Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

An może ktoś podać link do nowego klienta ?:) z góry dziękuje ^^

Opublikowano

An może ktoś podać link do nowego klienta ?:) z góry dziękuje ^^

 

Part 1:
http://www.multiupload.com/0JLD2PE8W1
Part 2:
http://www.multiupload.com/SLMFYUYVS4
Lub Alternatywa. (200mbps)
http://psropk2files.gamerzcorp.com/ZSZC/26_05_10_update/

 

a jest może jakiś loader ? bo nie mogę nic znaleść

Na choy Ci ten loader...

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Opublikowano

siemka . mam pytanie czy serv dziala ? bo jak wlanczam to wyskakuje mi bład i potrzebuje jeszcze linka do nowego patcha co jest na 100 lv bo w clijencie nie moge sciagna cos

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Możesz wejść na tą stronę, by zobaczyć czy reg otwarty. Klik

 

Ten link co podałeś jest dobry jeżeli wziąłeś z pierwszego postu.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mam problem mianowicie przy wbiciu na postać automatycznie wyłącza mi się silkroad, nawet nie wyskakuje żadem błąd. Jakaś rada?

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

Ja normalnie wbijam, oraz wszyscy w mojej gildii.

Niestety nie ma żadnego patcha.

Jak ktoś chce grać to musi ściągnąć całego nowego Clienta, który jest w pierwszym poście.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Nie mogę włączyć silka wyskakuje mi coś takiego siljk.jpg

a jak klikam OK pojawia się siljk.jpg

/ Za duża sygna. /

Opublikowano

@Lome Nie ściągnąłeś nowego clienta, bądź patchowałeś media do grania na bocie. Bo to co Ci wyskoczyło oznacza, że serwer jest wyłączony, bądź nie może się z nim połączyć (błędne IP, zerwane połączenie)

@melauzja Jak coś znajdę to dodam do pierwszego postu.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

nie wiem czy to tylko mi ta strona od rejestracji nie działa czy wam tak samo ? juz nawet przez inne przeglądarki próbowałem i nie da rady ;/ pomóżcie :D

Opublikowano

Podczas wbijania na serwer wpisuje pass i haslo i wywala mi DC co robić xD ? jestem zielony w te sprawy ;/

/ Za duża sygna. /

Opublikowano

Podczas wbijania na serwer wpisuje pass i haslo i wywala mi DC co robić xD ? jestem zielony w te sprawy ;/

 

 

Server jest crowded, nie da się wbić...

 

Graty dla GMów i wszystkich turasków...

 

@Down:

Nie ma.

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...