Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Elamidas // cap 100 // 23.08.14 lub 29.08.14 // Skalidor 2


lsd508

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hello,
 
Changelog for the rest is coming when we're entirely done:
 
Server #2 (previously our test server) has been switched to an 8-core @ 3.7GhZ, 64GB RAM
Server-sided change: Added set type changer scroll. Needs to be done at the client as well.
Rage Cloud 14 spawn points added.
Rage Cloud spawn area added to Help box.
Guild/Union emblems fixed.

Troche swiezego info.

BTW. 1 Slot w RED.
Wymagania jak zwykle te same czyli Aktywnosc, Job Thief, FW, Jakis ogarniety set, TS i jeszcze raz Aktywnosc.
  • Odpowiedzi 522
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@p4ranoja pisalem to wczesniej juz ale powtorze. Server jest raczej przystosowany do graczy ktorzy chca zaczac pozniej. Zacznijmy od tego ze silki sa warte 2x wiecej niz na poczatku gry wiec jesli ktos donatuje to spokojnie sie odbije. Po 2 SoX itemy sa teraz tak tanie, ze za stara cene SoX weapona teraz kupisz caly set + weapon. Szybka mozliwosc ogarniecia SOM za karty z FGW (nie bylo takiej mozliwosci na poczatku.) Takze wiadomo w 1 dzien nikogo nie dogonisz ale napewno ogarniesz lepszy set w tydzien teraz ni my na poczatku.



@Edit
REKRUTACJA DO RED OTWARTA!
PM w grze Xaron.

Opublikowano

Całkowicie zepsuli i rozłożyli ekonomie serwera. Na tą chwile dramat skończyłem grać jako gracz top50 nie dlatego że mi się znudziło ale dlatego że nic już nie dało się sprzedać a każdy nawet największy noob miał broń za karty. Jedyną metodą na kase to kupowanie i sprzedawanie silków w grze. Straszny dramat 

Opublikowano

@Speq77 zacznijmy od tego ze ekonomia w duzym stopiu zalezy od graczy. Jeszcze dobre 2 tygodnie temu kazdy cebulak plakal ze silki za drogie i ze nie da sie niczego kupic. Teraz ze za tanio... Ogar ludzie! Server jest tak zbudowany by w tym momencie kazdy nowy gracz mogl spokojnie wbic zdobyc szybko i tanio nowe itemy. Przeciez na tym to polega ze jezeli gra sie od poczatku to jest trudniej niz dla nowych graczy teraz. Po za tym server ma juz prawie 2 miechy trzyma sie swietnie wiec nie ma sie co dziwic ze kazdy ma tego SOMA. Teraz roznica polega na tym kto ma jaki + i tyle. Wy to byscie chcieli najlepiej miec wszystko a jak juz turasy zrobia sobie secik to zle bo "kazdy ma soma". Wlasnie kazdy ma szanse teraz byc ogarniety na tym servie i o to w tym chodzi nie ma kolosalnych roznic. 

Dodam jeszcze ze za niedlugo (znajac tempo akasha no to moze jednak nie tak szybko) szykuja sie nowe patche, ktore zmienia troche system rozgrywki. Prawdopodobnie nowe questy, nowe itemy i balans. Takze gra znowu sie urozmaici a job bedzie jeszcze aktywniejszy.

Opublikowano
"Complete changelog will be posted at 6PM, it includes things like: Medusa, BA, Critevent, UEFA event, Survival Arena, Battle of Infinity, Bleed (Bicheon), Economy Fix, Job pet slots, Job cave gold drop, Jobcave item drops, Arena Coin NPC, free item mall items via BA stuff, D13-14 model switchers, Glow switcher and what not. However, a proper explaination list etc will be posted at 6PM.
 
Furthermore, we'll be getting 300 players again since people from old Oasis decided to come over. English speaking unions are always welcome :) "


Calkiem spory update sie szykuje jak mowilem. Sorki za double posta ale dosc kilka istotnych informacji jest no i przy samym edicie poprzedniego posta nikt by nie zauwazyl.
Od siebie jeszcze dodam link do filmu ktory zrobilem na elamidasie:

Opublikowano

jak na kazdym  innym,teraz nie odpalisz bo jest inspa ponoc od 1 do 4h ma trwac

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

posiadam problem z botem mianowicie . Odpalam bota i gdy klikam login nie loguje mi clienta co za tym idzie nie umiem odpalic gry . posiadam win 7 

joker%20sygnatura%203.jpg



Nick: Reniferu




Opublikowano

xxx

@/SUrban
Zakaz handlu na forum

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Działa ten serwer czy nie bo stronka chyba raczej nie 

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Opublikowano

zadałem kuriwa pytanie nikt z was pojebusy odpowiedzieć nie umie ? 

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Opublikowano

zadałem kuriwa pytanie nikt z was pojebusy odpowiedzieć nie umie ? 

Grzeczniej kolego grzeczniej.

Opublikowano

Nie będziesz mi mówił jak mam żyć Tylko skoro tu grasz to odpowiedz na moje pierdolone pytanie to tak k***a trudno ? 

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...