Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kliknij PPM

to mi wyskakuja one , a ja chciałbym kostium bo ktos mi mowil ze sie wymienia za 1000 pereł za kostium albo fryz ;)

supra-z4-motoraty-800x200.jpg

Nick: Patryczeek

Opublikowano

mi np ten sposob nie dziala i niestety nie moge grac ;/

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Serwer jak na razie ciekawy, ale nie ogarniam bryłek. Wymienia mi 200kk a sprzedaje się je za 30kk.. I czemu nie można mieć w eq więcej niż 200kk?

 

Kilka propozycji dla teamu:

Liczę, że któreś z nich wprowadzicie :P

 

- Metinologia VI nie działa, trzeba ubić x10 metin zawiści na pustyni a ich nie zalicza.

- Dodać niekończące się strzały do handlarza

- Dodać kolejne dwie zakładki w eq, na wielu serwerach to się sprawdza, sprawdzi się i tu przy tak wielu ulepkach i rzeczach

- USUNIĘCIE informacji z szeptu o wbiciu levela, ubiciu bossa czy metina. Niech zostaną levele +151 i najmocniejsze metiny i bossy. Resztę wywalić bo strasznie drażni taki spam.

-Nie da się przerobić odłamków energii

- Wejście solo na dungi

Wprowadźcie to ;>

Opublikowano

Serwer jak na razie ciekawy, ale nie ogarniam bryłek. Wymienia mi 200kk a sprzedaje się je za 30kk.. I czemu nie można mieć w eq więcej niż 200kk?

 

Wprowadźcie to ;>

Dla ciebie to jest takie proste i pewnie jeszcze Ci się wydaje, że nie robimy tego bo nam się nie chce. 

Na game nie dodamy kilkunastu stron ekwipunki 

-  Odłamkami  energii się ulepsza :) 

banner.png

Opublikowano

mały update który odbył się dzisiaj rano. 

 

21ahklh.png

Usunięcie powiadomienia o metinach. 

- Naprawienie Pierścienia Doświadczenia na 30 min 

- Dodanie teleportera do każdego m1 na mapke od 150 lv 

- Dodanie Losów po 10 szt z metków na drop Mapie. 

- poprawienie questów 

- Dodanie npc wymiana losów w każdym m1

banner.png

Opublikowano

mały update który odbył się dzisiaj rano. 

 

21ahklh.png

Usunięcie powiadomienia o metinach. 

- Naprawienie Pierścienia Doświadczenia na 30 min 

- Dodanie teleportera do każdego m1 na mapke od 150 lv 

- Dodanie Losów po 10 szt z metków na drop Mapie. 

- poprawienie questów 

- Dodanie npc wymiana losów w każdym m1

Nie dropią z każdego metka te losy

Opublikowano

zrobcie cos z klientem bo nie moge grac ;/ te 2 sposoby nie pomagaja

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

zrobcie cos z klientem bo nie moge grac ;/ te 2 sposoby nie pomagaja

Ja też nie mogę jakieś lagi straszne mam a laptop jest dobry :(. Inne serwery mi działają normalnie a ten tutaj niestety nie. No nic trudno może mój laptop ma wine poszukam innego serwa . A serwer polecam bo znajomi graja i mówili że super się gra więc śmiało zapraszam :)

Opublikowano

mama chyba 20 lvl bo nie moge grac ciagle ten blad visual ++

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Jak myślicie, co lepsze dla Ninji Daggera Umka czy Średnie ? ;)

 

@Down.

Zdecydowałem się na umki 21 + 10 luda :)

ronaldinho_and_messi_by_xiced-d5g50vg.pn

Fajny pościk Co ? Aż się prosi o Like !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...