Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 7 64 bit

Procesor: Intel I3-3220 CPU @ 3.30GHz 3.30GHz

Karta graficzna: GeForce GT640 2gb

System operacyjny: win 7 64 bit

Ilość ram: 8 gb

 

 

Czy pójdzie na wysokich?

Opublikowano

 

Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 7 64 bit
Procesor: Intel I3-3220 CPU @ 3.30GHz 3.30GHz
Karta graficzna: GeForce GT640 2gb
System operacyjny: win 7 64 bit
Ilość ram: 8 gb
 
 
Czy pójdzie na wysokich?

 

Możliwe, ale nie ma pewności. Na niskich tak.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano
Czy pójdzie FIFA 15?

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel ® Core2 Duo CPU  E7600 @ 3.06GHz  2.27 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9800 GT

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4Gb

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.

Opublikowano (edytowane)
Czy pójdzie fifa 15 ?

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 32 ale będę zmieniał na 64

Procesor: AMD Phenom II X2 550 Processor 3.10 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 220

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 2 GB

Rozdzielczość monitora: 1280x1024

Edytowane przez zax0123
Opublikowano

Nowy komputer będę miał dopiero za 3 tygodnie i zostałem się na ten czas ze słabiutkim laptopem... Pójdzie mi FIFA na najniższych w chociaż 15 klatkach ? Jakoś muszę te 3 tygodnie przetrwać...

 

Laptop : TAK

Wersja systemu : 64 bit

Procesor : Intel Celeron 1.6 ghz

Karta Graficzna : Intel HD Graphics Family 1 GB

System operacyjny : Windows 7

Ilość RAM : 2 GB

Opublikowano (edytowane)
Laptop(Tak/Nie): NIE
Wersja systemu (32/64 bit):64
Procesor:-Intel® Core 2 CPU 4400 @ 2.00 GHz

-Intel® Core 2 CPU 4400 @ 2.00 GHZ

Karta graficzna:Nvidia GeForce GT 440
System operacyjny:Win 7
Ilość ram:4GB
Rozdzielczość monitora: 1920/1080
 
Pójdzie na niskich? albo srednich i bedzie normalnie chodzilo?:D
Edytowane przez darkshinigami
Opublikowano

Laptop : NIE


Wersja systemu : 64 bit


Procesor :  AMD Athlon II X2 250 Processor 3.01 GHz


Karta Graficzna : NVIDIA GeForce GT 430


System operacyjny : Windows 7


Ilość RAM : 4GB


:(


 


Czy będzie chodziło płynnie ? Bardzo mi zależy na tej fifie .. 

Opublikowano

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit):64
Procesor:Typ procesora Mobile DualCore Intel Core i5-3230M, 3000 MHz (30 x 100)
Karta graficzna:Akcelerator 3D nVIDIA GeForce GT 720M  Akcelerator 3D Intel HD Graphics 4000
System operacyjny:Win 8
Ilość ram:8GB
Rozdzielczość monitora: 16 cali . 
Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Pentium® Dual-Core CPU E5800 @3.20GHz 3.20GHz 

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 405

System operacyjny: win 7

Ilość ram: 4 GB

Rozdzielczość monitora: 21/22

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit):64

Procesor:AMD Athlon II X2 250 3.00GHz

Karta graficzna:AMD Radeon 6670 1gb

System operacyjny:Win7

Ilość ram:4

Rozdzielczość monitora:1980x1080

Opublikowano

Laptop: nie
Wersja systemu - 64
Procesor-  Intel i5-3470 3,2 Ghz

Karta Graficzna : Radeon R9 200
System - Win 8
Ram - 8
Rozdzielczosc - 1980 x 1080

pojdzie na full ?

Opublikowano

 

Laptop : NIE

Wersja systemu : 64 bit

Procesor :  AMD Athlon II X2 250 Processor 3.01 GHz

Karta Graficzna : NVIDIA GeForce GT 430

System operacyjny : Windows 7

Ilość RAM : 4GB

:(

 

Czy będzie chodziło płynnie ? Bardzo mi zależy na tej fifie .. 

 

 

Bardzo wątpliwe z tą grafiką, możesz próbować z demo ale raczej bym nie wróżył płynności nawet na niskich.

 

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit):64
Procesor:Typ procesora Mobile DualCore Intel Core i5-3230M, 3000 MHz (30 x 100)
Karta graficzna:Akcelerator 3D nVIDIA GeForce GT 720M  Akcelerator 3D Intel HD Graphics 4000
System operacyjny:Win 8
Ilość ram:8GB
Rozdzielczość monitora: 16 cali . 

 

Na niskich pójdzie.

 

Laptop: nie

Wersja systemu - 64

Procesor-  Intel i5-3470 3,2 Ghz

Karta Graficzna : Radeon R9 200

System - Win 8

Ram - 8

Rozdzielczosc - 1980 x 1080

 

pojdzie na full ?

Nie podałeś modelu grafiki, ale skoro R9 to tak, full.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Laptop(Tak/Nie):NIE

Wersja systemu (32/64 bit):64bit

Procesor:AMD Athlon Dual Core Processor 4450e 2.3ghz

Karta graficzna:Nvidia geforce GTX 650Ti Boost(2gb)

System operacyjny:windows 7 ultimate

Ilość ram:4gb ddr2

Fifa 15

Moze powtorze :)

Opublikowano

Uwaga :D Mój epicki PC

Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Pentium E5200 @ 2.50GHz
Karta graficzna: 512MBGeForce 9600 GT (MSI)
System operacyjny: Vista Home Basic 64-bit SP2
Ilość ram: 4.00 GB DDR2
Rozdzielczość monitora: 1440x900 
---
Płyta główna: Gigabyte Technology Co., Ltd. EP43-DS3 (Socket 775)
 
ale 7 lat i CS:GO, BF3 pyka :P

 

 

 

Opublikowano (edytowane)
Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit

Procesor: AMD Athlon 3x 3.2 GHz

Karta graficzna: HD Radeon 6670 2GB

System operacyjny: Windows 8.1

Ilość ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: 1920x1080

Fifa 15

Edytowane przez Kwiatek274
Opublikowano
Czy pójdzie FIFA 15?
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel ® Core™2 Duo CPU  E6550 @ 2,33 GHZ 1.88GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8500 GT
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4Gb

Moze chociaz na minimalnych? ^^
Opublikowano

Kiceł, a u mnie ?

 

Laptop(Tak/Nie):Nie
Wersja systemu (32/64 bit):64
Procesor:AMD Athlon II X2 250 3.00GHz
Karta graficzna:AMD Radeon 6670 1gb
System operacyjny:Win7
Ilość ram:4
Rozdzielczość monitora:1980x1080

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...