Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widziałęm filmik NoPerfectGames i grał na tym  servie na bocie przez cały tydzien i nie dostał bana. Czy tak macie wyjebane na boty na tym servie?

Opublikowano

Widziałęm filmik NoPerfectGames i grał na tym  servie na bocie przez cały tydzien i nie dostał bana. Czy tak macie wyjebane na boty na tym servie?

Najlepszy Jest Ciastko, Perfect pokazywał mu że używa czitów a ten ciastek, mu odpisał że nic nie widzi xD najwidoczniej mają małą wiedzę na temat botów lub po prostu mają wyebane lub ewentualnie nie banują bo nie chcą stracić graczy. 

xD 

Opublikowano

Najlepszy Jest Ciastko, Perfect pokazywał mu że używa czitów a ten ciastek, mu odpisał że nic nie widzi xD najwidoczniej mają małą wiedzę na temat botów lub po prostu mają wyebane lub ewentualnie nie banują bo nie chcą stracić graczy. 

Teraz dojdzie 3 GM'ów od pilnowania botów :)

banner.png

Opublikowano

Problem polega na tym, że da się wybrać królestwo czerwone co powoduje, że jak chcemy wejść do gry to wywala nas do panelu logowania

 

-----------------------------------------------

 

Tomasz Kuczyński To po co wybierasz czerwone? Jak wywala to chyba logiczne, że trzeba wybrać inne. Tym bardziej że na serverze są tylko 2 (Chunjo, Jinno).

 

-----------------------------------------------

Tutaj tak są naprawiane błędy " to po co "

Opublikowano

up Pisałem już o biedzie intelektualnej panującej w teamie odpowiadającym w SUPPORT. Przynajmniej można się pośmiać.

1. Co do trzech nowych GM-ów w teamie do sprawdzenia botów. Proponuję nie iść w ilość, lecz w jakość. Znowu przyjmiecie takich ciastków i pójdzie zła informacja w świat. Po co wam to?

2. Kiedy healer zostanie odbugowany? :DDDDDDDDDDDDDDD (soory zapomniałem, że priorytetem jest nowa prezentacja i szata graficzna clienta)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...