Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No tak. Ale port też musisz wpisać. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

w sumie teraz fajnie sie gra nie to co kiedys o tej godzinie byly takie laggi ze nawet sie ruszyc niemozna bylo

Opublikowano

Mam pytanie czy juz zakończyły sie beta testy i można normalnie grać ? nie chce mi się przeszukiwać 20+ stron tego tematu.

/ Za duża sygna. /

Opublikowano

Moje myśli znów mnie zawiodły :P.Byłem przekonany że nic z tego nie będzie... Ale co zrobisz każdy się może pomylić.Miłej gry !

Opublikowano

a ja mam takie pytanie: czy na tym serwie beda moze euro postacie?? bo patrze i widze ze euro tereny sa ale postaci nie

Admin Cienia
Opublikowano

a ja mam takie pytanie: czy na tym serwie beda moze euro postacie?? bo patrze i widze ze euro tereny sa ale postaci nie

Niema i nie będzie.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

a ja mam takie pytanie: czy na tym serwie beda moze euro postacie?? bo patrze i widze ze euro tereny sa ale postaci nie

Na euro terenach są moby 100+ ;).

Opublikowano

A więc na szybko. Opłaca się tam wrócić? Są lagi?

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

Nie ma lagów kompletnie. Wg mnie to najlepszy server obok swsro 2 =) Jak nie dodadzą opcji sunów za $ to będzie naprawdę gitara =) No i mam nadzieję, że nie otworzą regu =D

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Opublikowano

w kulki se lecisz ze to jest tak jak swsro.

nie porownuj go do swsro 2...

na swsro 2 nie ma takiego czegos jak "freez"

jak na "ZSZC" aka Ecsro wprowadza Neith-a to bedzie wielki cud wraz z wprowadzeniem 11DG

chyba ze sie myle o 11DG juz jest

Opublikowano

w kulki se lecisz ze to jest tak jak swsro.

nie porownuj go do swsro 2...

na swsro 2 nie ma takiego czegos jak "freez"

jak na "ZSZC" aka Ecsro wprowadza Neith-a to bedzie wielki cud wraz z wprowadzeniem 11DG

chyba ze sie myle o 11DG juz jest

 

A masz ms'a na swsro 2? Od inspeckji jestem prawie non-stop na zszc i jeszcze nie mialem freeza...No i nie ma kutasów full kox sun +12...

 

@Edit:

Właśnie event na unikaty trwa =) 1153 ludzi i 0 lagów.

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Opublikowano

A masz ms'a na swsro 2? Od inspeckji jestem prawie non-stop na zszc i jeszcze nie mialem freeza...No i nie ma kutasów full kox sun +12...

 

@Edit:

Właśnie event na unikaty trwa =) 1153 ludzi i 0 lagów.

tak jest ms...

skille sa do 110 lv wiem bo sam gram

Opublikowano

A ja mam pewien problem bo w DH i HT dostaje Crasha i postacie są zblokowane.. ( nie botuje)

Nick: iLoveIt

Lvl: 115 xD

Build: Bowman STR

Guild: Polish_Pride

Server: Iridium - (Ang) GrindRoad :D

Opublikowano

Siemka wlasnie sciagam clienta.

Moje pytania:

 

Duże lagi?

Dobry exp?

Za ile kupie avatar?

Kim najbardziej opłaca się grać?

 

 

1, 2 poczytaj o tym wyżej...

3. za 10$

4. Pff... kim najbardziej lubisz.

 

@Down:

Tak tylko Ty.

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...