Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NZ] World of Metin2


Qentinios

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Halo, halo! Czy tu da się grać w polskiej wersji językowej? :l

Tak jest polskie streszczenie. Włącz sobie w ustawieniach polski jezyk.

Opublikowano

 

Halo, halo! Czy tu da się grać w polskiej wersji językowej? :l

Tak jest polskie streszczenie. Włącz sobie w ustawieniach polski jezyk.

Dobra, a mógłbyś mi tylko streścić na szybko jak zmienić język? Pobrałem klienta i musiałem już wychodzić do pracy, także po powrocie chciałbym już wszystko wiedzieć, żeby względnie nie kombinować. :v

dojebany.png?lol=0.6705087553709745

I like it, and you? ;3

Opublikowano

Wbijasz w "Opcje systemowe" 

06999276469415898811.jpg 

i wybierasz ^^

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

co dropi z tych piłek że takie zainteresowanie nimi?

Drop jest identyczny jak z blasków czyli, fasole, 5 bony,  yangi, itemsy do rangi ( lucy etc) i raz na milion jakaś zmianka lub dodanie może polecieć i tyle xD Także dupy nie urywa, ale zawsze jakiś dodatkowy drop przy expieniu lub dropieniu, także spoko ;p 

xD 

Opublikowano

Kilka pytań do ludzi, którzy tu graja:

1) Jak tu leci EXP? Jak na PL czy szybciej?

2) Czy ulepszacze lecą tak samo opornie jak na PL?

3) Są wprowadzane nowości i czy administracja dba o serwer?

4) Czy warto zacząć tu grać?

 

PS. I jakby ktoś mógł mi wyjaśnić na czym polegają te głosowania to byłbym wdzięczny

Opublikowano

Kilka pytań do ludzi, którzy tu graja:

1) Jak tu leci EXP? Jak na PL czy szybciej?

2) Czy ulepszacze lecą tak samo opornie jak na PL?

3) Są wprowadzane nowości i czy administracja dba o serwer?

4) Czy warto zacząć tu grać?

 

PS. I jakby ktoś mógł mi wyjaśnić na czym polegają te głosowania to byłbym wdzięczny

1) O wiele szybciej. Do 86 poziomu jest banalnie.

2) Lecą bardzo dobrze, ale są wyjątki - np. kawałek lodu

3) Są, ale w granicach rozsądku. Dba i to bardzo: prawie całodobowa obecność GM na serwerze, brak jakichkolwiek cheaterów, codzienne eventy, regularnie wprowadzane propozycje graczy, naprawy błędów (naprawili kilkanaście bugów, które do tej pory występują na globalach).

4) Jak najbardziej.

 

Głosujesz na serwer za to dostajesz darmowe Dragon Coins (odpowiednik Smoczych Monet).

fc45a2950ef84d30aa5cde48fed7cd86.jpeg

Opublikowano

 

Kilka pytań do ludzi, którzy tu graja:

1) Jak tu leci EXP? Jak na PL czy szybciej?

2) Czy ulepszacze lecą tak samo opornie jak na PL?

3) Są wprowadzane nowości i czy administracja dba o serwer?

4) Czy warto zacząć tu grać?

 

PS. I jakby ktoś mógł mi wyjaśnić na czym polegają te głosowania to byłbym wdzięczny

1) O wiele szybciej. Do 86 poziomu jest banalnie.

2) Lecą bardzo dobrze, ale są wyjątki - np. kawałek lodu

3) Są, ale w granicach rozsądku. Dba i to bardzo: prawie całodobowa obecność GM na serwerze, brak jakichkolwiek cheaterów, codzienne eventy, regularnie wprowadzane propozycje graczy, naprawy błędów (naprawili kilkanaście bugów, które do tej pory występują na globalach).

4) Jak najbardziej.

 

Głosujesz na serwer za to dostajesz darmowe Dragon Coins (odpowiednik Smoczych Monet).

fc45a2950ef84d30aa5cde48fed7cd86.jpeg

 

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Jeszcze powiedz poprzez co mam wejść na to głosowanie to byłbym wdzięczny.

Opublikowano

 

 

Kilka pytań do ludzi, którzy tu graja:

1) Jak tu leci EXP? Jak na PL czy szybciej?

2) Czy ulepszacze lecą tak samo opornie jak na PL?

3) Są wprowadzane nowości i czy administracja dba o serwer?

4) Czy warto zacząć tu grać?

 

PS. I jakby ktoś mógł mi wyjaśnić na czym polegają te głosowania to byłbym wdzięczny

1) O wiele szybciej. Do 86 poziomu jest banalnie.

2) Lecą bardzo dobrze, ale są wyjątki - np. kawałek lodu

3) Są, ale w granicach rozsądku. Dba i to bardzo: prawie całodobowa obecność GM na serwerze, brak jakichkolwiek cheaterów, codzienne eventy, regularnie wprowadzane propozycje graczy, naprawy błędów (naprawili kilkanaście bugów, które do tej pory występują na globalach).

4) Jak najbardziej.

 

Głosujesz na serwer za to dostajesz darmowe Dragon Coins (odpowiednik Smoczych Monet).

fc45a2950ef84d30aa5cde48fed7cd86.jpeg

 

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Jeszcze powiedz poprzez co mam wejść na to głosowanie to byłbym wdzięczny.

 

Po zalogowaniu się na stronie w zakładce vote for us.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Ma ktoś dowodzenie na P i chciałby pomóc w pewnej sprawie za drobną opłatą? Królestwo chunjo.

Dwa, ma ktoś na sell jakiś rubin śr/wartość taki średni/dobry.

Prosiłbym o kontakt pw­, również kupie kolce na wartość te smoka i atak boga.

Pozdrawiam

Opublikowano

PolishOnion > Shinso, zapraszam ;D

W Gildii aktualnie osoby które wypaczylem na mpc:

Gordonix

Kewin

Ja

Amber

;D

OQqSOv4.png

Opublikowano

PolishOnion > Shinso, zapraszam ;D

W Gildii aktualnie osoby które wypaczylem na mpc:

Gordonix

Kewin

Ja

Amber

;D

Jak mi dasz zwoj zmiany krolestwa to chetnie dojde bo ja Jinno. A poza PWND w Jinno jakos dobrych gildii nie ma. 

//DoVaHIIN

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Gdyby ktoś jeszcze wahał się nad grą tutaj podsyłam aktualnego screena z m1 jinno. Sam zacząłem kilka dni temu i jestem pod wielkim wrazeniem liczby graczy. 

 

611681467225758922706.png

 

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

PolishOnion > Shinso, zapraszam ;D

W Gildii aktualnie osoby które wypaczylem na mpc:

Gordonix

Kewin

Ja

Amber

;D

Jak mi dasz zwoj zmiany krolestwa to chetnie dojde bo ja Jinno. A poza PWND w Jinno jakos dobrych gildii nie ma. 

//DoVaHIIN

 

Możesz się przenieść za darmo. Tam gdzie masz misje jest taka opcja.

Opublikowano

Gdyby ktoś jeszcze wahał się nad grą tutaj podsyłam aktualnego screena z m1 jinno. Sam zacząłem kilka dni temu i jestem pod wielkim wrazeniem liczby graczy. 

 

611681467225758922706.png

 

W shinso jest jeszcze więcej ludzi ( nie mówię o sklepach) + większość to polacy ;p 

xD 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...