Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie gry


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A dobre ma nitro? Jak z przyśpieszeniem i v-maxem? Zastanawiałem się nad kupnem, ale za nim się zastanowiłem już zniknęło z rotacji :(

Czyli jednak nie warto? :f

Opublikowano

Nitro całkiem niezłe,vmax  jak na klasę B przeciętny,dobre przyspieszenie i bardzo przyjemne prowadzenie.

Wadą jest to, że nie można do niego wsadzić zbyt dużo części w klasie B,a w klasie A zostanie "zmieciony" przez koksy typu Nismo czy Porsche 997.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

BMW 1M nie tak dawno było za IGC :P

Ma fajne prowadzenie, ale raczej koksem w żadnej klasie nie będzie.

Infiniti jest raczej okazem do kolekcjonerki niż do wygrywania wyścigów.

1 Series M Coupe jest całkiem niezłe w klasie B :)

A w takim razie lepiej wybrać 1 Series M Coupe czy M3 GTS za 1,7 mln?

1 Series M Coupe - jak już wcześniej wspomniałem, jest dobre w klasie B. Jednkże nie kupowałbym tego wozu za SB... można znacznie lepiej zagospodarować te pieniądze (chociażby na zakup MR2).

M3 GTS jest dobre w klasie A, ale podobnie jak w przypadku M Coupe - konkurencja jest spora.

#Edit

BMW 1 Series M Coupe jest dostępne za IGC przez ten weekend (w ramach "IGC Special").

http://www.mpcforum.pl/topic/1327879-specjalna-weekendowa-oferta-igc-5122014r/

HB5fLf7.png

Opublikowano

Jak miałbym SB to kupiłbym 3x MR2 do D, C i B.

 

Mam aktualnie 200SX (249) i Corollę (398). Jakie autko teraz kupić? Na co zbierać? C:

Wyścigi:

Klasa S: Porsche 911 GT3 RS, Porsche 911 Carrera S (991)

Klasa A: Porsche 911 GT2 (996), Lamborghini Murcielago LP640

Klasa B: BMW 3.0 CSL Gr.5, Mazda RX-8

Klasa C: Chevrolet Cobbalt SS, Mazda RX-8

Klasa D: Chevrolet Cobbalt SS, Mazda RX-8

Klasa E: Volkswagen Scirroco, Nissan Silvia [s15]

 

Dragi:

S: Porsche 911 GT3 RS, Porsche 911 Carrera S (991)

A: Lamborghini Murcielago LP640, Porsche 911 GT2 (996)

C: Audi RS 4

 

Pościgi:

S: Ford Mustang BOSS 302'12

D: Pontiac GTO'65

E: Pontiac GTO'65

 

To są aktualne czołówki w kategorii aut za IGC.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Raczej z MR2 w klasie B nie ma zbyt dużych szans, a w klasie A zostanie kompletnie zmieniony przez koksy.

Jest to raczej taki średniak.

Edit: Jeszcze dopowiem: Jego największą zaletą jest bardzo wysoki vmax.

Nie da on jednak możliwości powalczenia z MR2.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Gdzie jest rotacja?! :(

Najwidoczniej i to studio się zaczyna opierdzielać :P

 

Wystarczy czytać angielskiego FB :P

 

Oto rotacja:

Lexus LFA

Subaru Impreza WRX STI (Hatchback) 

Nissan 370Z (Z34)

Mazda RX-7 (1987)

 

Wszystkie te auta są raczej średniakami.

f

Opublikowano

370Z Fajny? KURDE. Zabrali mi GT3 RS :( Co ja teraz zrobie? Nie chce Carrery S, nie lubie tego klocka :(

 

370Z nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. 

f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...