Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Start 2014-10-04 Godzina 18:00 [Dedyk] [Easy]


Nygers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ile ludzi online w godzinach szczytu?

700+

 

 

 

Pet zbugowany, nie leci mu exp. TAKI PRO, najdroższy a tak zbugowany, porażka. 

Wszystkie bonusy można rozdać od 110lv, a odblokuj może exp peta?

 

banner.png

Opublikowano

700+

 

 

 

Wszystkie bonusy można rozdać od 110lv, a odblokuj może exp peta?

 

Buguje się exp, a nie, że mam zablokowane doświadczenie.. sprawdź sobie a potem pisz. 

Opublikowano

Nygers nie wiem czy unikasz odp czy poprostu nie zauważyłeś...Napisze jeszcze raz...Mapa 134...Przejechałem całą= 0 metinów, za moba lei 0.08 na 135 małe spoty...Bossy bije po 30k, a eq mam najlepsze jakie moe byc na ten lvl a bije go po 9k...Coś tutaj nie gra...

Opublikowano

Nygers nie wiem czy unikasz odp czy poprostu nie zauważyłeś...Napisze jeszcze raz...Mapa 134...Przejechałem całą= 0 metinów, za moba lei 0.08 na 135 małe spoty...Bossy bije po 30k, a eq mam najlepsze jakie moe byc na ten lvl a bije go po 9k...Coś tutaj nie gra...

Okej podniesiemy trochę exp na tej mapie metiny są tylko przy tej liczbie graczy nie tak łatwo jest znaleźć 

PS - niczego nie unikam. 

banner.png

Opublikowano

Gdyby leciał tak jak na mapie od 121...Tam exp był idealny i spoty też...A nie 5-6 grupek i 4-5% za spota...Pozatym serwer jest super...Wkoncu jakiś normalny easy, a nie jakieś badziewia...Zapraszam wszystkich którzy sie jeszcze zastanawiają..

Opublikowano

646 online? chyba x2. :)

gratuluje, zjebaliście te pliki doszczętnie, a tak na boku, pozdrawiam administracje, mój kolega w 15 minut wbił 99 level na ninja hacku, a wy zamiast go zbanować, cofneliście mu level, cóż za administracja.. bierzcie przykład!

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

646 online? chyba x2. :)

gratuluje, zjebaliście te pliki doszczętnie, a tak na boku, pozdrawiam administracje, mój kolega w 15 minut wbił 99 level na ninja hacku, a wy zamiast go zbanować, cofneliście mu level, cóż za administracja.. bierzcie przykład!

Dać Ci ss z każdego channelu :O? Co dostałeś bana i nagle hejtujesz serwer?

banner.png

Opublikowano

Dać Ci ss z każdego channelu :O? Co dostałeś bana i nagle hejtujesz serwer?

wy nawet problem z czytaniem macie? JA TUTAJ NIE GRAM. ;-)

tak, daj.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

wy nawet problem z czytaniem macie? JA TUTAJ NIE GRAM. ;-)

tak, daj.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

 

 

 

 

 

NIe dodalem Game99 czy jak tam wolicie Channel99 ale Ty dalej powiesz że tylu graczy nie ma?...

 

 

Jakie dowody jeszcze mam Ci dać zebyś uwierzył?

banner.png

Opublikowano

Is u nas daje tą przewagę że szybciej można zdobyć ekwipunek a nie miliony na odporność i ludzi :)

Najwięcej daje Pet bo na 110 poziomie aż 18k hp 20 ludzi itd to są dobre bonusy. 

Lecz trzeba pamiętać że u nas da się wydropić peta co prawda szansa jest 0,01 łącznie 0.09 bo jest 9 petów < 

A gdzie dropią te pety? :)

Opublikowano

czasami te ataki nie są zbugowane ze na 105lvlu szmanaem smokiem z bambusem sr 47 wale po 2,5k w moby na mapce 95? na av2 bylo podobnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...