Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Necropolis Tego jeszcze nie widziałeś! Start jutro! [Dedyk] [Medium]


Rabik136

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak na razie jest ciężko, lecz ciągła reklama sprawia, że jest coraz więcej graczy :)

 

@Dziś, ewentualnie jutro prezentacja zostanie odnowiona.

Opublikowano

Mozę osób nie gra za wiele ale jak każdy będzie czekał na to żeby grało 1000+ to się nie doczekacie:D Serwer jest bardzo dobry Administracja bardzo duzo ciagle nad nim pracuje, ciagle dodaja jakies nowosci. Nie ma bugow nie ma lagow tylko ludzi nie ma za dużo. Przyjdź zobacz i polec znajomemu, dlaczego? bo jak przyjdzie was z 100 osob i kazdy poleci bo uwierzcie mi ze warto to bedzie nas o wiele wecej. Nie dawaliscie mu szansy nawet przetrwać tydzień i co? Stoi stabilnie już dłuższy czas! Jeżeli ktoś naprawdę szuka stabilnego serwera którym zajmuje się administracja to zapraszam serdecznie na Necropolis ;)


Opublikowano

 

Mozę osób nie gra za wiele ale jak każdy będzie czekał na to żeby grało 1000+ to się nie doczekacie:D Serwer jest bardzo dobry Administracja bardzo duzo ciagle nad nim pracuje, ciagle dodaja jakies nowosci. Nie ma bugow nie ma lagow tylko ludzi nie ma za dużo. Przyjdź zobacz i polec znajomemu, dlaczego? bo jak przyjdzie was z 100 osob i kazdy poleci bo uwierzcie mi ze warto to bedzie nas o wiele wecej. Nie dawaliscie mu szansy nawet przetrwać tydzień i co? Stoi stabilnie już dłuższy czas! Jeżeli ktoś naprawdę szuka stabilnego serwera którym zajmuje się administracja to zapraszam serdecznie na Necropolis ;)

 

Dlaczego polecasz swój server? :D

Opublikowano

Nie ma jak to obrazki trzymać na iv.. ^_^ Przecież to chyba w świecie wiadomo, że one szybko padają..

Serwer wygląda na ciekawy, ale niestety nie zagram z powodu niewielkiej ilości ludzi. Powodzenia.

Opublikowano

Serwer jest mega ciekawy, juz w teaj chwili zero bugow. Tylko graczy nam brak.. Spowodowane jest to wlasnie tym ze "nie przyjde bo malo graczy" Jak by kazdy przyszedl i tak zrobilo by sie o wiele wiecej od razu ...

Opublikowano

Serwer jest mega ciekawy, juz w teaj chwili zero bugow. Tylko graczy nam brak.. Spowodowane jest to wlasnie tym ze "nie przyjde bo malo graczy" Jak by kazdy przyszedl i tak zrobilo by sie o wiele wiecej od razu ...

Nikt nie przyjdzie bo to gotowiec Almerii, gdzie pliki nie należą do was ale co ja się będę kłócić zmieniliście ulepszacze więc propsy dla was (to już cud, że to umiecie). Co do serwera nie polecam, administracja to osoby niedojrzale bynajmniej emocjonalnie oraz potrafiąca tyle co nic. Serwera nie polecam.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...