Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Arutan.pl - Tylko u nas realne nagrody! Start już jutro! godz. 18:00 [Dedyk] [Hard]


Mikolajek1233

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jedyne co denerwuje to to, ze przy takim dropie dodan nie ma 100% na wejscie...

Up ze 150 online.

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano
Spokojnie, oni włożyli w ten serwer tyle pieniędzy ile wy na oczy nawet nie widzieliście, jak ruszy reklama seriami będzie 8k graczy

 

A te info to skąd? Propaganda na ten temat jest widzę rozchwiewana we wszystkie strony. Widzę że działa :)

Z g*wna bata nie ukręcisz. 

Włączcie licznik.

Heniek.

Opublikowano

Spokojnie, oni włożyli w ten serwer tyle pieniędzy ile wy na oczy nawet nie widzieliście, jak ruszy reklama seriami będzie 8k graczy :D

Ty tak na powaznie? Co im z tej reklamy jak serwer nie ma nic do zaoferowania.Powtarza sie sytuacja z mortisem,tylko,ze tam na starcie bylo wiecej osob.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Również zapraszam na serwer.

Taki global, gdzie nie trzeba ładować kase w IS.

Co prawda wprowadziłbym kilka drobnych zmian, ale każdemu się nie dogodzi, a ten serwer jest na prawdę dopracowany i stabilny. Nie to co na Malesti, gdzie co chwilę są jakieś poprawki, a założyciele zapomnieli o regulaminie.

Może i mało osób, ale powoli się rozkręca, więc przestańcie narzekać i wbijajcie, bo kto ma ten licznik podkręcić jak nie wy?

Opublikowano

Piszac zapraszamy podaj prawdziwa liczbe online z godzin popoludniowych : ) zanim wejde chce zobaczyc ile osob gra i mysle z,e nie tylko Ja bo nikt nie bedzie gral na hardzie gdzie jest 200-300 osob.

sygna2.png

Opublikowano

Spokojnie, oni włożyli w ten serwer tyle pieniędzy ile wy na oczy nawet nie widzieliście, jak ruszy reklama seriami będzie 8k graczy :D

Za pieniądze umiejętności nie kupisz. To co ten serwer ma do zaoferowania oprócz zmienionego lekko interface nie różni go niczym od gotowca. Pisząc to przeglądnąłem prezentację jeszcze raz.

 

Również zapraszam na serwer.

Taki global, gdzie nie trzeba ładować kase w IS.

Co prawda wprowadziłbym kilka drobnych zmian, ale każdemu się nie dogodzi, a ten serwer jest na prawdę dopracowany i stabilny. Nie to co na Malesti, gdzie co chwilę są jakieś poprawki, a założyciele zapomnieli o regulaminie.

Może i mało osób, ale powoli się rozkręca, więc przestańcie narzekać i wbijajcie, bo kto ma ten licznik podkręcić jak nie wy?

Wspominanie o Malesti na korzyść tego serwera to semantyczne nadużycie. W ten sposób tylko kolega cytowany wyżej może potwierdzić moje spostrzeżenie na serwer oraz twierdzenie że za pieniądze umiejętności nie kupisz (przynajmniej oni tego nie zrobili).

64562221938.png

Opublikowano

Za pieniądze umiejętności nie kupisz. To co ten serwer ma do zaoferowania oprócz zmienionego lekko interface nie różni go niczym od gotowca. Pisząc to przeglądnąłem prezentację jeszcze raz.

 

Zmieniony lekko zbugowany. Od czasu bety nikt im tego nie przekodował. xD

Co drugi filmik na yt pokazuje obraz:  xD

 

 

7B9zTRk.jpg

 

 

O jakich umiejętnościach tu mówimy.

Co do licznika zapewne chcieli dodać sobie jeszcze z 50 graczy ale zamiast + dali - "Jakoś tak wyszło że nie potrafimy tego już naprawić".

Wspominanie tutaj o jakimkolwiek serwerze na korzyść tego mija się z celem.

Dalej oczekuje odpowiedzi na zadane wyżej pytania, tylko nie pisz mi tym razem Mikołaju że to Twoja sprawa prywatna bo każdy technik potrafi wyśmienicie określić w jakiej dziedzinie jest dobry i co zrobił na swoim serwerze, nie ma co tego ukrywać.

 

PS. Czemu tylko +/- 5 osób zaprasza na ten serwer, a jedną z nich jest sam [TECH]Mikolaj?

dCrwk2h.gif

Opublikowano

Spokojnie, oni włożyli w ten serwer tyle pieniędzy ile wy na oczy nawet nie widzieliście, jak ruszy reklama seriami będzie 8k graczy :D

 

 

Wbije te twoje 8k osób, pogra chwile i stwierdzi, że serwer nudny bo nic na nim nie ma i wyjdzie. Na tym ma polegać reklama? Malestia ten serwer bije na głowe i oni chociaż mają co poprawiać, bo coś od siebie dali.

Opublikowano

@Mikolajek1233 Macie zamiar wprowadzic jakies ulatwienia, aby przyciagnac nowych graczy?

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Masz event świateczny z mikołajami który jest strasznym ułatwieniem bo dropi pełno yang i szkaty z których leca ciekawe itemy...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...