Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAKREA - Czas zrobić Bang! START 17:00 [Dedyk] [Medium]


CreatiVe01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam maly problem nie moge zejsc z tego kuraka startowego nai ctrl+g ctrl+h rlg nic nie dziala :(

Po prostu daj sie zabic potworom.

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Server nawet fajnie zrobiony ale pustka pustka i jeszcze raz pustka poza tym dużo bugów, przed startem administracja byla tak aktywna a teraz co? :)

Opublikowano

Posiada ktoś link do aktualnego clienta gdzie nie będę potrzebował żadnego patchera by zagrać?

Opublikowano

O godzinie 12:00 będzie przeprowadzony mała przerwa techniczna gdzie poprawione zostaną bugi, które wykryte zostały po starcie. 
Aktualnie na serwerze jest 180 graczy. 
Rozumiemy "hejty" i wasze zdenerwowanie,  jednak tak bywa czasami, że coś się psuje i nie jestesmy tego szybko naprawić.
 

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Jak ktoś napisał, kolejny nudy medium . Teraz graczom nie chcę się siedzieć po 50 godzin na expowiskach, żeby dobijać maxymalne levele, kolejne 100 na dropienie ulepszaczy, kolejne 200 na robienie bonów , Nie polecam.

BornBePRO.jpg


Masz ładunek na kwadracie, skręć se jebnij macha !

Opublikowano

Jak ktoś napisał, kolejny nudy medium . Teraz graczom nie chcę się siedzieć po 50 godzin na expowiskach, żeby dobijać maxymalne levele, kolejne 100 na dropienie ulepszaczy, kolejne 200 na robienie bonów , Nie polecam.

 

Chyba tobie. Idź graj na Easy. Każda gra na tym polega, że trzeba czasu żeby coś osiągnąć ;).

Opublikowano

Serwer ma swój klimat. Dobra administracja, wszystko dopasowane, serwer naprawde na dłuższą ciekawsza grę. Tylko na liczba online, powinno być z 500-600 online. Zmarnuje sie kolejny bardzo dobry serwer.

Serwer oczywiscie polecam.

Opublikowano

Bo to jest przecież logiczne że ludzie wolą serwery zbugowane o które administracja nie dba.

Tutaj tego nie ma i jest mało osób ;P

Opublikowano

Serwer zapowiada się świetnie. Jak znajdę odrobinkę czasu to wpadnę, bo jest czym nacieszyć oko. Widać, że administracja nie dała ciała i zrobiła serwer z największą precyzją. Życzę powodzenia. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...