Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

 

Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2. Potrzebny mi ktos ktory mial juz serwer metin2 a

najlepiej kilka. Co do stawiania serwera jestem zupelnie zielony i szukam kogos kto mi w tym pomoze

Kontakt:

- GG:13235079

- Skype: mateo1996

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam pomocy przy stawianiu hamachi bo chce pograć z kolegami ...

mam juz wszystkie pliki i programy...

ale gdy zaczynam robić serva to zawsze ten sam efekt :http://img816.imageshack.us/i/scs.png/

Zainteresowani pisać tutaj lub gg :4226658:P

MAM TEAM VIEVER !

Opublikowano

Witam.Mam 16 lat i na imie Kamil... Nie bede sie rozpisywal bo to nie potrzebne ... Jak chodzi o servery Prytwatne to mialem kilka swojich hamachi... Znam komendy GM itp ...

 

Twoje doświadczenie w metin2: Gram w metina od poczatku Servera Polskiego Moj pierwszy server polski To " Monastyr", a pierwszy Priv to "NewLongju".

Czemu chcesz zostac GM ?? : Chce zostac GM poniewaz mam duzy staz w metinie Znam roznego rodzaju bugi itpp, znam kazda postac bardzo dobrze.. i co najwazniejsze umiem stawiac server Metin2, zrobic stronke metina....

Kontakt:

GG:31117708

E-mail: [email protected]

Skype: tak mam "Kamil (morwa)"

 

 

PW na forum.

................

Opublikowano

eXe (mój kolega) i ja szukamy sponsora na serwa dedykowanego jeśli chcecie GM piszcie do mnie na gg 21971277 serwer będzie 24/7 strona serwa staymt2.tk tera jest off bo hamachi i komp jemu padł i nie chce mu się robić od nowa

1316203915-U255649.gif
Opublikowano

poszukuje gm na dedyka, oporcz swojego "ogarniecia" musi tez znac sie na edycji plikow serwerowych

 

gg: 11716970

s0vgbq.png

userbarkopiasz8.png

Opublikowano

Szukam Osoby która pomoże mi stowrzyć serwer Hamaci

 

Parametry Komputera

 

Procesor Athlon 2x2.5

Ram 4GB [będzie 8GB]

Internet 8MB

 

Osoba która chce mi pomuc musi umieć

 

-Zablokować Gm Mode

-Umieć Edytować Npc Itemki Itp W Navicat.

Kontakt GG 478317 Będe O Godzinie 12.40 Czekam Na gg

Pomogłem Lub Prubowałem Daj + A Odwdzięcze Się +

 

 

TuT Jak Naprawić Connection Refused.

www.mpcforum.pl/topic/155399-tut-connection-refused/

Opublikowano

Poszukuje osoby bardzo obeznanej z calego zakresu metina, chodzi o gm/technik/klient.... taka osobe poszukuje do teamu na serwer:

http://www.mpcforum.pl/topic/307539-vexiliapldedyk/

 

 

gg:11716970

s0vgbq.png

userbarkopiasz8.png

Opublikowano

Poszukuje hostera na prywatny serwer MT2 hamachi z mojej strony all pomoc

Minimalne wymagania

2 rdzeniowy procek

1G ramu na serwer

1mg/s net

pisac na gg:33802535

Opublikowano

Szukam Osoby która zrobi zemną pro serwer 4 Fun Lub 50% na 50%

 

Procesor Athlon 2x2.5

Ram 4GB [ Będzie 8GB ]

Internet 8MB

 

Osoby Zainteresowane Pisać Na GG 478317

Pomogłem Lub Prubowałem Daj + A Odwdzięcze Się +

 

 

TuT Jak Naprawić Connection Refused.

www.mpcforum.pl/topic/155399-tut-connection-refused/

Opublikowano

Zlecę stworzenie porządnej strony internetowej - grafika + skrypt (włącznie z ItemShopem).

Nie interesują mnie gotowce, potrzebuję czegoś unikalnego.

 

Nie interesują mnie strony stworzone za stanowisko GMA itp. tylko i wyłącznie gotówka.

Opublikowano

szukam osób to teamu serwa !!

Około 7 osób moje wymagania:

Musisz umieć chociarz 1 rzecz z tej listy:

 

1.Robienie Clienta

2.Robić fajne npc itp.

3.pathery

4. dodac new zbroje i epicki

KONTAKT ZE MNA:

 

1.PW

2.email: [email protected]

i to na tyle tu macie status oferty :

 

OFERTA AKTUALNA!!

sygnasebydcopy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

sygna by me

Opublikowano

Szukam osoby znajacej sie na pisaniu questow. Wymagania: byle nie jakies dziecko, Mikrofon oraz Teamspeak3

Chetnych zapraszam IP: ts3.voicespeak.org Port 9987 Kanal 45. AncientWorld haslo ptak

Opublikowano

Poszukuje Sponsora

Oferuje :

-Range GA (High_Wizard) na zaawansowanym serverze (Hard)

-troche % z dochodów IS

Jeśli jest kotś zainteresowany to pisać na GG, PW pokaze trailer servera.

Zbieeeram ++++luśiki ^^

10 Postów [x]

50 postow [x]

100 postow [x]

200 postow [ ]

500 postow [ ]

1000 postow [ ]

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2. Szukam Teamu który załozyłby ze mną serwer w mt2. Najpierw byłby hamachi jakb serwer miałby popularność uzbierało by sie na dedyka.Więć Czekam na gg pozdrawiam..

Kontakt:

- GG: 6468215

[/url]

eminem_sig_by_flatmate-d2yuy89.png

DAJ ------

22162261.jpg

Opublikowano

WITAM FORUMOWICZÓW

 

Mam na imię Dawid mam 16 lat. Chcę pomóc w stawianiu serwera Metin2. Co mogę robić na serwerze?? Hmm z pewnością wgrywać questy dodawać nowe bronie itp. Oferuję pomoc w programie Navicat jak i w FZ.

Czego oczekuję w zamian?. W zamian oczekuję posady GM lub SGM na serwerze. Jednak żebym pełnił tą funkcję muszę mieć pewność, że serwer wypali w 100%.

Kontakt:

GG: 34223622

SKYPE: gucio1282222

 

Pozdrawiam Dawid.

Opublikowano

Witam.

 

Przyjmę posade mistrza gry.

 

Pracowałem już jako mistrz gry na dwóch Polskich dedykach (w razie konieczności mam dowody)

 

- Wiek +18

- Stałe IP

- Mnóstwo czasu na pełnienie tejże funkcji.

 

Kontakt tylko PW na forum.

 

Nie interesuja mnie serwery hamachi ;s.

jak już masz coś dać to daj minusa..

Opublikowano

Poszukuje hostera na prywatny serwer MT2 hamachi z mojej strony all pomoc

Minimalne wymagania

2 rdzeniowy procek

1G ramu na serwer

1mg/s net

pisac na gg:33802535

bądź skype:zawass4

serwer na tych plikach

http://www.mpcforum.pl/topic/192041-dlpliki-serwerowe-wersja-easy-modded-by-mt2isgreat/

Aktualne !!!

Opublikowano

Witam szukam 3GRAFIKÓW CZYLI STRONKA WWW 2 OD EDYCJI CLIENTA I 1 HOSTERA NIFO PW ALBO GG

32214590

http://potokmt2.cba.pl/

NARAZIE STR OFF

EDIT: SZUKAM TERZ KOGOŚ KTÓRY UMIE POMUC PRZY SERVIE NO HAMACHI

xxx5xxx Done

xxx10xxx Done

xxx50xxx Done

xxx91xxx Done

xxx300xxx Not Done

xxx500xxx Not Done

xxx1000xxx Not Done

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2 na Debianie !

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 3072204

- Skype: xxx

- Prywatna wiadomość na forum.

- TeamSpeak .

Oferuję : Zyski z IS -> 25 % . Posadę GM/GA. Czego oczekuje -> pełnej pomocy w założeniu dedyka od podstaw !

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam Poszukuję Kogoś kto zna się pro na serwach a szczególnie na logowaniu pada mi

za klika dni robię dedyka a nie mam logowania czekam na osobę która mi to zrobi Przez TimVivera

Zapraszam Wszystkich PW Nagroda GA na serwie i dostęp do navi i FTP

cooltext513920546.png

Opublikowano

Witam Postanowiłem Dziś o godzinie 21:24 że

zrobię serwer Hamachi Pro Nie na kilka dni nie na jeden miesiąc tylko na parę lat

Ale oczywiście nie sam poszukuję osoby która pomorze mi przy plikach

a serwer będzie stawiany na Plikach Sui mój sprzęt komap to

 

3.8GHZ
4Giga Ram
11mb/s

 

Na Serwa Mogę dać 3Giga osoba która jest chętna na zrobienie czegoś takiego proszę pisać PW

ale ta osoba ma się znać bardzo dobrze na wszystkim a szczególnie na LOGOWANIU

 

Nagroda GA i Administrator na Forum oraz Stronie

Klient będzie przygotowany Tylko trzeba zrobić Pliki Dodać coś nowego ale pierw logowanie z tym mam problem

ja już zrobiłem pliki ale jeszcze coś się dogra do nich tylko na tych plikach nie ma 127lvl i logowania Czekam na waszą pomoc

Pisać PW że Pomożecie ale pamiętaj pisz jak umiesz robić Logowanie na 100%

cooltext513920546.png

Opublikowano

Oferuje pomoc przy zakładaniu serwera. Mogę pomóc przy:

-edycji klienta

-edycji bazy mysql

-edycji dropu

-itp.

Co do kontaktu PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...