Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@xcoom

Masz racje jak ja się zarejstrowałem to doczytałem do 2 strony dalej już mi się nie chciało(a z resztą komu by się chciało 30 stron?)

@MidnightPL

Co do tego proszenia o pomoc (miałem taki problem ale gdyby nie mój brat cioteczny to dalej konta nie miałbym) życzę ci powodzenia :)

 

Kto się orientuje kiedy rejstracje zamknęli?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@xcoom

To nie zmienia faktu, że nie powinien pytać oto samo jak inni, ale cóż pierwszy dzień na mpc :P

 

@Up:

Reg jest otwarty codziennie tylko trzeba na niego trafić, np: dzisiaj założyłem kolejne 5 kont, nie wiem poco, najwyżej sprzedam na all**** :)

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

Tak jest off.

Naprawiaja jakiegos buga z mobem co wywala server czy cos takiego.

 

 

Dear users,

Due to a Monster error the server crashed.

The Server will stay on check until it is fixed.

We expect a opening time tomorrow.

Best regards.

 

 

Powodzenia z graniem:

 

 

SUN Weapon

 

We will be opening up subscriptions for SUN weapons 5D to 8D. You will be able to get them in the same way as ZSP/SP and avatar.

Opublikowano

@topic

- Dadane info o dzisiejszym Updacie

- Dodany nowy link do rejestracji - rejestracja otwarta na oba serwery. ;)

Jeżeli się pojawi błąd: Internal error, please contact the admin. To po prostu próbuj, aż do skutku. ;)

- Linki do download

- Link do alternatywnego (szybszego) downloadu.

- Zdjęcie Avataru i peta

Nie zapomnijcie, że jest nowy serwer i wcale nie jest tylko dla Turków! International...

 

Nie miałem wcześniej czasu, by uaktualniać temat.

Ale znów powracam. ^^

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@chudy

nie wkurzaj mnie bo jak ja to napisałem to nawet nie było żadnego posta o ty niby kto mi tu o 7 rano napisał jakiegos posta o tym co?

 

A i rejstracja była on ( na nowy serw ) dzis o 7

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja podam mniej więcej ceny

 

PLN[zł] USD[$] EUR[€]

200ZSP ~ 32zł 10$ 7€

500ZSP ~ 61zł 19$ 15€

1000ZSP ~ 85zł 26$ 20€

500k SP ~ 85zł 26$ 20€

1kk SP ~ 107zł 33$ 25€

Avatar Dress ~ 32zł 10$ 8€

Avatar Hat ~ 15zł 5$ 4€

Sun Weap 5DG ~ 40zł 12$ 10 €

Sun Weap 6DG ~ 45zł 14$ 12€

Sun Weap 7DG ~ 58zł 18$ 15€

Sun Weap 8DG ~ 78zł 24$ 20€

350x19_1261406460_35806.gif

 

podtastmpc.png

Opublikowano

Jestescie pewni ze reg działa na oby dwa serwy ?

Bo próbuje juz troche i cały czas ten bład.

Przyda się drugi char ^^

Opublikowano

Jestescie pewni ze reg działa na oby dwa serwy ?

Bo próbuje juz troche i cały czas ten bład.

Przyda się drugi char ^^

 

Rejestracja na stary server, który nosi nazwę ZSZC (NEW) -.-', jest zamknięta. Otwarta jest na nowego serva (ZSZC).

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Opublikowano

Ja tam pozakladalem po kilkanascie kont do ZSZC i na new i na old i na obu pisalo Success, wiec ja tam konta zalozylem bez problemu.

15097.png
Opublikowano

Jak wam wyskakuje błąd to róbcie do skutku. U mnie działało. Zresztą widzę, że nikt nie czyta pierwszego postu! Wszystko tam opisałem....

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Search & Destroy.= znajdz i zniszcz czyli jak go wyglada na servie bo sciagam new clienta.

 

czyżby jest arena gracze sa podzieleni na gruby i jest napierdalanka ;p ? czy jak

 

W call of duty 2 bylo Search & Destroy i gracze sa podzieleni na 2 drużyny i napierdzielaja sie ale także mozna podkładać bombe a jak to wyglada w silku ;p xD?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...