowano

@Cain

przesada...

myslisz ze kazdy polak jest w polskiej gildi ? Blad na swsro jest u mnie w gildi koles z polski ale i tak napierdala ciagle po angielsku i nic...

polowa polakow sie ukrywa z czego maja 90++zeby nie miec spamu o taxi...;s

 

Dokladnie, ja tak samo nie chwale sie ze jestem polakiem bo zara zasypalo by mnie spamem polaczkowPL =x

15097.png
Opublikowano

Nie jest to temat do proszenia o konta!

 

PS;

I dobrze, że zamknięta bo już zaczyna wbijać się ciężko.

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

ja już sobie konto załatwiłem więc jest spoko.Myślę że chcą zrobić tak: Zamknęli rega po to żeby all boty pousuwać a potem jak easy-populatet będzie to otworzą rega

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Boże święty gdybym tylko mógł dawać warny dał bym ich chyba ze 100. Co było wyżej napisane MidNightPL ?

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

@Hollow

Jak bys nie zauwazyl zarejestrowal on sie dzisiaj i pewnie nie czytal reszty stron bo po co ja tez nie czytam wszystkich...

jak mam czytac ten spam to nie dzieki ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...