Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

to nie są czasami lekko przerobione pliki aline2?

Czas na okulary.. Czytaj prezentację ze zrozumieniem.   B)

 

Serwer laneris.pl stoi na plikach aline, lecz jest w 99% odbugowany, po 7 miesięcy spędzonych w tych plikach możemy powiedzieć o nich dosłownie WSZYSTKO.

Jeżeli masz zamiar tylko hejtować bo "aline" to nie pisz nawet bo nie wiesz ile MY spędziliśmy czasu na odbugowanie tych plików...

U nas nie ma bugów z 1 odsłony możemy wam to zagwarantować!

 

 

 

Brans z Kosci Tygrysa (650 SM)

 

Obrazenia twoich umiejentnosci wzrastaja o 15% na 2godz / czas uplywa tylko gdy przedmiot jest noszony

 

aha xD

 

Ten pet to nie za drogi? zmniejszcie chociaż, do 10k sm xD

 

 

iRokez (610 SM)
 
Irokez [M]

Fryzura coś daje?

Opublikowano

Prawilny easy...Mało jest takich serwerów...Zgadzam się z wypowiedzią jednego user'a że wystarczyło by 400 graczy...Btw Dodajcie 4 albo 6 stron eq bo jeżeli perły nadal dropią to na 2 stronach sie nie pomiescimy anwet jesli po tysiacu robia sie skrzynki.

 

Kolega Up Bronie 75 są u handlarzy

Opublikowano

Prawilny easy...Mało jest takich serwerów...Zgadzam się z wypowiedzią jednego user'a że wystarczyło by 400 graczy...Btw Dodajcie 4 albo 6 stron eq bo jeżeli perły nadal dropią to na 2 stronach sie nie pomiescimy anwet jesli po tysiacu robia sie skrzynki.

 

Kolega Up Bronie 75 są u handlarzy

To nie source więc tak sięu nas nie da niestety :/ 

Damy ss po starcie z ilości online jak i kont :) mamy nadzieje na więcej niż 400 online :) 

banner.png

Opublikowano

Jak zawsze zwarty i gotowy do gry.

Skad bronie 75? ( nie znalazlem informacji )

 

Bronie są u handlarzy :)

 

@michalxiix

 

Twój post jakoś nic nie wnosi do tego tematu i dobrze widać, że ty też chcesz sobie posty nabić.

Opublikowano

To wygląda jak podroba Dreikona 0.0

Ty chyba nie wiesz jak dreikon wygląda ;) to nie jest żadna podróba :x i nie komentuj dzieciaku, bo każdy wie że chcesz sobie posty nabić ;)

Opublikowano

No powiem wam , że nie grałem na starym lanerisie :D ale na tym zagram na 100% !!! ponieważ jak sami wiecie jest to jedyny easy/pvp na rynku serwerów metin2 ( z tych lepszych ) ... tak więc licze na jak największą liczbę graczy na starcie i oczywiscie powodzenia ! :) 


 


aa , kiedy forum on ?


 


 


 


 


 


3h do startu a już 200 przeglądających temat ! :)


Opublikowano

Nygers A macie jakąś reklame? I czy robiliście coś z expem? Bo pamiętam ze od 140 nie było już tak kolorowo...A i jeszcze jedno...Moby podchodzą pod konia? Tzn łucznicy?

Opublikowano

Nygers A macie jakąś reklame? I czy robiliście coś z expem? Bo pamiętam ze od 140 nie było już tak kolorowo...A i jeszcze jedno...Moby podchodzą pod konia? Tzn łucznicy?

Tak m2mod,m2list, promowania na fanpage, youtuberzy nie są nam potrzebni bo większość ma puste suby ;)

banner.png

Opublikowano

Jak zawsze zwarty i gotowy do gry.

Skad bronie 75? ( nie znalazlem informacji )

bronie 75 ja i stalki było napisane są w sklepiku :) 

Tak jak już mówiłem zapraszam wszystkich serdecznie :D Jakaś gildia coś ktoś hehe ? :D PW xD

Opublikowano

2224190631_Mega_facepalm_360x363_answer_

Japier..
To nie jest już śmieszne kolejne gówno, na Plikach Aline2...
Nawet niektóre obrazki są z Prezki Welesa starego Aline..
A dzieci się jarają tym gównę, na których każdy grał po 2-3 razy.
Troszkę jest to żenujące, że ktoś nie potrafi zrobić własnych/edytowanych plików.
Więc pozdrawiam i daje serwerowi max 3 dni ;d


 

Opublikowano

 

2224190631_Mega_facepalm_360x363_answer_

 

Japier..

To nie jest już śmieszne kolejne gówno, na Plikach Aline2...

Nawet na niektóre obrazki są z Prezki Welesa starego Aline..

A dzieci się jarają tym gównę, na których każdy grał po 2-3 razy.

Troszkę jest to żenujące, że ktoś nie potrafi zrobić własnych/edytowanych plików.

Więc pozdrawiam i daje serwerowi max 3 dni ;d

 

 

 

Boże, kolego Laneris stał 7 miesiecy... A weles wyraził zgodę na użycie jego grafik i może Ci potwierdzić, że Laneris jest najlepiej odbugowanym serwerem na tych plikach właściwie jedynym ;)

banner.png

Opublikowano

Boże, kolego Laneris stał 7 miesiecy... A weles wyraził zgodę na użycie jego grafik i może Ci potwierdzić, że Laneris jest najlepiej odbugowanym serwerem na tych plikach właściwie jedynym ;)

Właśnie.. "STAŁ", a teraz nie stoi, ponieważ nie było graczy i startuje jeszcze raz. Teraz będzie stał znów, a jak zabraknie graczy, znów będzie nowa prezka MPC ;)

Opublikowano

Właśnie.. "STAŁ", a teraz nie stoi, ponieważ nie było graczy i startuje jeszcze raz. Teraz będzie stał znów, a jak zabraknie graczy, znów będzie nowa prezka MPC ;)

Zamknięcie było naszą głupotą bo przy zamykaniu grało 200os ale cóż za błędy się płaci, teraz wróciliśmy do tego projektu i traktujemy go jak najbardziej poważnie;)

Nie obawiam się o brak graczy bo Laneris "ma to coś".

banner.png

Opublikowano

Jednak nie zagram w ISie jest 

 

 

Zwoj powrotu statusu (2500 SM)

Zwoj powrotu statusu umozliwia nam zresetowanie wszystkich punktow statusu oraz umiejetnosci co za tym idzie wybranie na nowo skilli.

 

Ktoś wyexpi sie WPkiem zmieni na BMa i zniszczy kazdego.

 

 

 

Smocza Luska (2000 SM)

Smocza Luska sluzy do ulepszen prawie najlepszych przedmiotow

 

Smocza Łuska 2000 SM jedna a w pakiecie PRO VIP za 5000

 

Pakiet Premium (5000 SM)

Pakiet Premium daje Ci przedmioty i atrybuty takie jak: 3x Pierscien Doswiadczenia (1G), Szkatulki Zla x10, Smocza Luska x150, Smoczy Szpon x150, Krety Klucz x100, Czarny Lod x75, Szkatulka Zlotych Perel 2x, Szkatulka Zielonych Perel x2, Pierscien Polksiezyca x2, Upiorny Lizak x2, Szkatulka 10 K Perel x1, Czerwony Krwawy Zolty Kwiat x50, , Silny przeciwko ludziom +20%, Silny przeciwko potworom +20%, Maks Pz +12500. Czas trwania premium to 14 Dni (Przedmioty nie znikna, tylko bony!)

 

 

SERWER POD IS, KUPUJAC ZESTAW PRO VIP za 30 ZŁ JESTES NIE DO POKONANIA, skoro są w tym pakiecie jedne z najlepszych ulepszaczy i jeszcze w takiej ilosci....

Opublikowano

Właśnie.. "STAŁ", a teraz nie stoi, ponieważ nie było graczy i startuje jeszcze raz. Teraz będzie stał znów, a jak zabraknie graczy, znów będzie nowa prezka MPC ;)

Daj spokoj,oni sa zaślepieni.

sygnatura2lg.png
Opublikowano

Właśnie.. "STAŁ", a teraz nie stoi, ponieważ nie było graczy i startuje jeszcze raz. Teraz będzie stał znów, a jak zabraknie graczy, znów będzie nowa prezka MPC ;)

 

Policz ile serwerów tak robi =.=.

 

Zamknięcie było naszą głupotą bo przy zamykaniu grało 200os ale cóż za błędy się płaci, teraz wróciliśmy do tego projektu i traktujemy go jak najbardziej poważnie;)

Nie obawiam się o brak graczy bo Laneris "ma to coś".

 

Patrząc na prezentacje "ma to coś", wszystko okaże się po starcie czy będą bugi i jak liczne lub ich brak :)

Opublikowano

Jednak nie zagram w ISie jest 

 

 

Zwoj powrotu statusu (2500 SM)

Zwoj powrotu statusu umozliwia nam zresetowanie wszystkich punktow statusu oraz umiejetnosci co za tym idzie wybranie na nowo skilli.

 

Ktoś wyexpi sie WPkiem zmieni na BMa i zniszczy kazdego.

Nie jest trudno expić BM'em, a po drugie co jest w isie jest dostępne w grze tak bylo na V1 i na V2 też tak jest, kto grał - Wie.

banner.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...