Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Necropolis Tego jeszcze nie widziałeś! Start jutro! [Dedyk] [Medium]


Rabik136

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieje, ze nie ma przewagi czlowiek z is? ile osob online ? 500 jst chociaz?

 

pobieram i wchodze mm nadzieje ze sie nie zawiode. jakas dobra gildia? dojsc mozna?

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam nadzieje, ze nie ma przewagi czlowiek z is? ile osob online ? 500 jst chociaz?

 

pobieram i wchodze mm nadzieje ze sie nie zawiode. jakas dobra gildia? dojsc mozna?

Nie każdy da rade w pvp czy z is czy bez nie ma jakiejś wielkiej różnicy. W godzinach szczytu dochodzi do tekiej liczby licznik online na stronie.

 

Nie będziesz żałował.

 

ZOSTAŁY WPROWADZONE DROBNE ZMIANY I MAŁA AKTUALIZACJA WIECZORKIEM BĘDZIE ŁATKA DO POBRANIA ZOSTAŁY TAKŻE WPROWADZONE NIKOŃCZĄCE SIĘ PTKI DUŻE :)! ZAPRASZAMY NA NASZ SERWER!

 

OBECNIE RATY: EXP 30% BĘDĄ TRWAŁY AŻ DO ZUO!

Opublikowano

ZAPRASZAMY NA ZUO!!! 18:45 ZACZYNAMY MAPA EVENTOWA WEJŚCIE U URIELA ZAPRASZAMY METINY I BOSSY ZRESPIONE!!!!


Opublikowano

BOKSER jaki masz nick z gry jak niby nie jestes z administracji ? :DDD

 

no chyba ze Maximus na dwa konta non stop tu spamuje :D

 

 

edit:

a zreszta widzac po twoich postach i tematach co zakladales to juz wiadomo ze to Ty Maximus albo ktos a administracji xD

zalosne w c**j ...

P6yiSdK.jpg

Opublikowano

BOKSER jaki masz nick z gry jak niby nie jestes z administracji ? :DDD

 

no chyba ze Maximus na dwa konta non stop tu spamuje :D

 

 

edit:

a zreszta widzac po twoich postach i tematach co zakladales to juz wiadomo ze to Ty Maximus albo ktos a administracji xD

zalosne w c**j ...

Ojj chłopcze mylisz się i sporo ile razy mam pisac, po co miałbym niby kłamac was? gdybym był tym adminem? Moj nick IvaN

4069914545198581480131.png

Opublikowano

Admin wali z dwóch kont :) Nie polecam elo

Może z 10? Wszystkie konta które się ty wypowiadają są moje, a co tam będe się oszczędzał moderatorze musisz banować all za multikonta. Bezpodstawne oskarżenia! PEACE!

Opublikowano

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA GAMEPLAY WSZYSTKIE INFORMACJE PODANE SĄ NA NASZYM FORUM ;)! ZAPRASZAMY!

Opublikowano

MOŻE NIE MA SZAŁU NA SERWERZE ALE MYŚLIMY ŻE BĘDZIE DOBRZE SERWER NIE PADŁ JESZCZE STOI I WSZYSTKO PRZED NAMI MAMY NADZIEJE ŻE DACIE NAM SZANSĘ. :(

 

NA FORUM ROZPISANE SĄ WIADOMOŚCI O NAJBLIŻSZYCH EVENTACH NA SERWERZE ZAPRASZAMY!!!

Opublikowano

 

Zapraszam na serwer :) Naprawdę warto zagrać mimo tego że nie gra dużo ludzi :) Mam nadzieje że niedługo się to zmieni :) Pozdrawiam i zapraszam na odcinek!

 

https://www.youtube.com/watch?v=3sIY2TFh09s

 

Dziekujemy za kolejny odcinek ;).

 

A tutaj kolejna sygnaturka wykonana przez gracza :)!

 

26785672838678966539.png

http://iv.pl/images/26785672838678966539.png

Opublikowano

Gdzie dropne cenny rubin :(?

Moi drodzy, Cenny Rubin Dropi z Azrael'a.

gdzie drop wierzchowce 

Wierzchowce dropią z Bossów jak i metinów oraz szkatułek :)

 

97693797198554355139.png

 

Witam Was drodzy gracze serwera Necropolis!

Mamy przyjemność przedstawić Wam pierwszą aktualizację na serwerze!

Wniesie ona nowe kostiumy + nowe naszyjniki pierścienie.

 

Kostiumy prezentują sią następująco:

 

Pustynny Bojownik

 

95605239872792084884.png

 

Kostium Caperdana

 

60919809595464632745.png

 

Naszyjniki + Pierścienie prezentują się tak:

 

03529516453174295080.png

 

Naszyjniki jak i też pierścienie każdy z nich daje dodatkowe bonusy naszej postaci,

które będziecie mogli zobaczyć już w grze.

Dodatkowo pod przyciskiem F6 możemy włączyć swój status AFK!

 

Kostium jak i naszyjniki, pierścienie możemy wydropić z bossów z dungeonów jak i z tych bossów z map  :)!

DO 15MIN BĘDZIE DOSTĘPNA ŁATKA NA AKTUALIZACJĘ + KRÓTKA PRZERWA NA SERWERZE (MAX 3MIN)!

Download łatki! (Trzeba pobrać by wszystko widzieć  xD!)

 

https://mega.co.nz/#!cxlXzb6D!e9Xjy9BBRi4LDE5qjXdKruH3Si9-NI4vCv_Q5pL9oJE

 

ZAPRASZAMY TEAM NECROPOLIS!

 

 

Rekrutacja na TGM znów otwarta!!

Zapraszamy do składania podań na forum. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...