Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę, że na tym serwerze grają tacy idioci co nie potrafią sobie pobrać BS'a i będą płakać że administracja nie dodała

BS:

http://speedy.sh/XuH3a/Switch-Bot.zip
  Jeszcze jakby ktoś nie wiedział co z tym zrobić - wrzucasz do folderu z klientem i odpalasz grę

Skan:
https://www.virustotal.com/pl/file/554fbbeb5d67dd5d2dfba21496360cfb077750b64651b58f56192a68fb21f43d/analysis/1412492868/
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nygers, albo dodaj jakies patchera albo launchera, net chodzi fajnie a sciaga sie Wasz klient po 10 kb/s no pozdro.... jakies z dupy hostingi macie, pzdr

10kb/s? Mi pobiera z prędkością 1mb. :p Może u Ciebie jest coś skopane?

Opublikowano

Nie wiem czy ktoś ma taki problem jak ja . Chodzi o klienta gry , który u mnie jest jakoś zbugowany . Raz widze postać , przekręcę kamerą i znowu nie widze . Kolory jakoś się gubią i wgl . Wie ktoś może jak to naprawić ?

Opublikowano

Nygers, albo dodaj jakies patchera albo launchera, net chodzi fajnie a sciaga sie Wasz klient po 10 kb/s no pozdro.... jakies z dupy hostingi macie, pzdr

Chyba megabajty Ci się w internecie skończyły. 

 

Nie wiem czy ktoś ma taki problem jak ja . Chodzi o klienta gry , który u mnie jest jakoś zbugowany . Raz widze postać , przekręcę kamerą i znowu nie widze . Kolory jakoś się gubią i wgl . Wie ktoś może jak to naprawić ?

Zmień w config grafikę na auto. No chyba, że masz tak ustawione to nwm. 

Opublikowano

•Fryzury- po założeniu nic się nie zmienia


- na mapie 140 o nazwie "drop mapa"  nic nie dropi z metków


- zbugowane "niewrażliwość na omdlenia"


- pieczęcie się bugują


- pojebane okno konia


- brak rosy ataku


- pd na 1h ZNIKAJĄ


- pd na 30 min zbugowany- nie da się założyć


5. "Mounty" - Naprawienie wchodzenia i schodzenia z wierzchowca. Gdy wejdziemy oraz zejdziemy poprzez przycisk CTRL + G, pieczęć zostaje na miejscu użytku.

1. "Wołaj" - Gdy coś napiszemy przykładowo "Kupie PD" , a następnie chcemy coś innego napisać, musimy usunąć to co napisaliśmy wcześniej.

Opublikowano

10kb/s? Mi pobiera z prędkością 1mb. :P Może u Ciebie jest coś skopane?

Watpie, inne gry pobieraja mi sie tez z predkoscia 1mb, nawet inne clienty, ten po 20 kb/s omg...........

Opublikowano

165 lvl powiadasz, szkoda, bo takiego nawet w rankingu nie ma, a według tego drugiego screena, został on stworzony, z postaci, która taki lvl posiada + interface się trochę różni :)

 

p.s

Takiej postaci nawet na serwerze nie ma :D

Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;).

Opublikowano

Serwer startował wczoraj a już 174 poziomy, gdzie max jest 200 Bez troszkę no ale okej. A tak w ogóle jak z ilością graczy ? 

EASY / PVP / 4FUN

 

Rozumiesz? wczoraj o 23 było 400 online, zobaczymy jak to dziś po południu będzie. 

Opublikowano

Bylby ktos tak mily i wstawil ten client na jakis hosting darmowy? oczywiscie dam lajki :)))

Postaramy się jeszcze dzisiaj wrzucić clienta na klika hostingów. 

banner.png

Opublikowano

Postaramy się jeszcze dzisiaj wrzucić clienta na klika hostingów. 

kiedy naprawicie pakiet premium? ( nie daje bonusów/ skrzynek z perłami )

Opublikowano

Próbowałem i nie działa :).

Administracjo może wy się zainteresujecie błędem c++ w waszym kliencie ;_; ? 

To jest zależne od komputera ja sam osobiście nie mam tego problemu występuje co u 5 gracza postaramy się to usunąć lub ograniczyć wywalanie do minimum. 

 

@Edit 

Dodaliśmy efekty lizaków ppk etc 

2qwjsp2.jpg

banner.png

Opublikowano

Ile osób gra w godzinach szczytu ,

czy opłaca się grac tutaj , 

jak z ulepami , kasą , z eq ,

czy administracja jest dostępna w grze i naprawia " bugi " czy ma wyjebke ... 

To tyle czekam na odpowiedź.

49945496407446987479.jpg

Opublikowano

Ile osób gra w godzinach szczytu ,

czy opłaca się grac tutaj , 

jak z ulepami , kasą , z eq ,

czy administracja jest dostępna w grze i naprawia " bugi " czy ma wyjebke ... 

To tyle czekam na odpowiedź.

Póki co + 400, ale myślę że będzie więcej.

Póki co tak, fajny serwerek jeżeli ktoś nie ma dużo czasu na grę.

Kasa leci jak szalona, z ulepkami również łatwo, eq szybko wchodzi

Administracja - 7/10 jak na razie ( wg mnie )

 

 

Zapraszam na serwer.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...