Skocz do zawartości

Misiek4Ever

exModerator
 • Zawartość

  1070
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Misiek4Ever

 • Ranga
  MPC Popular User

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Ostatnio na profilu byli

8977 wyświetleń profilu
 1. Odświeżę + dodam, że ograłem w tym czasie: Warhammer Vermintide 2, + Aktualnie ogrywamy: Shadow Warrior 2 Jakieś propozycję?
 2. Witam, tak jak w temacie - szukam dobrych gier z co-op'em, najlepiej z elementami RPG. Zaznaczę tylko, że shootery typu CS:GO, CoD, BF itp. mnie nie interesują. Duży nacisk kładę na grę w 2-osoby ++ Do tej pory ograne tytuły: - Resident Evil 4,5,6. - Monster Hunter World, - Warframe, - Dying Light, - Dead Island 1,2, - ARK: Survival Evolved, - The forest, - Portal 2, - Dark Souls 3, - Nioh. Więcej gier nie pamiętam ;) Z góry dziękuję za jakieś porady. Pozdrawiam!
 3. Czy lubi ktoś grę

  Torment: Tides of Numenera??

  Spoiler

  Steam: JIR72-QDIBD-LHLJM

  A może woli

  Wasteland 2: Director’s Cut - Classic Edition ??

  Spoiler

  Steam: MC4PL-VZP0G-8073E


  Kto pierwszy ten lepszy :)

 4. Siema :) Pytanie do Administracji. Mam kilka niepotrzebnych mi kluczy na platformę Steam. Czy rozdając je łamie w jakiś sposób regulamin?(dawno mnie tu nie było :/ ) Z góry dzięki za odpowiedź.

  1. Yaesthy

   Yaesthy

   Wypowiem się, choć nie jestem Administratorem.

   W statusie, z tego co wiem to chyba możesz je udostępnić, bez żadnych korzyści, etc.

   W tematach już nie bo wychodzi to jako handel.

    

   Lecz mogę się mylić, @Aive.

  2. Aive

   Aive

   Nie, to tak nie działa. Regulamin obowiązuje na całym forum, a statusy są jego integralną częścią. Po prostu w statusie możemy przymknąć czasem oko na coś takiego.

   Co do pytania - nie tworzymy tematów z kluczami do gier, w zasadzie w ogóle nie powinny takowe znaleźć się na forum, natomiast jeśli raz czy dwa wrzucisz status, nic się nie stanie :)

  3. Misiek4Ever

   Misiek4Ever

   Dzięki wielkie za odpowiedź :)

    

 5. Witam, otrzymałem na pewnej stronie(nie będę robił reklamy...) klucz do gry World of Warships, który dodaję do konta "chyba" statek(Ishizuchi) tier IV :p Na dole klucz, jeżeli komuś się przyda :) Kto pierwszy ten lepszy. PS: Kod można aktywować "tylko" przy zakładaniu nowego konta :( . Klucz ważny do: 30-04-2019 Pozdrawiam!
 6. 1. Należy stosować się do Regulaminu Globalnego Forum. 2. Tematy mogą być zamykane jedynie na wyraźną zgodę autora lub w przypadku, kiedy naruszają obowiązujące na forum zasady. Aby zamknąć temat, należy wysłać raport lub napisać prywatną wiadomość do moderatora działu lub Global Moderatora. 3. Należy używać opcji "Edytuj". Przedwcześnie dodanego posta należy zgłosić poprzez odpowiedni przycisk. 4. Moderator nie ma zawsze racji. Jeśli uważasz, że się pomylił i chcesz wyjaśnić sytuację, prosimy o kontakt na PW z danym moderatorem. W przypadku braku porozumienia prosimy o kontakt z Global Moderatorem lub Administratorem. 5. Zakaz utrudniania pracy administratorom/moderatorom. Raporty nie służą do zabawy i za nieuzasadnione ich użycie może, w skrajnych przypadkach, grozić sankcja. 6. Moderatorzy używają koloru + kursywy (Moderator) w przypadku edycji posta innego użytkownika. Użytkownik może używać kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków administracji, w innym przypadku przewidywana jest sankcja. 7. Na MPCforum obowiązuje zakaz handlu, wliczając prośby i darmowe oferty kont, poza wyznaczonymi działami. 8. Zakaz wszelkiego rodzaju plagiatów. 9. Zakaz publikowania adresów referencyjnych. 10. Publikację można odświeżać co 24h tylko za pomocą opcji "Odśwież ten temat". 11. Zakazuje się udostępniania danych dostępowych do kont innych użytkowników lub listy kont (loginy, hasła, adresy IP). 12. Zakazuje się atakowania, niszczenia, gróźb w stosunku do serwerów użytkowników MPCforum. 13. Publikacja musi być czytelna - w przypadku nieczytelnej publikacji, moderator ma prawo przenieść temat do archiwum. 14. Opinie użytkowników muszą być uargumentowane. 15. W przypadku masowego łamania regulaminu w publikacji serwera, moderator ma prawo przenieść ją do archiwum. 16. Publikacje nieaktywne przez okres 4 tygodni zostaną zamknięte i przeniesione do archiwum. 17. Wszelkie posty typu "zagram, fajny serwer", "aż X online! zapraszamy!", "zapraszamy, wszystko działa bez zarzutów" są spamem i będą karane. 18. W dziale obowiązują prefiksy, a nazwa tematu powinna wyglądać następująco: [Sezon][Exp] Nazwa serwera Przykładowo: [S13][1000x] MPCserwer lub [S6E3][500x] MPCserwer

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...