Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze,ze co niektorzy po raz kolejny chca wam zaufac i tracic swoj czas,niekiedy pieniadze.Dziwie sie takim osobom,choc nie powiem jest to dosc intrygujace.Osobiscie nie zagralbym na serwerze,ktory juz kilka razy polegl.

I co nagle zdanie zmieniles ? Japier**** co ci ludzie maja z glowa , 90% hejty a i tak graja na servie . . .

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam pytanie , jest jakis bs  5 slotowy na laneris  dzialajacy  ?

Każdy działa, ten serwer ma takie zabezpieczenia, że mogę go zjeść w 2 min 

Legia Pogoń dwa pe#ały cały sezon się j#b#ły
Na centralnym, na peronie, wisi legia na kondo#ie.
Każdy kibic ze stolicy nosi ch#ja w odbytnicy...
Mamy tylko dwie ambicje j#bać legie i policje!

Opublikowano

Każdy działa, ten serwer ma takie zabezpieczenia, że mogę go zjeść w 2 min 

to mi zrob taki co dziala ;d bo ten 5 slotowy  v3 nie odpala sie po uruchomieniu , chyba ze sie uruchamia jak sie na postac zaloguje - nie gralem juz kilka miesiecy i pozapominalem

 

 

biologa da sie robic od 30lvl ? 

Opublikowano

Ja nie rozumiem dlaczego twórca prezentacji pisał o godzinie 17, że za 2 minuty serwer on, a w prezentacji napisał start o 18 godzinie

Co Ty ćpiesz? przecież jest godzina 18:02

 

SERWER ON

 

czemu off?

 

@Down: bo masz popsuty komputer

Opublikowano

Co Ty ćpiesz? przecież jest godzina 18:02

 

SERWER ON

 

czemu off?

 

@Down: bo masz popsuty komputer

Strone wcześniej twórca prezentacji zamieścił post o godzinie 17, że serwer on za 2 minuty. Mi pokazuje, że napisał tego posta o 17:00

 

@Edit

 

JUŻ ROZUMIEM - MAM PRZESTAWIONY CZAS NA FORUM

Opublikowano

Bardzo szybko poprawiają bugi czy co to tam jest. Mi sie podoba ;p

tobie moze to sie podoba ale jak jest start to sie nie robi 15 restartow ... mieli duzo czasu zeby naprawic i przetestowac wszystko...

Opublikowano

tobie moze to sie podoba ale jak jest start to sie nie robi 15 restartow ... mieli duzo czasu zeby naprawic i przetestowac wszystko...

tylko, że na betach nie ma tylu graczy co wbiło teraz i nie każdy gracz gra mógł akurat znaleźć tego buga co został znaleziony własnie, więc spokojnie =)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...