Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Elamidas // cap 100 // 23.08.14 lub 29.08.14 // Skalidor 2


lsd508

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 522
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Hello,
 
Since we haven't released a changelog since quite a while, the log below will be summing up the changes we've made in the past few days.
 
Changelog:
 
 
SoX Weapon switch scroll added at 'Elamidas NPC' near DonWhang storage.
SoX Weapon switch scroll text adjusted.
Upgaded to four gameservers, four agentservers.
Coded a high speed packet filter which can handle 10x as many connections. Todo: Integrate Anti-Cheat features from old packet filter.
Thief town max entrance time. 35 minutes. You'll be getting msges when you stay in thieftown for too long and be automatically ported out if you stay for longer than 35 minutes. The reason is to stop the 'AFK' people who are simply auto-accepting parties to gain extra Holy Dust.
Job Suits disabled (temporarily). Reason: Somehow it fixes the client freezes.
Lags Fixed. (?)
Delays Fixed. (?)
CTF PC limited. You can only join CTF with one character per PC now. Less cheating.
The are more changes that we've done before. Sadly, I don't remember them. We do a lot everyday and it becomes difficult to remember every little part. These are the important patches though.
 
Thanks,
Elamidas-Crew

Juz wiesz czemu 13 h ponad.
Opublikowano

WTS 100 lvl spear nuckera (set prot +7 fb, chest i head soa +7 fb), acc +7, spear mon) 100lvl. Posiada devila +7, preme + dodatkowa w storage, res do devila, clocka do peta, avatary do expa i do alchemi, gdf i inne pierdoły. Zainteresowani pm.

Opublikowano

Może ktos chce sobie kupic bowa z moonem +10 i wiadomo premy i inne gówna ma. 

Jak cos to pm lub gg 1217445

Opublikowano

Nowym osobom nie polecam zaczynać gry od zera. Na ten moment nowi nie mają żadnych szans przeciw graczom, którzy już grają jakiś czas i coś tam ogarneli. Wciąż aktualne WTS spear nukera z monem +7 i ogólnie ma też wszystkie pierdety jak prema avki itp. Jak coś pm.

Opublikowano

Nowym osobom nie polecam zaczynać gry od zera. Na ten moment nowi nie mają żadnych szans przeciw graczom, którzy już grają jakiś czas i coś tam ogarneli. Wciąż aktualne WTS spear nukera z monem +7 i ogólnie ma też wszystkie pierdety jak prema avki itp. Jak coś pm.

Brednie pleciesz i tyle. profit za joba jest teraz wiekszy w porownaniu do tego co bylo na poczatku. Silki sa drozsze wiec chociazby wystarczy kupic troche silkow i mozna nie zle zarobic na start. Sox drop zwieksza sie z kazdym dniem tak by nowi gracze mieli wieksze szanse. Duzo auto eventow do ktorych nie potrzeba miec seta +10 by wygrac. Jeszcze jakies watpliwosci ?

Server jest tak skonstruowany by nawet nowi gracze ktorzy chca zagrac po 1 miesiacu od opena maja szysbzy zarobek niz my w dniu otwarcia.

Wiadomo my juz w tym czasie zdazylismy wiele osiagnac wiec nigdy nie mozna tego tak porownywac... ale napewno dzisiaj da sie wyciagnac wiecej kasy w 1 dzien niz np miesac temu. W tym cala filozofia.

Opublikowano

Brednie pleciesz i tyle. profit za joba jest teraz wiekszy w porownaniu do tego co bylo na poczatku. Silki sa drozsze wiec chociazby wystarczy kupic troche silkow i mozna nie zle zarobic na start. Sox drop zwieksza sie z kazdym dniem tak by nowi gracze mieli wieksze szanse. Duzo auto eventow do ktorych nie potrzeba miec seta +10 by wygrac. Jeszcze jakies watpliwosci ?

Server jest tak skonstruowany by nawet nowi gracze ktorzy chca zagrac po 1 miesiacu od opena maja szysbzy zarobek niz my w dniu otwarcia.

Wiadomo my juz w tym czasie zdazylismy wiele osiagnac wiec nigdy nie mozna tego tak porownywac... ale napewno dzisiaj da sie wyciagnac wiecej kasy w 1 dzien niz np miesac temu. W tym cala filozofia.

Po części zgodze się z Tobą. Wystarczy zrobić donate i selać silki żeby ogarnąć hajs. Z trade obecnie nic się nie da zarobić. Może i profit większy ale co z tego jak 80% serva to thiefy ? Wyjdziesz z miasta na takim buffalo przejdziesz kawałek i zaraz Cię party thiefa obskoczy. Nie polecam nowym gdyż nie mają szans narazie zdobyć monów. No chyba że thiefując o ile znajdą jakiegoś tradera co graniczy z cudem bo pewnie jakieś pro thief pt ich uprzedzi. Szanse na soxy ... Jeżeli znajdą dobre party na dungeony o co w sumie nie łatwo bez ogarniętej gildi. O zabiciunormalnego unika mogą tylko pomażyć. A dla mnie to nie filozofia wydać plny żeby zdoby zdobyć golda w grze. Mówię o normalnym graniu :)

P.S. Szukam jakiejś fajnej polskiej gildi, bo wątpie że ktoś chara kupi :D

Opublikowano

@pittbull18 mimo ze poparles swoja opinie jakimis "faktami" nadal sie nie zgodze. Co do sytuacji na jobie to w tym momencie moze masz racje bo od 2 dni jest duzo wiecej thiefow. Ale poprostu nie ma co plakac i poczekac pare dni i sytuacja sie siama ustabilizuje... ludzie beda chcieli zdobywac HD wiec sie  przerobia na tradera spowrotem bo zauwaza ze an thiefce nie ma szans nic zdobyc. Tutaj to tylko kwestia czasu. Szansa na soxy jest ogromna. Zapominasz o Takiej mozliwosci jak pura/bagdat/petra. Mozna chodzic 2x dziennie jak masz 2 chary to 4. Czyli spokojnie ponad 10 boxow dziennie bo tam nikt ci uniq nie skusje a chodzic mozesz w 2/3/4 osoby. Co za tym idzie albo selasz boxy za 250m each albo otierasz i masz szanse na soxy...

Opublikowano

@pittbull18 mimo ze poparles swoja opinie jakimis "faktami" nadal sie nie zgodze. Co do sytuacji na jobie to w tym momencie moze masz racje bo od 2 dni jest duzo wiecej thiefow. Ale poprostu nie ma co plakac i poczekac pare dni i sytuacja sie siama ustabilizuje... ludzie beda chcieli zdobywac HD wiec sie  przerobia na tradera spowrotem bo zauwaza ze an thiefce nie ma szans nic zdobyc. Tutaj to tylko kwestia czasu. Szansa na soxy jest ogromna. Zapominasz o Takiej mozliwosci jak pura/bagdat/petra. Mozna chodzic 2x dziennie jak masz 2 chary to 4. Czyli spokojnie ponad 10 boxow dziennie bo tam nikt ci uniq nie skusje a chodzic mozesz w 2/3/4 osoby. Co za tym idzie albo selasz boxy za 250m each albo otierasz i masz szanse na soxy...

W sumie możesz mieć rację Firez, że sytuacja się ustabilizuje. Nie powiem sam na to czekam :). Aczkolwiek do purta ect. jak mówisz potrzebne są 2 chary. Sam osobiście mam tylko 1. A i o randomowy team (ogarnięty nie mówię tu o byle jakim) mi bynajmniej nie łatwo choć gram int charem. Nic pożyjemy zobaczymy jak o tej 23 update będą robić. Może fgw trochę ozywi gre :)

Opublikowano

@pittbull18 no fakt ze na pura/bagdat trzeba miec na poczatku przynajmniej 3/4 osoby bo ciekzo samemu... Ale o to chodzi by grac z teamem, razem z gildia a nie samemu....wbicie +7 seta to tez nie jest tu jakis problem. 
No i co do patcha o 23... to podobno ma byc jakis job balance patch takze tez GM troche pomoze wystabilizowac wszystko.

Opublikowano

@pittbull18 no fakt ze na pura/bagdat trzeba miec na poczatku przynajmniej 3/4 osoby bo ciekzo samemu... Ale o to chodzi by grac z teamem, razem z gildia a nie samemu....wbicie +7 seta to tez nie jest tu jakis problem. 

No i co do patcha o 23... to podobno ma byc jakis job balance patch takze tez GM troche pomoze wystabilizowac wszystko.

Najpierw trzeba mieć gildię :D heh. A co do pacza to się okaże co to ma być

Opublikowano

jak to z tym serverm teraz jest, na ww jest notka ze bedzie off zeby isc spac , ale online jest 3,2k ?

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

od czasow esro nie gralem na lepszym privie, jest takze duzo lepszy od esro :)

4k online mowi samo za siebie.

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

@Firez

ten post byl przed wbiciem +9 :)

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...