Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Necropolis Tego jeszcze nie widziałeś! Start jutro! [Dedyk] [Medium]


Rabik136

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

System run zerżnięty z Marial Empires ;) ale co tam propsy za to, że chyba jako pierwsi to zrobiliście...

Już było jakieś pół roku temu na poprzedniej wersji tego serwera(LifeOfMetin) ^^

1377531174-U173186.png
Opublikowano

 

 

Z powodu zbroi nie zagrasz? Które zbroje Ci się nie podobają większość serwerów posiada te zbroje.

 

Następny który wie wszystki. Ostatni razm odpowiadam na takie zbędne komentarze które nic nie wnoszą do prezentacji polecam wam wyjść i nie wracać 5! Idźcie odrobić lekcje z przyrody :*!

@Rabik136

 

Tak nie zagram z powodu zbroi.

 

System Ulepszeń to 50% Wartości całego serwera, nowości które każdy już widział, to stare śmieci.

Opublikowano

@Rabik136

 

Tak nie zagram z powodu zbroi.

 

System Ulepszeń to 50% Wartości całego serwera, nowości które każdy już widział, to stare śmieci.

Jak mnóstwo ludzi gra serwer stoi już w sobotę będzie drugi tydzień jest dobrze cały czas pracujemy nikt nie narzeka na zbroje tylko znalazł się jeden wyjątek ale cóż każdy ma swoje zdanie.

Opublikowano

Kapi jak ja bym szukal zerwera idealnego tez bym nigdzie nie gral, temu tu najmniej brakuje do idealu. Dostal szanse i nie zaluje swojej decyzji:)

Opublikowano

Zapraszam wszystkich serdecznie.
Serwer prosperuje dobrze jak na dzisiejsze czasy. Administracja stara się bardzo urozmaicić wam grę. Forum/Gra, coś się zawsze dzieje. Ciekawe konkursy, ciekawe eventy.. wszystkiego jest ponadto.
Zapraszam serdecznie!!

Opublikowano

Dobra , zamierzam tu zagrac bo szczerze nie mam juz gdzie grac i mam kilka pytan , a wiec :

1. Skad wziasc bronie 65/75 stalki oraz bizu 54?

2. Klasy wyrownane?

3. Jakiej klasy jest najwiecej na serwie?

4. Skąd brac pety , wierzchowce oraz kostiumy?

5. Często są eventy?

 

 Z góry dziekuje

Opublikowano

1 stalki i bronie 65 z metkow red las jak i mapa  110 metki tylko tam od razu +9 leca.

2klasy wyrownane

3. kazdej po rowno mniej wiecej^^

4. pety misja jest wierzchowce z metkow a kostiumy beda w nowym patchu dopiero:P

5. eventy regularne co tydzien i w tygodniu raty czasami ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...