Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomogę w tworzeniu prywatnego serwera w zamian za GM.

Potrafię:

  • Edytować różne rzeczy w Mysql
  • Edytować klienta
  • Uczę się pisać questy
  • Edytować grafikę

 

Mam niecałe 14 lat, ale posiadam wysoką kulturę osobistą i mogę spędzić na serwerze wiele godzin. Obiecuję, że nikt nie będzie się ze mną nudził.

Doświadczenie : Hmmm... No to tak: Posiadałem 2 swoje serwery hamachi (niestety padły, ale cieszyły się dość dużą popularnością) oraz na serwerze kolegi. Także doświadczenie jest całkiem spore ;P. Znam wiele komend, co na pewno ułatwi pracę w zespole. Aktualnie zajmuje się tworzeniem kolejnego serwera, jednak mój nadzwyczaj piękniście wpaniały internet nie pozwala mi na udostępnienie go innym.

 

Oferty kierować pod nr GG: 33113956

poniewieramy się czlowieku                      

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam 3 osób które znają sie na tym co robią :>

 

Wiek: Minimum 14lat

 

A mianowicie:

 

-Grafika który pomoze zrobic stronke, loga, sygny itd.

 

-Kogoś kto zna sie dobrze na robieniu stronek internetowych itd.

 

-Porządnego GM który zna sie na tym co robi i będzie potrafił opanawać ewentualny bałagan na Serwie.

 

Chce stworzyć dobry team do prowadzenia serwera najpierw hamaci w przyszłosci Dedyka. Serwer hamachi juz prawie gotowy.

 

Chętni proszę sie zgłaszać na gg: 8240224

 

OD RAZU PISZCIE O CO CHODZI!!!

Uczeń
Opublikowano

Zostanę GM

Opis: mam na imię Rafał/ Jestem miłym zaufanym człowiekiem stosującym się do panujących zasad w danych miejscach. 3 Lata grałem w metina, od roku gram na prywatnych serwerach. Znam dużo przyjaznych komend. Tylko raz udało mi sie być GM wiec jestem zielony. Ale każdy GM nie był kiedyś Gm-em. Dlatego prosze o kontakt. Doceńcie mnie Z góry Dzięx. Myślę że są tutaj mili ludzie jeszcze.

Kontakt:

- GG: 13358915

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Opis: Szukam programisty, kogoś kto dobrze się zna na plikach bazy etc.

Szukam osoby doświadczonej, która pomoże ze zrobieniem serwa tj. wgra misje NPC, pomoże ze stronką i Itemshopem etc.! oferuję GM

Kontakt:

GG: 8812851

E-mail: [email protected]

Skype:-

PW na forum

Opublikowano

Poszukuję, gościa, który zna się na przekierowywaniu portów na modemie (z routerem) wi-fi netii.

Nagroda - gm na serwerze no-hamachi, oraz udział w zyskach w późniejszym powstaniu dedyka.

Pisać, albo mi na priv, albo na gg:

23136980

Opublikowano

Oferuję pomoc przy tworzeniu serwerów Metin2.Pomagam przy No-Hamachi oraz Dedykach.Potrafię robić klienty do gry oraz pliki serwerowe.

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 391361

- Skype: bociu_metin2

- Prywatna wiadomość na forum.

2ivh0ly.jpg

 

Gość daronian
Opublikowano

Oferuję swoją pomoc przy stawianiu serwera Metin2.

Interesują mnie tylko poważne oferty serwerów No-Hamachi lub Dedyk.

 

Znam się na Mysql, grafice i ogólnych rzeczach.

Moje GG: 32160759 - czasem niewidok!

 

Tylko poważne oferty...

Opublikowano

Witam ! szukam osoby która pomoże mi postawić serwer i go utrzymywać (pomoc techniczna)

z wymagań tylko "umiejętność" stawiania serwera , i jakiś tam wiek +

chodzi mi o to aby nie wpadło mi jakieś dziecko 12 letnie ..

 

Kontakt:

GG: 8143347

 

TS:

 

ID: ts3.voicespeak.org

port:9987

pokój 45

hasło: kox

Opublikowano

Mam na imię Bartek mam 18 lat i poszukuję serwera na którym mógłbym zostać Gm-em.

 

W metina gram już 2 lata na serwerze Almanach.

 

Kilka Cech:

 

-Kulturalny

-Opanowany

-Odpowiedzialny

-Przestrzegam zasad

 

Dlaczego chcę byc Gm-em ? Ponieważ lubie pomagać innym ludziom w grze i nie tylko.

 

Kontakt

 

GG:Niemam

 

E-mail :[email protected]

 

Skype : Niemam

Opublikowano

Cześć, tutaj Sherer223 z yt.

Jeśli to czytasz, to wiedz, że chcę ci zaoferować pomoc w tworzeniu serwera dedykowanego, lub no-hamachi.

Nie interesują mnie te serwerki hamachi - przejmuję tylko poważne oferty.

Siedzę w serwerach mt2 od początku pliczków raina, pomogę ci zrobić serwer, oraz ulepszyć go przy użyciu wszystkich, najnowszych dodatków (nowe wierzchowce, epiki itp.)

Jeśli Cię zainteresowałem pisz na gg:

23136980

Lub do mnie na priv.

Opublikowano

Witam, poszukuje pomocy do stworzenia servera hamachi od podstaw, Po 2-tyg stazu servera mam zamiar wykupic dedyk, Pomoc potrzebuje w dobraniu wszytkich materialow od plikow po dodatki edycje clienta itp. oraz konfiguracje - MySql, Stronke itp, czyli doslownie we wszystkim

 

Kontakt:GG,Pw,Skype

GG:11746540

Skype: adasmialkowska - Jestem chlopakiem, konto siosrty ;]

Pw: Tutaj

Opublikowano

Szukam 2-3 osób które znają się na tym co robią

 

Wiek: 14lat+

 

A mianowicie:

 

-Grafika który pomoze zrobic stronke www

 

-Kogoś kto zna sie dobrze na mysql i edycji klienta itd.

 

-Porządnego GM który zna sie na tym co robi i będzie potrafił opanować ewentualny bałagan na Serwie.

 

Chce stworzyć dobry team do prowadzenia serwera najpierw hamachi (przewidziane 2 tyg bety ) potem rusza Dedyk. Serwer hamachi już prawie gotowy.

 

Oferuje udziały w serwerze i w przyszości % z zysków

 

Moglbym zrobic to sam ale zajmie to wiecej czasu w koncu co 2 glowy to nie jedna

 

Chętni proszę pisac na gg: 11195610

Opublikowano

Poszukuje posady GM na serwerze hamachi.

Mam 15 lat i interesuje się piłką nożną.

Gram w metina ponad 3 lata.

Jestem doświadczonym GM i bardzo dobrze znam komendy.

Minimalnie poświęce 2 godziny dziennie na wykonywanie prac GM.

Oferuje pomoc dla GM oraz graczy w razie różnych problemów.

Posiadam Skype

Na odpowiedzi czekam na MPCforum na prywatnej wiadomości lub gg : 33424052 .

Pozdrawiam

 

 

Oferta Aktualna

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

 

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą edycj serwera oraz klienta Metin2.

Kontakt:

- GG: 31430241

[color="#00FFFF"][size="5"]ZBIERAM +++++++++++[/size][/color]

Opublikowano

Witam poszukuje ekipę do stworzenia serwera dedykowanego.

Sam się na tym dobrze znam ale potrzebyje dobrego teamu, poszukuję:

Funkcje mają prawa GM i są poszukiwane:

-[World maker] Tworzy nowe itemy, zbroje, bronie i potwory.

-[Map maker] Tworzy nowe mapy.

-[Quest writer] Pisze questy

-[security admin] Zabezpiecza serwer przed hackami

-[web maker] Tworzy stronkę web serwera.

Mam już sponsora i web makera, ja będę to wszystko składać w całość no i coś o planach na serwa:

Nazwa: SinerS LongJu2

127lv max

raty all po 250%

Nowe zbroje: Szmaragdowe stalki, szafirowe i zatrute, hwang i niebiański hwang (zrobienie hwanga tylko dla pro graczy)

brak IS- serwer dla graczy

sponsor ma umowę sponsorować serwer przez 2 miesiące, po tym okresie albo dodamy is albo pełno reklam.

Nowe mapki i moby.

3 piętra atlantydy

po miesiącu istnienia otwieramy pro-event "Tytani"

wprowadzenie tytanów do gry.

Kontakt: PW

LEAGUE OF LEGENDS

EU Nordic and East: Bambus3k 30lv ON KARTHUS FOREVER

EU West: xspellmasterx 30lv off

Aktualnie stawiam serwer mc.

Opublikowano

Szukam serwera! Dofinansuje go w zamian za GM. Info GG:1571776

GIRL, SEX, GAME, SEX, GIRL, SEX, GAME, SEX(...)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Potrzebuję konkretnej osoby, która jest w stanie napisać kilka porządnych questów, dodać trochę bajerów na serwer dedykowany (bronie, zbroje, jakąś mapkę).

Oferuję godziwe wynagrodzenie, wszystko do uzgodnienia.

Chętne osoby, które znają się na rzeczy proszę o kontakt na pw.

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

Opis: Poszukuję kogoś kto wytłumaczy mi od podstaw jak stworzyć swój własny server no-hamachi/dedyk. Oraz skąd co pobrać. Bardzo Proszę o Pomoc. Z góry dziękuje.

Kontakt:

- GG: 10494736

Opublikowano

Szukam osoby która zna się na dodawaniu epików , zbrojek , miło by było gdyby też umiał edytować klienta .Serv jest no hamachi kontakt GG: 10198874 .Za pomoc oferuje GM.Pozdro

 

 

@Nieaktualne

Zbieram Plusy itd...

Opublikowano

Witam. Mam na imię Maciek i mam już za sobą 18 zim:D. Gram w metina od 2008 roku. Na PLu okolo 1 roku. I 1,5 roku z przerwami na privach. Ostatnio grałem na febeMt2 jestem w top 10 serwera lecz serwer co chwila jest wylączony i pomyślałem aby zostać GM'em. MySQl jest mi znany ponieważ stawiałem 2 własne privy lecz mam za słaby komputer a na dedyka niemam kaski. Znam połowe komend na pamięć, ale za to mam stały dostęp do reszty komend. Na metina mogę poświęcać dziennie 2-3 godziny pod wieczor. Chciałbym pomagać innym graczom, dbać o porządek i reputacje serwera oraz robić eventy. Oczywiście mogę zareklamować serwer na różnych forach. Pomogę w stworzeniu stronki www wraz z rejestracja, IS oraz TOP 100.

Kontakt:

gg 26672194 nawet na niedostepnym na pewno odpiszę

email [email protected].

Pozdrawiam oraz czekam na propozycje.

Opublikowano

Poszukuję osoby która umie robic serwery No-Hamachi posiadam TP-linka router i IP które sprawdziłem na stronie http://www.mojeip.net/ i wyszło mi takie IP nie wiem czy da sie na nim coś zrobić jeśli tak napisz że pomożesz i numer GG 80.50.130.182 jeśli się nie da nie pisz wcale albo napisz że się nie da

V e r m i l i o n M T 2

Opublikowano

Chcę Być GM.

 

Doświadczenie metin2: w Metina Gram 3 lata, Hmm jestem Grafikiem, potrafie robić Cudowne Clienty Mianowicie Chodzi mi : Szmaragdowe , Zatrute Stale.

nowe Bronie wszystkie.

Nowe Znaczki GM z napisem GM a pod Spodem Team np <Server>

Nowe Tekstury, itp.

 

coś o mnie:

 

Mam na Imię Bartek, wszyscy mówią na mnie Sacha ^^ to od nazwiska, nie będę kłamał 17 marca 2011 kończę 15 lat.

Jestem Człowiekiem, Spokojnym, Szanowanym, Miłym, Pomagam.

 

Czas Spędzania przed komputerem: Hmm, Oficialnie teraz mam Ferie tak że na Komputer siadam około godziny 12:00 siedzę do 04:00 lub dalej, Gdy chodzę do szkoły siedzę około 7-8h Dziennie.

 

Kontakt

- TS3 jest - Kanał na pw Skype,GG,pw na Forum

- Ventriloo jest - Kanał na pw Skype,GG,pw na Forum

- Skype jest najczęściej na Skype - Sacha5512

- Micro jest

- GG jest - 20948177

Za duża sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...