Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dosłownie. Jak będzie miało stać się coś bardzo ważnego, to zobaczymy to na ich forum. ;)

GM ciągle uspokaja ludzi, by nie przestali grać. :)

 

P.S. Nie tylko na ich forum. Ja też spróbuję jak najszybciej wam to przedstawić.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Lagi są niesamowite, od 5 min zacząłem grać na tym prywacie i podziękowałem sobie heh, z takimi lagami ?? w życiu nigdy nie będę grać, a GM cały czas to pisze że lagi ustaną i nadal są coraz to większe heh ...

Opublikowano

Mam problem wczoraj założylem nowe konto a pisze ze nie te haslo a ja zapisywalem na kartce wchodze na silk nation żeby sie zarejestrować a mi sie nie chce połączyć pisze za długo łączy sie z serwerem albo nie może sie połączyc

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam Problem wczoraj założyłem konto na ZSZC wchodzę na nie i piszę że złe hasło a zapisywałem na kartce chce zarejestrować się jeszcze raz a mi pisze że nie może się połączyć albo za długo się łączy POMOCY!!!!!!!!!!!!!!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam Problem wczoraj założyłem konto na ZSZC wchodzę na nie i piszę że złe hasło a zapisywałem na kartce chce zarejestrować się jeszcze raz a mi pisze że nie może się połączyć albo za długo się łączy POMOCY!!!!!!!!!!!!!!

 

Najwyraźniej źle sobie zapisałeś...

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Opublikowano

[GM] Ra

This server test is neccessary for lagfix and updates.

We are adding new things and improve the gameplay.

It may take a while until the Server open again.

Początek ~19.00

 

 

Wolne tłumaczenie:

Test serwera jest potrzebny, by naprawić lagi i wprowadzić aktualizacje.

Dodadzą nowe rzeczy i naprawią grę.

To może potrwać zanim serwer zostanie otworzony ponownie.

 

 

Jest godzina 23.48, jestem w grze i nie ma lagów. No muszę dodać, że serwer jest Easy.

Przekonamy się jutro po południu czy nie ma lagów.

Dobrej nocy.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

rejestracje zamkneli poniewaz sa duze lagi :) a gdyby wiecej ludzi wbilo to by bylo ich wiecej - logiczne :) rejestracje Open kiedy dadza sobie rade z lagami !

Opublikowano

Wejdzie na forum, które podałem w 1 poście i tam macie pokazane czy register jest on. ;]\

Powiem szczerze, że lagi jakby mniejsze i mniej freezów. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Serwer nie padł. ;) Bez przesady. :)

Włączą niedługo.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Znów testowali serwer. (usunięcie lagów, bla, bla, bla....) ;]

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...