Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze,ze co niektorzy po raz kolejny chca wam zaufac i tracic swoj czas,niekiedy pieniadze.Dziwie sie takim osobom,choc nie powiem jest to dosc intrygujace.Osobiscie nie zagralbym na serwerze,ktory juz kilka razy polegl.

sygnatura2lg.png
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie zagram ze względu na to, że Administracja nawet nie wysiliła się na tyle żeby zrobić własne screeny, tylko część skopiowała z prezentacji Aline2 no i ze względu na pliki, które są tak pobugowane, że wątpie iż zostały odbugowane w 99%. ale powodzenia z serwerem.

 

Opublikowano

Będzie tak jeśli ktoś będzie bogaty i kupi sobie z full is  a ten drugi nie będzie biedny jak ciastko i przegra walke bo nie ma nic z is?

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Bez isa tez dało się grać na lanerisie więc wbije was sprawdzić bo się s1 był spoko, mam nadzieję,że poprawiliście 148-151 kto grał wie o co mi chodzi:)

wiwpverco.png

*Honor Twoją Amunicją*

Wspólnie i W Porozumieniu

WiWP

Opublikowano

Pisanie pisaniem mówienie mówieniem, puste słowa i puste wyrazy tyle mam do napisania

 

Zobacze i znajde bugi bo na pewno są

 

Już nie raz było pisane że pliki odbugowane w 99% 99.9% 98% itp...

 5e12664b40bb4455bc58e085dd6b49d0.0.gif

<3

Opublikowano

Będzie tak jeśli ktoś będzie bogaty i kupi sobie z full is  a ten drugi nie będzie biedny jak ciastko i przegra walke bo nie ma nic z is?

Is u nas daje tą przewagę że szybciej można zdobyć ekwipunek a nie miliony na odporność i ludzi :) 

Najwięcej daje Pet bo na 110 poziomie aż 18k hp 20 ludzi itd to są dobre bonusy. 

Lecz trzeba pamiętać że u nas da się wydropić peta co prawda szansa jest 0,01 łącznie 0.09 bo jest 9 petów < 

banner.png

Opublikowano

Tak, ale to zostało wykorzystane za zgodą twórcy głównego "Sheila" my odbugowaliśmy pliki w 99%, jeżeli znajdziesz jakikolwiek bug z poprzedniej odsłony to damy Ci sm.

 Po co mu sm jak może zbugować Ci serwer ?xD

Ale serwer spoko... aline to spoko...

Opublikowano

 Po co mu sm jak może zbugować Ci serwer ? xD

Ale serwer spoko... aline to spoko...

To jest groźba? Chcesz zbuguj - Powodzenia :)

 

 

 

1. Warto zagrać na serwerze?

2. Jakaś reklama jest?

3. Ilu przewidywanych graczy na podczas startu?

4. Opinie o administracji? 

1. Tak

2. Tak :)

3. Nie wiemy jeszcze

4. To zostawimy dla użytkowników:)

banner.png

Opublikowano

1. Warto zagrać na serwerze?

2. Jakaś reklama jest?

3. Ilu przewidywanych graczy na podczas startu?

4. Opinie o administracji? 

1. Nie warto, ponieważ serwer na 2-4 miesiące

2. Reklama będzie pewnie ale oni to spi***** pewnie jak zawsze

3. Może 300-400 wejdzie na serwer surmistrza

4. Nie polecam, ponieważ SurMistrz robi serwery jak rękawiczki co za tym idzie upadają serwery jak np Negoria,Isaric itd ma swoje jeszcze 2 serwery corelis oraz latros, który padnie bo brak graczy (do kiedy jest opłacony do tego czasu będzie on) Więc podsumując wypowiedź nie polecam

Opublikowano

1. Nie warto, ponieważ serwer na 2-4 miesiące

2. Reklama będzie pewnie ale oni to spi***** pewnie jak zawsze

3. Może 300-400 wejdzie na serwer surmistrza

4. Nie polecam, ponieważ SurMistrz robi serwery jak rękawiczki co za tym idzie upadają serwery jak np Negoria,Isaric itd ma swoje jeszcze 2 serwery corelis oraz latros, który padnie bo brak graczy (do kiedy jest opłacony do tego czasu będzie on) Więc podsumując wypowiedź nie polecam

Jeśli mówisz ze serwer na 3-4 miesiące to i tak warto za zagrać. Nie ma serwerów co teraz chociaż na 2 miesiące wychodzą. Serwer za swoich czasów fajny był. Jeśli 300-400 osib będzie grać to super bo wolę żeby tyle.grało niż mniej albo więcej.
Opublikowano

Jeśli mówisz ze serwer na 3-4 miesiące to i tak warto za zagrać. Nie ma serwerów co teraz chociaż na 2 miesiące wychodzą. Serwer za swoich czasów fajny był

Czyli chcesz grać na serwerze na którym team ma olewke i brak aktualizacji?

Opublikowano

Czyli chcesz grać na serwerze na którym team ma olewke i brak aktualizacji?

Nic nie wnosisz do tego tematu jejku, dziecko rozumiem chcesz się wybić lub nas upokorzyć ale nie wiesz jaki był serwer Laneris V1 to nie komentuj okej?

Rozumiem twoja "godność" dzieciaka nie odpuści i dalej będzie spamować w naszej prezentacji i zaśmiecać prezentacje ale to nic za każdy spam zostajesz zgłoszony więc mi to wisi:)

- jeszcze jedno powiedź mi co chcesz osiągnąć swoim spamem ? 

- Chcesz czy nie serwer Laneris będzie miał graczy dałbym Ci ss z ilości założonych już kont ale 13 latek napisze, że sami te konta ,,zrobiliśmy'' 

 

Podsumowując, twoja opinia jest nic nie warta, i nie wnosisz nic ciekawego więc bardzo proszę wyjdź, z góry dzięki! :)

banner.png

Opublikowano

Nic nie wnosisz do tego tematu jejku, dziecko rozumiem chcesz się wybić lub nas upokorzyć ale nie wiesz jaki był serwer Laneris V1 to nie komentuj okej?

Rozumiem twoja "godność" dzieciaka nie odpuści i dalej będzie spamować w naszej prezentacji i zaśmiecać prezentacje ale to nic za każdy spam zostajesz zgłoszony więc mi to wisi:)

- jeszcze jedno powiedź mi co chcesz osiągnąć swoim spamem ? 

- Chcesz czy nie serwer Laneris będzie miał graczy dałbym Ci ss z ilości założonych już kont ale 13 latek napisze, że sami te konta ,,zrobiliśmy'' 

 

Podsumowując, twoja opinia jest nic nie warta, i nie wnosisz nic ciekawego więc bardzo proszę wyjdź, z góry dzięki! :)

Ja chciał bym zobaczyć tego ss ponieważ interesuję mnie to i oczywiście zagram na serwerze ;)

Opublikowano

Ja chciał bym zobaczyć tego ss ponieważ interesuję mnie to i oczywiście zagram na serwerze ;)

Nie ma sprawy, damy krótko po starcie taki SS :)

banner.png

Opublikowano

Serwer (aby cieszył się popularnością). Dla niektórych zaskakująca jest dalsza praca iZumi. Moim zdaniem on jak i reszta administracji zna się na rzeczy. Chwała wam za ponowny start. Powodzenia.

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Opublikowano

Ja chciał bym zobaczyć tego ss ponieważ interesuję mnie to i oczywiście zagram na serwerze ;)ak 

SS tak jak napisałem w zapowiedzi będzie o godz 17.59 w tym momencie jest 300 kont :) 

banner.png

Opublikowano

tak na stronie laneris.pl znajdziesz kilkanaście hostingów z clientem do pobrania. :)

Zmniejszycie jeszcze ceny w is, czy już nie? 

 

Musi być tak, że w broniach do pvp będą śr/um? ..

Opublikowano

Klient jest już do pobrania ?

No raczej tak. Przecież serwer startuje i nawet kolega ci już napisał :P

 

5 hostingów na str. głównej...lol.

 

 

A jak będzie z ulepkami ? Czy będzie jakiś poważniejszy, zagmatwany system ?

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...