Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ludzie odkad niema lagow to lvl tak szybko idzie a jak gracie na bocie to narazacie sobie postac na bana bo gm sa bardzo aktywni

Opublikowano

ludzie odkad niema lagow to lvl tak szybko idzie a jak gracie na bocie to narazacie sobie postac na bana bo gm sa bardzo aktywni

Właśnie ściągam ZSZC i mam pytanie.Łatwo się wbija? Czy crowed -.-.I czy jest Loader?

Opublikowano

Ja do godziny 15:00 wbijam za pierwszym , a jak wczoraj dostalem dc wieczorem to gdzies 10 min wbijania.

Jezeli chodzi o loadera to nie ma .

eventa.png

urue.jpg

Opublikowano

Ja do godziny 15:00 wbijam za pierwszym , a jak wczoraj dostalem dc wieczorem to gdzies 10 min wbijania.

Jezeli chodzi o loadera to nie ma .

A da rade uruchomić klienta przez ''uruchom jako''?

Opublikowano

Jest filter do grap pet zszc?

w przeciagu 3 tygodni bedzie.

 

@Nuclear

bedzie multi botting co nie ?xdd

Opublikowano

Solo się gra świetnie. :) Nuclear zapraszam do gildi BlackHunters. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Jeszcze 2h i clieny zassany :D

Mam nadzieje, że to nie jest jak gSro xD

Tam wbije z 40 do 43 -> inspa -> roll back -> open -> 40-43 -> inspa -> roll back -> open ... I tak w kółko :P

 

 

beztytuuhaw.jpg

Help, co to za bład ? Gdzieś to na forum widziałem, ale nie moge znaleźć >.<

Jak to naprawic ?

Z góry dzięki ^.^

Opublikowano

@Up:

Pobrałem tego clienta z 1 posta ...

Jak mam pobierac na nowo to dziekuje -.-

Nie da sie tego jakos naprawic ?

 

@Edit:

No ja pierdole ... Pobrałem tego 30-apr-2010 >.< a jest jakis nowszy z maja ...

Opublikowano

Orjetuje sie ktos o ktorej godzinie jest otwarta Rejestracja ??

Server- ZSZC[fire]

Nick :Soner/ SoNe

Bulid Bow full str/Nuker s/s

lvl; 92/96

Opublikowano

Orjetuje sie ktos o ktorej godzinie jest otwarta Rejestracja ??

 

Słownik! To po pierwsze!

A co do rejestracji to mam nadzieję, że jest zamknięta 4 eva

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Opublikowano

w sumie ja tez i tak teraz po jakiejs godzinie wbija sie okolo 10min (a ja zrobilem 4 konta naraz na wlasnie taki wypadek i jest git)

Opublikowano

pobieranie clijenta to z 1.2 h ;) wiem nie ma problemu.

 

Niech otworza chociasz na chwilke musze zrobic z 2 konta dla kumpli ! . albo jak ktos ma to z 1 potrzebuje

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@czepak

zalezy kto ma jakiego neta ja sciagne clienta w 20 min...

 

@FishWife

nie ma loadera.

 

@mithrandir

za miesiac bedzie reg open.

 

@Gorbi

ja mam 17 acc i na zadnym nie gram.

nie pisac na pm bo i i tak nie dam.

Opublikowano

@Up:

Pobrałem clienta z twojego linka i wyskakuje błąd. Da się to jakos naprawic ?

Jakiś patch albo cos?

 

17 kont ma i sie nie podzieli :P

 

Ja nie pomyslałem i zrobiłem tylko jedno >.<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...