Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Elamidas // cap 100 // 23.08.14 lub 29.08.14 // Skalidor 2


lsd508

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 522
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pobiore do południa. Poszukuje gildi. Bd  grał  dagger/Cler lub Warr/cler albo nukerem pisać tu priv czy coś.?>/.?>?>?

Działa mbot??

Opublikowano

Pobiore do południa. Poszukuje gildi. Bd  grał  dagger/Cler lub Warr/cler albo nukerem pisać tu priv czy coś.?>/.?>?>?

Działa mbot??

Działa mbot ale tu tylko chiny kolego .

Opublikowano

A ja dalej nie mogę uporać się z botem. Może mi ktoś na priv napisać lub tutaj jak to mniej wiecej ogarnac? Robie wszystko punkt po punkcie tylko nie mogę wyszukac hdwizz.exe  .... Jest na to jakiś inny sposób? Mam Win8 , prędzej działał bez zarzutów.

Opublikowano

A ja dalej nie mogę uporać się z botem. Może mi ktoś na priv napisać lub tutaj jak to mniej wiecej ogarnac? Robie wszystko punkt po punkcie tylko nie mogę wyszukac hdwizz.exe  .... Jest na to jakiś inny sposób? Mam Win8 , prędzej działał bez zarzutów.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=2lukbkjK7vc

 

Podążaj krok za krokiem.

Opublikowano

Hahahahahaha serwer ma niezałatany bug :) 19B aktualnie już na postaci :)

to sie podziel

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Pobiore do południa. Poszukuje gildi. Bd  grał  dagger/Cler lub Warr/cler albo nukerem pisać tu priv czy coś.?>/.?>?>?

Działa mbot??

tylko chin :P 

zbyt duża sygnatura

Opublikowano

hdwizz.exe - na XP też wyszukać ten plik? U mnie nie ma :s

 

////EDIT

 

Mam taki problem, że próbując odpalić grę poprzez Elamidas.exe nie rusza nic. Klikam start i brak reakcji. Wie ktoś o co chodzi?

Cześć :)

Opublikowano

Hahahahahaha serwer ma niezałatany bug :) 19B aktualnie już na postaci :)

Przyjacielu podziel sie kasa :D albo chociaz podaj jakas guild dobra ( najlepiej polska ) bo co ja wbijam to zaraz guild sie rozpada i nie ma frajdy z gry jak sie lata asamemu ;/  

nick :BlackEvil :D 

Opublikowano

sporo jest bugów.. , w sumie juz tu nie gram dobre 1,5tyg ,

 

@Blackevil , ja miałem ten sam problem.. kazdy w gildi grał solo , bot bot , jak chciales coś zrobić to musiałeś iśc do turkow bo nawet jak ponad 20 osob online to zaden nie odpisze xD

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

sporo jest bugów.. , w sumie juz tu nie gram dobre 1,5tyg ,

 

@Blackevil , ja miałem ten sam problem.. kazdy w gildi grał solo , bot bot , jak chciales coś zrobić to musiałeś iśc do turkow bo nawet jak ponad 20 osob online to zaden nie odpisze xD

wlasnie to mnie wkurza sami polacy a zgrac nie umieja xD

Opublikowano

@dominges1993 zgodze sie ale nie do konca. Np. RED i Cosanostra dobrze sie zgrali wg mnie :) Czesto razem thiefujemy nawet jezeli aktualnie nie jestesmy w unii razem. Starczy tylko zebrac ogarnieta ekipe, ogarnac TS, pogadac jak ludzie a nie cisnac sie blotem, zbierac randomow do gildi a potem sie dziwic ze po tygodniu nuda i kazdy ma reszte w d***e.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...