Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

słaba jakość, gość przed chwilą wrzucił ss'a na forum serwera nie do końca umiał, ale co widać to każdy widzi. Pora pożegnać się z tym ścierwem, panowie

FG1xL.jpg

Opublikowano

Czyli EQ navi.... No brawo @1361622928-U485574.pngNygers rozdajesz znajomym EQ Navi...

 

 

 

słaba jakość, gość przed chwilą wrzucił ss'a na forum serwera nie do końca umiał, ale co widać to każdy widzi. Pora pożegnać się z tym ścierwem, panowie

FG1xL.jpg

 
Opublikowano

Niestety, ale jest to serwer z bardzo słabym balansem klas, pomiędzy zadającymi magiczne, a fizyczne obrażenia.

 

Bm oraz szaman robi co chce z innymi profesjami.

Obecnie np. taki BM ma wyrównane szanse z innymi profesjami, ale mając samemu o wiele mniejszy lvl (co za tym idzie, itemy na mniejszy lvl), oraz nie odpalając nawet ochronki.

 

Do tego jest tu tyle Bloku (78%), że hity wchodzą od czasu do czasu.

Więc od razu na starcie odradzam grać pod hity, no chyba, że na niskich levelach...

Kolejny plus dla postaci magicznych, nie dość, że maja zawyżony dmg, to jeszcze dodatkowo zwiększone survi...

W sumie jest 80% odporności na bronie, oraz 75% odporności na magie.

 

Najbardziej poszkodowany jest tutaj body, któremu jak dodatkowo rzuci się jeszcze rozpro, to bierze tyle co nic.

Później WP też cienki bolek w te klocki...

Następnie Mental/archer(chociaż tyle dobrego, że z 6-go mają niezły dmg)

 

Tyle, że jest to i tak nie na miejscu, że postacie magiczne, nie dość, że z umiejętności prawie zawsze trafiają (kilka wyjątków), to jeszcze maja z tych skill większy dmg, niż np. duchowe mentala, gdzie już tak łatwo kogoś trafić nie idzie, jak z np sfery.

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif


 

Opublikowano

Czyli EQ navi.... No brawo @1361622928-U485574.pngNygers rozdajesz znajomym EQ Navi...

 

 

Użyj mózgu jeśli go masz... 

Nikt tylko Ja i Surek mamy dostęp do serwera i nie ma żadnego eq navi i nigdy nie będzie. 

Jak ludziom chce się takie ss przerabiać i wrzucać to nie jest normalne ale ten kto myśli sam wie, że to fake żeby zepsuć renomę serwera. 

Takie małe info nie dajcie sobą manipulować jak w reklamie pokażą wam batonik to wy idziecie do sklepu i kupujecie ten właśnie baton tutaj jest podobnie jakiś imbecyl przerobił ss i wrzucił go na forum, i teraz ty po nas jedziesz. To jest smutne, że tak łatwo można manipulować ludźmi. 

banner.png

Opublikowano

słaba jakość, gość przed chwilą wrzucił ss'a na forum serwera nie do końca umiał, ale co widać to każdy widzi. Pora pożegnać się z tym ścierwem, panowie

FG1xL.jpg

Tak apropo to 2 metiny odpalone Przypadek nie sądze;>

 

Pozwolę sobie użyć określenia "Idioci, wszędzie idioci" ;>

banner.png

Opublikowano

Stare modele broni i zbroji, nie polecam, ale można spróbować.

 

 

/zobaczymy czy potrzymacie, to może wbiję.

3adb6317fc.png

 

Opublikowano

Serwer to totalne gowno eq z navi uklady itp padnie po miesiacu albo tygodniu nie polecam

Jesteś taki ułomny czy takiego dziecko udajesz?? Nie ma navi a dzieciak który dał ss to cheat engine a jeśli nie wiesz co to jest to polecam wikipedie :) 

A jeśli masz swoje argumenty do tego co piszesz tzn. że występuje eq z navi lub jakieś układy to proszę zaprezentuj swoje dowody wtedy przyznam ci rację a tym czasem zamilcz i jak się nie podoba to idz na spacer bo widze ze metin nie dajcie ci zycia za duzo grania i emocje cie przerastaja  <3

 

P.S polecam super się gra dużo ludzi :) wbijać chłopaki ;dddd 

Opublikowano

Nygers, wrzucisz clienta na torrenta lub turbobit lub uploaded, albo cos takiego abym mogl sobie wygenerowac link i sciagnac w programie IDM, aby nie zerwalo polaczenia :)))? dam full lajkow :)

 

p.s albo kogos innego, bardzo Was prosze :))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...