Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lol. Xcoom grasz na zszc? Masz tam eventy, że unikaty respią się w nie określonych miejscach, więc gracze szukają ich i zabijają. :)

 

@topic "Event Zone" na ZSZC, to jest arena na której respi się Rock w normalnych silku. ;)

Na tym serwerze nic tam nie ma. :) I nie wiadomo kiedy będzie. Zapewne tam będą się odbywać Eventy. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

lol. Xcoom grasz na zszc? Masz tam eventy, że unikaty respią się w nie określonych miejscach, więc gracze szukają ich i zabijają. :)

 

@topic "Event Zone" na ZSZC, to jest arena na której respi się Rock w normalnych silku. ;)

Na tym serwerze nic tam nie ma. :) I nie wiadomo kiedy będzie. Zapewne tam będą się odbywać Eventy. :)

a no nie gram bo nie mam czasu na wbijanie pozatym mam acc na swsro 2 i gram tam juz do konca.

przynajmniej dobrze robia ze jakies eventy...

a w weekendy to pewnie jak na ecsro po 24 albo po 22

Opublikowano

zazwyczaj z tego co pamiętam to 17 - 20. Były eventy. ;p

 

NOWY SERWER MA NAZWĘ ZSZC, A STARY ZSZC(NEW). ^^

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

a te party to oba trzeba ściągnąć ? jesli tak to prosilbym o napisanie mi co pozniej :D , czy wrzucic je do jednego folderu czy co ?:P

z góry dziekuje i pozdrawiam

Opublikowano

@topic

-dodany Loader i Autologin

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Właśnie odbył się test areny eventowej, ponad 200 unikatów sie spawneło, lagi na maxa i ściny, ale było fajnie =D yarka sobie ubilem o.O

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Opublikowano

A mi działa właśnie sprawdzałem. :) Ściągnę i wrzucę na inny hosting.

@topic dodałem nowy autopot.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mam problem, niewiem dlaczego ale zaden ze sciagnietych auto potów mi niedziala, niewiem jaka jest tego przyczyna, Mam win vista, 32 bitowy , auto poty wypakowywalem na pulpit,

 

 

v 1.2

v 2.0

i jakies jescze, prosze o pomoc tutaj gdyz niemoge zalozyc tematu.

Opublikowano

To ja mam inny psikus , odpalam ( pierwszy raz ) dopiero sciagnalem. a po odpaleniu , mam do wyboru 1 server , nie dwa i po wpisaniu haseł wyskakuje automatycznie C8 i tak za każdym razem.

WHAT PART OF

SHUT THE

FUCK UP

DONT YOU UNDERSTAND?

 

Conan.png Tapai.png Shogo_PL.png ___MagiC___.png

Opublikowano

Ja sprawdzałem te linki i wszystko u mnie było dobrze. Ściągnij z MegaUpload.

@Luu93 wejdź tu(musisz mieć konto na ich forum): ZSZC

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Wstaw link ze zdjęciem z launchera. Bardzo mnie interesuje ten jeden serwer.

A używałeś jakiś botów, loaderów, mediapatchera, petfiltra?

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Juz wszystko dziala... windows nierozpakowywal do konca gry -_- a zamiast cos krzyknac ze mu nie pasuje ... to 6 gb na dysku bylo mu za malo... zrzucilem na inna partycje i poszlo cale , dziekuje za zainteresowanie ;) ( windowsa 7 mam )

WHAT PART OF

SHUT THE

FUCK UP

DONT YOU UNDERSTAND?

 

Conan.png Tapai.png Shogo_PL.png ___MagiC___.png

Opublikowano

@topic

-dodany patch, który poprawia nazwy serwerów w laucherze. (jest na końcu pierwszego postu)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

czy serv jest off lub był jakiś patch nowy?;> nie było mnie 2 dni z powodów natury technicznej i nie wiem co jest zgrane, bo silk nie dzialaaa ;x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...