Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Arutan.pl - Tylko u nas realne nagrody! Start już jutro! godz. 18:00 [Dedyk] [Hard]


Mikolajek1233

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak sie gra?

Bardzo przyjemnie, tylko podloze mogliby zrobic standardowe, a nie sohan ;/

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

wyłącznie ten serwer skoro stronka nie dziala

Reje bylo dostepne juz dawno, kto sie interesowal serverem, ten zdarzyl sie zarejestrowac i teraz gra. 

PS strona dziala, tylko troche zamula.

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Reje bylo dostepne juz dawno, kto sie interesowal serverem, ten zdarzyl sie zarejestrowac i teraz gra.

 Tak tylko że nie wszyscy siedzą 24h w domu przed kompem i mają czas. A jak serwer działa to i rejestracja powinna działać.

1374492926-U975782.jpg


Opublikowano

musicie nam wybaczyć, atakują najsłabsze ogniwo

 

Strona nigdy nie może być najsłabszym ogniwem bo jest to główny czynnik łączący z grą graczy, ogarnij to Mikołajek, cała polska w Ciebie wierzy.

Opublikowano

Strona nigdy nie może być najsłabszym ogniwem bo jest to główny czynnik łączący z grą graczy, ogarnij to Mikołajek, cała polska w Ciebie wierzy.

atakują strone bo reszte nie dają rady, staram się to ogarnąć cały czas

Opublikowano

Troszkę spokojniej, na starcie większość serwerów ma problemy tego typu. Poczekajmy, a nie denerwujmy się od razu :)

serwer stoi stabilnie, ze stroną jest problem jedynie, damy nagrody itp itd po miesiącu liczba graczy się zwiększy sporo, bierzmy pod uwage też to że dzisiaj nie startujemy tylko my

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...