Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak strona jest chwilowo off przez ataki A serwer działa.  Edit już online :>

 

Aha strona 20 min off i już taki komentarz?? Serwer działa. Edit strona już też :>

 

A co planujesz z długopisem w dłoni i ekipą z gimbazy napaść na hosteam ?

Chcesz powtórke z rozgrywki z Latrosem?

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam pytanie do pvp smok metnal czy heller? Widze ze tu duzo mozna miec odpornosci na magie to chyba troche lipa smok nie?

Opublikowano

A w tej bajce były smoki ? 

Strona chwilowo może być off ( ataki ddos) serwer działa nie ma najmniejszych lagów :)

Po 1 miałeś mi nie odpowiadać a po 2 nie wiem o jakie bajki ci chodzi każdy kto grał na 1 odsłonie wie jak jest ^^. Oszukujesz sam siebie i ludzi którzy jeszcze nie wiedzą jaki jesteś ale się dowiedzą ;)

Opublikowano

mam pytanie do pvp smok metnal czy heller? Widze ze tu duzo mozna miec odpornosci na magie to chyba troche lipa smok nie?

 

healer to jedna z lepszych postaci ;) oczywiście z hitów bij

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wasz klient wywala wiecej bledow niz klient ascariala .

sygnatura2lg.png
Opublikowano

To tak

 

1. Nie ma um i śr w broniach  dla ninjy  i szamana co jest w ch.. śmieszne ;).

2. Ulepszacze dropią żałosnie wolno i mało.

3. Nie będę robić 3 kont albo czekać po parenaście godzin dziennie żeby  dung zrobić. (Rozumiem 2 postacie ale 3 to przegięcie na easy/4fun)

4. Nie wiem co w tym serwie jest 4FUN, gdyż ulepszacze wolno dropią jak pisałem exp jest na easy.

5. Bugi w pierścieniu nie wiem gdzie mam iść na nowe mapy ....

 

To tyle ;).

 

Poczekam do jutra inaczej spadam ^^.

Opublikowano

To tak

 

1. Nie ma um i śr w broniach  dla ninjy  i szamana co jest w ch.. śmieszne ;).

2. Ulepszacze dropią żałosnie wolno i mało.

3. Nie będę robić 3 kont albo czekać po parenaście godzin dziennie żeby  dung zrobić. (Rozumiem 2 postacie ale 3 to przegięcie na easy/4fun)

4. Nie wiem co w tym serwie jest 4FUN, gdyż ulepszacze wolno dropią jak pisałem exp jest na easy.

5. Bugi w pierścieniu nie wiem gdzie mam iść na nowe mapy ....

 

To tyle ;).

 

Poczekam do jutra inaczej spadam ^^.

1 - W nocy będzie przerwa i zostanie to poprawione 

2 - Nie wiem jaki masz level ale na wyższych mapach ulepszacze lecą dużo lepiej 

3 - chodzi o to żeby grać z kimś a nie samemu 

4 - Napisałem wyżej 

5 - mapy na wyższy poziom są u Seon-Hae ( koło kapitana ) 

banner.png

Opublikowano

Po 1 nie mówię tylko piszę :).. To czy mam czy nie akurat cię nie powinno interesować ^^ . Piszę jak było bo mogę i chcę tacy jak ty się nie zmieniają : > obiecuj dalej bo tylko to potrafisz .

 

Takie tam z 1 odsłony NaVi :

 

http://zapodaj.net/cd31cfc42427b.bmp.html

http://zapodaj.net/040988f5bb760.jpg.html

 

165 lvl powiadasz, szkoda, bo takiego nawet w rankingu nie ma, a według tego drugiego screena, został on stworzony, z postaci, która taki lvl posiada + interface się trochę różni :)

 

p.s

Takiej postaci nawet na serwerze nie ma :D

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

165 lvl powiadasz, szkoda, bo takiego nawet w rankingu nie ma, a według tego drugiego screena, został on stworzony, z postaci, która taki lvl posiada + interface się trochę różni :)

 

p.s

Takiej postaci nawet na serwerze nie ma :D

Czytaj ze zrozumieniem.Pisal ze screeny pochodza z 1 odslony.
sygnatura2lg.png
Opublikowano

Ktoś mówił że tylko ja mam problemy z clientem? Chociaż już z 6 osoba napisała że client jest c*****y.. WH i inne shity na tym dzialaja jak marzenie.. I jeszcze jebane bledy.. Musialem kamera sciagnac zeby cos dzialalo..

Opublikowano

gamelogo.png

Update V.1.0.1
2014-10-05 01:00



Co zostało zmienione/naprawione:

 

- Poprawiona Bryłka od teraz nie można sprzedać u handlarki tylko PPM 

-Poprawiony ItemShop a dokładniej Pakiet Premium już normalnie działa.
-Poprawione bronie 65 od teraz każdy ma ŚR i UM

-Poprawione Kostiumy

-Poprawione Fryzury

 

 


I inne rzeczy które nie był aż tak ważne, już niedługo szykuje się update V 1.0.2

 

 


________________________
Pozdrawiam, Technik SurMistrz

banner.png

Opublikowano

Prezentacja serwera wpada w oko, do serwera mam zastrzeżenia malutkie ale to sugestie i przemyślenia wyłącznie tylko dla mnie.

Polecam i życzę administracji powodzenia :)

 

 

 

Opublikowano

Czemu sie tak wolno sciaga? internet 10 mb/s a sciaga sie po 40 kb/s z kazdego hostingu... wrzucie na jakis normalny

przecież masz nasze hostingi i mega.co.nz 

banner.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...