Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Arutan.pl - Tylko u nas realne nagrody! Start już jutro! godz. 18:00 [Dedyk] [Hard]


Mikolajek1233

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strona na razie w ogóle nie działa, pewnie robią jakieś zmiany, chyba, że już jakieś ataki robią :D

 

Mam nadzieję, że sporo graczy zawita, choć martwi trochę:

" 68 użytkowników czyta ten temat "

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem zmianek i dodań nie powinno być w Itemshopie, zaburzą trochę równowagę pomiędzy wydającymi większe kwoty na IS, a resztą. Inna sprawa, że serwer właśnie z tego będzie miał dochody.

Gdzie można znaleźć informacje o przedmiotach, które będą do kupienia przez pierwszy miesiąc? Bo ktoś bodajże pisał, że tylko niektóre będzie można od razu kupić w IS.

Opublikowano

Strona na razie w ogóle nie działa, pewnie robią jakieś zmiany, chyba, że już jakieś ataki robią :D

 

Mam nadzieję, że sporo graczy zawita, choć martwi trochę:

" 68 użytkowników czyta ten temat "

Strona dziala.

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Moim zdaniem zmianek i dodań nie powinno być w Itemshopie, zaburzą trochę równowagę pomiędzy wydającymi większe kwoty na IS, a resztą. Inna sprawa, że serwer właśnie z tego będzie miał dochody.

Gdzie można znaleźć informacje o przedmiotach, które będą do kupienia przez pierwszy miesiąc? Bo ktoś bodajże pisał, że tylko niektóre będzie można od razu kupić w IS.

Zmianki to jest podstawowa rzecz i nie zaburza równowagi.Zaburzać równowage to mogą kostiumy ,pety ,fryzury po 2khp 10potwory 10do pz.

Opublikowano

Start przesuniety na 19.

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Serwer nie wystartuje. Mikołajek za dużo szczekaj czego to on nie umie i czego on nie włożył w ten serwer i widać własnie stutki nadmiernego gadania.

Opublikowano

Widzę, że strona się wyjebała, takie pro zabezpieczenia za kilka tysięcy hahaha. :D 

 

 

Start o której?

kiedy strona?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...