Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wielkie gówno nonstop wywala nawet ich poradnik gówno wart

gówno to ty nie grałeś więc nie pier$@#$@dol, nie wywala dzis wywalilo tylko raz ... więc tu nie hejtuj albo nie nabijaj postów :)

 

Serwer to syf, pobugowane.... klasy nie są zbalansowane... szaman cudem bije 40k skille przy full abs + magie + tarcze v6.... stanowczo nie POLECAM

tarcza v6 nawet pewnie nie wiesz na jaki lvl ona jest :) syf to ty masz na ryju , sorry syf to twój ryj :)  przy abs i tarczy v6 i full na magii powinien Ci taki szaman walić max po 20k ... i jak nie umiesz zrobić eq to weź tu też nie hejtuj dzieciaku :)

Opublikowano

Sam mam 180lv , full eq 180 ... i wiem ze szaman wali po 30-40k kryt a czasami o wiele wiecej .

Wiem ze wachlarz i bronie na tym servie daja niewidzialne bonusy skoro ja mam okolo 40um z eq na max lv a taki szaman 110 um +

Opublikowano

Serwer to syf, pobugowane.... klasy nie są zbalansowane... szaman cudem bije 40k skille przy full abs + magie + tarcze v6.... stanowczo nie POLECAM

Szamanowi lekko zniżymi DMG, wojownikowi podniesiemy :)

 

 

 

ślub zbugowany jest , nastepnego dnia znika ze sie z kims jest 

 

 

 

i czemu mlecze z niebieskiej smierci nie dropia  ?

 

Sprawdzimy.

 

Ile dziś online było ??

Wczoraj 750+ 

banner.png

Opublikowano

21ahklh.png


EVENT ZUO ODBĘDZIE SIĘ DNIA 09.10.2014. O GODZ 20 NA PUSTYNI CH1 


JEST DUŻA SZANSA DLA NOWYCH GRACZY NA LEPSZY START :) 


ZAPRASZAMY !!!


                                                                                                                                                                 PROWADZI [GA]iZumi 


banner.png

Opublikowano

fryzury z isu są na stałe? czy działa paypal? i czy petami da się handlowac?

Fryzy wszystkie na serwerze są na stałe, działa, tak. 

banner.png

Opublikowano

Czemu , gdy wchodze na strone wyswietla mi sie witryna just a moment? Nie moge nic zrobic.

Trochę angielskiego proponuje się nauczyć, odczekaj kilka sekund. 

 

fryzury z isu są na stałe? czy działa paypal? i czy petami da się handlowac?

Tak, działa paypal, petami da się handlować, fryzy są na stałe :)

banner.png

Opublikowano

Chore chore chore , majac full eq 180 + to i tak tym mentalem mam 1% szansy z bm . Ludzie majacy 165lv mnie skladaja ale dobra co tu plakac .

Na servie 0 balansu , dzieki za gre .

Opublikowano

Chore chore chore , majac full eq 180 + to i tak tym mentalem mam 1% szansy z bm . Ludzie majacy 165lv mnie skladaja ale dobra co tu plakac .

Na servie 0 balansu , dzieki za gre .

Po 1 naucz się stawiać przecinki bo to wkurza.

Po 2 napisaliśmy że podniesiemy DMG wojownika...

Po 3 spokojnie ;f

banner.png

Opublikowano

Po 1 naucz się stawiać przecinki bo to wkurza.

Po 2 napisaliśmy że podniesiemy DMG wojownika...

Po 3 spokojnie ;f

powiedz mi poprawicie expa od 182lvl ? bo to jest porazka jakas a juz nie mowie o 184 - 0.1% za moba .

Opublikowano

powiedz mi poprawicie expa od 182lvl ? bo to jest porazka jakas a juz nie mowie o 184 - 0.1% za moba .

Nie, nie poprawimy, dodamy po prostu nową mapke :)

banner.png

Opublikowano

Po 1 naucz się stawiać przecinki bo to wkurza.

Po 2 napisaliśmy że podniesiemy DMG wojownika...

Po 3 spokojnie ;f

A tobie polecam sie nauczysz stawiac servy , takie gadanie a tak naprawde to sranie .

W prezce 1/4 rzeczy ? Ciekawe bo na servie niema nic nowego wyglada to jak gotowiec .

 

 

Tyle gadania a od startu serva nie bylo nic ciekawego zrobione/dodane .

Opublikowano

A tobie polecam sie nauczysz stawiac servy , takie gadanie a tak naprawde to sranie .

W prezce 1/4 rzeczy ? Ciekawe bo na servie niema nic nowego wyglada to jak gotowiec .

 

 

Tyle gadania a od startu serva nie bylo nic ciekawego zrobione/dodane .

NAUCZ SIĘ STAWIAĆ PRZECINKI...

Gimbaza atakuje :facepalm: 

;/

 

od ktorego lvl ? 

180 pewnie.

banner.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...