Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jeżeli ktos chce konto to mam na oddanie 2 , wiem ze zabronione takie coś , ale trzeba zrobic dzien dobroci , PISAĆ na PM

 

 

 

@@@@@@@@@@@@

 

Lakus napisz na PM to ci dam ;]

Opublikowano

kur... jestescie żałośni ciągle spamujecie jak np: no kiedy bedzie ta rejestracja lub niech odtworzą te rejestracje chyba kur.... było napisane raz a porządnie

 

 

że nie bedzie otwarta bo bedzie za duzo lagow musza poradzic sobie z lagami potem otworzą a moze wsześniej a co wam da że napiszecie o tym tylko posta nie lepiej samemu w 1 min sprawdzić ? a wy kur... tylko posty nabijacie na tej rejestracji

Opublikowano

Dodałem info do głównego posta.

 

Tak przy okazji.

Rejestracja otwarta.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Co to za inspa od wczoraj ? OO Dowiedzial sie kto cos o tej inspie ? bo wlanczam silkroad to mi wyskakuje biale okienko

Opublikowano

Będzie nowy client, wszystkie rzeczy w item malu będą już działać i dodadzą też kilka nowości. :)

Już dziś w godzinach między 21 - 24 dodam Download nowego Client'a. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

chyba media.pk2 ;d

 

btw.oni nie zmieniaja hosta...

robia "cos" z lagami co jest fake info

bo na epvp jest zamieszczone info o zhakowaniu ZSZC.

Opublikowano

U nich na forum piszę, że dadzą nowego client'a.

 

 

[GM] Ra

Dear Users,

the new Server is ready now.

We started client uploading right now.

The Client will be published here within the next 6-9 hours.

Best regards

 

@xcoom Co do zmiany hosta.

Przeczytaj sobie. Klick

 

 

P.S. Coś mi się tak wydaje, że SUN'y będziemy kupować w ITEM MALU... ;/

 

@down Tak mi się tylko wydaje. :) Jak będą sprzedawać itemy za pieniądze to się nimi szybciej Joymax zajmie. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@Ma być nowy client, wg. deklaracji [GM]Ra do północy :D

@Heh, sorry, nie zauważyłem posta wyżej :O, może dlatego, iż nie odświeżyłem strony :O

Skąd niby to wiesz, że będą suny w IM ^^? A może ten toto-lotek co na ISRO :D?<br><br>@EDIT: NEW CLIENT :D<br><span style="text-decoration: underline;"><br></span>

350x19_1261406460_35806.gif

 

podtastmpc.png

Opublikowano

@Ma być nowy client, wg. deklaracji [GM]Ra do północy :D

@Heh, sorry, nie zauważyłem posta wyżej :O, może dlatego, iż nie odświeżyłem strony :O

Skąd niby to wiesz, że będą suny w IM ^^? A może ten toto-lotek co na ISRO :D?

Może od gapili to od sunsro, bo na sunsro masz suny w IM tyle że po kilka tyś silków jeden :P.

Opublikowano

Już jest Download. Zaraz dodam w pierwszym poście. :)

 

@edit Dodane! :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Witam. Musiałem zrobić reinstall silka i nie moge teraz znalesć auto pota który działa na minimalizacji. Chodzi mi najlepiej o takiego do którego wpisuje się swój nick mam nadzieje że wiecie oco mi chodzi.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam. Musiałem zrobić reinstall silka i nie moge teraz znalesć auto pota który działa na minimalizacji. Chodzi mi najlepiej o takiego do którego wpisuje się swój nick mam nadzieje że wiecie oco mi chodzi.

http://www.speedyshare.com/files/22280212/autoPot_v_1_2_RC7.rar
http://www.virustotal.com/pl/analisis/e40290605e91b207ef7fa507289cef90044f8b1689427ef18e82eec530cdc166-1274944332

Opublikowano

@Sunów nie ma w IM

@ Zero lagów póki co, Server Easy 'ZSZC (NEW)'

@ Wszystkie avatary w IM

@ Ticket Gold Plus

Może był nie wiem, nie patrzyłem wcześniej :D

350x19_1261406460_35806.gif

 

podtastmpc.png

Opublikowano

kurde z tymi SUN'ami to były moje pomysły.

 

Serwer jest na nowym host-cie tak jak mówiłem. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Nom. Nie ma lagów. :)

Można spokojnie grać i rejestracja teraz otwarta. ;)

Wersja Clienta to: 1.673

I nowe IP: 72.55.143.209

Port: 6677

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...