Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crack Xenobot pod każdą wersje!


Gerpin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mi wyrzuca caly czas failed authentication, nie ma na to zadnej rady chyba, plik hosts usunalem, powylaczalem antywira wszystkie zapory, caly czas failed ahtuentication i nie mam pojecia jak to minac :s

  • Odpowiedzi 829
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chyba autorzy xenobota sie wkur... ze crack jest i zrobili jakies dodatkowe zabezpieczenie. Cały czas potam z tym botem coś może mi się uda zaradzić.

Opublikowano

Chyba autorzy xenobota sie wkur... ze crack jest i zrobili jakies dodatkowe zabezpieczenie. Cały czas potam z tym botem coś może mi się uda zaradzić.

Błąd w healerze, a nie zabezpieczenia. Sprawdź sobie czy wszystkie poty się zgadzają.

 

"Unsupported XenoSuite version" Ktoś wie jak temu zaradzić ?

Nieodpowiednia wersja xenobota do Tibii.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Kolega wyzej nie ma racji  bot wyswietla ze poki nie skasuje cracka do xenosuite to nie odpali go tutaj jest o tym info :
 

Unsupported XenoSuite version!
Please update XenoSuite by downloading it from 
"strona xenobota "
If you keep seeing this error, please do a complete unistall and reinstall
(Make sure Xenosuite and Tibia are closed during the update)

 

NOTE : This error is often caused by using crack!  <---- :PP

If you contunue to get this error completly delete the folder 
"i tu jest napisany folder w ktorym trzymam cracka"

 

co dowodzi ze poki nie obskoczy sie anty cracka to nici  xeno za free xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Kolega wyzej nie ma racji  bot wyswietla ze poki nie skasuje cracka do xenosuite to nie odpali go tutaj jest o tym info :

 

Unsupported XenoSuite version!

Please update XenoSuite by downloading it from 

"strona xenobota "

If you keep seeing this error, please do a complete unistall and reinstall

(Make sure Xenosuite and Tibia are closed during the update)

 

NOTE : This error is often caused by using crack!  <---- :PP

 

If you contunue to get this error completly delete the folder 

"i tu jest napisany folder w ktorym trzymam cracka"

 

co dowodzi ze poki nie obskoczy sie anty cracka to nici  xeno za free xD

 

Zapewne tak . A teraz nasuwa się pytanie . Jak to obejść? xD

Było to już wcześniej, po prostu stary crack nie działa, a samo "obejście" nie ma nic do healera.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Otwieram xenosuite to mi otwiera się konsola, wpisuje login i pw, enter i to jest max z tego co sie dzieje. Konsola się zamyka i nic więcej się nie pojawia

 

Opublikowano

Jak to pobrać świństwo? Ta strona "MEGA" pobiera mi tylko na jakiś dysk ich i nie mogę pobrać na kompa albo nie potrafie. Pomoże ktoś? Wcześniejszego bota normalnie pobrałem teraz nie wiem o co chodzi.


____________

JUŻ ZROBIŁEM.

Opublikowano

Niedziała wyskakuje okienko i nawet nie znika ktos pomoze ?

###a zeby pobrac z strony mega polecam ci chrome

w okienku wpisz te passy i powino ci działać

Opublikowano

A czy jest opcja dostępu do xenobotów cracked do starych wersjii? Przydałaby się taka lista bo zawsze mamy dostęp do wersji ostatniej, a ots'y są na wersje starsze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...