Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): Win7 64 bity

Procesor: AMD FX-6100 Six Core Processor 3.30 GHz

Karta graficzna: GeForce 630 2GB

System operacyjny: W7

Ilość ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: 1366*768

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

Laptop(Tak/Nie): nie 
Wersja systemu (32/64 bit): 7 64 bit
Procesor: Intel I3-3220 CPU @ 3.30GHz 3.30GHz
Karta graficzna: GeForce GT640 1GB
System operacyjny: win 7 64 bit
Ilość ram: 8 gb

 

Pójdzie mi chodzi z trochę z lekko słabszym sprzętem na max

Opublikowano

Pójdzie mi chodzi z trochę z lekko słabszym sprzętem na max

 

ale czy karta graficzna poradzi sobie z tą grą bo nie ma co się oszukiwać za rewelacyjna to ona nie jest

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie):Tak

Wersja systemu (32/64 bit):64bit

Procesor:Intel I3-2328M 2.20GHz(4CPUs)

Karta graficzna:2048MB DDR3

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram:8GB

Rozdzielczość monitora:1366x768

Opublikowano

 

Laptop(Tak/Nie):Tak
Wersja systemu (32/64 bit):64bit
Procesor:Intel I3-2328M 2.20GHz(4CPUs)
Karta graficzna:2048MB DDR3
System operacyjny:Windows 7
Ilość ram:8GB
Rozdzielczość monitora:1366x768

 

Model grafiki podaj.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Mi sie wydaje ze na srednich/wysokich pojdzie.Jak mi wlasnie tez tak med/high idzie Assasin Creed IV BlackFlag.A ma to wieksze wymagania niz Fifa 15.

Opublikowano

Mi sie wydaje ze na srednich/wysokich pojdzie.Jak mi wlasnie tez tak med/high idzie Assasin Creed IV BlackFlag.A ma to wieksze wymagania niz Fifa 15.

Nie, nie idzie ci. Może pełznie.

 

Raz - nie ma ustawień średnich. Dwa - na wysokich gram na 740M i animacje klatkują. Do tego masz i3.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

No to nawet.I tak wszyscy mi mowia ze pojdziee.A Assasin mi nie zacina wogole gra sie fajnie. Srednie sa tylko w niektorych opcjach kolego.Zreszta  i tak pojdzie i tak.Komu zacina a zgadzaja sie parametry lub sa wyzsze to jest po prostu niedopracowane Demo fify 15 i dlatego.

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: AMD A6-3500 APU with Radeon HD Graphics 2.10 GHz ;c

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 550 Ti

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: 1440 x 900

___________________________

i2e.png

by Valky

 

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bity

Procesor: Intel Core i3 540 @3.07 GHz

Karta graficzna: GeForce GTS250 512 MB DDR3

System operacyjny: W7

Ilość ram: 4gb

Rozdzielczość monitora: 1920x1080
Opublikowano

Laptop(Tak/Nie): Nie

Procesor: i5 4460 3.2 GHz (Turbo 3.4 GHz).

Karta graficzna: ati radeon r9 270

System operacyjny: Win 7 64b

Ilość ram: 4gb

Opublikowano

Laptop(Tak/Nie): Nie

Procesor: i5 4460 3.2 GHz (Turbo 3.4 GHz).

Karta graficzna: ati radeon r9 270

System operacyjny: Win 7 64b

Ilość ram: 4gb

Max.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano (edytowane)
Laptop(Tak/Nie):NIE

Wersja systemu (32/64 bit):64bit

Procesor:AMD Athlon Dual Core Processor 4450e 2.3ghz

Karta graficzna:Nvidia geforce GTX 650Ti Boost(2gb)

System operacyjny:windows 7 ultimate

Ilość ram:4gb ddr2

Fifa 15

Edytowane przez witalka2
Opublikowano (edytowane)
Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 7 64 bit

Procesor: Intel I3-3220 CPU @ 3.30GHz 3.30GHz

Karta graficzna: GeForce GT640 2gb

System operacyjny: win 7 64 bit

Ilość ram: 8 gb

 

 

Czy pójdzie na wysokich?

Edytowane przez kamilg95
Opublikowano

Laptop: NIe

windows 7   64 bit

Karta graficzna - Gigabyte radeon r7 250 2gb ddr5

Procesor- Intel pentium G2030 3.00Gz

Windows 7 home premium

Ram 4gb

Demo działa ale są leciutkie lagi i chce kupić pełną wersie tylko niewiem czy będą duże lagi.

11240659826_510b7bd1d6_m.jpg

Chętnie Pomagam :D

Opublikowano (edytowane)
Laptop(Tak/Nie): Tak

Procesor : Intel® Core i5-3210M CPU @ 2.50GHz (4 CPUs), ~2.5GHz

Pamięć RAM : 8192MB RAM

Karta grafiki: obsługuje DirectX 11, Intel HD Graohics 4000 5GB

System operacyjny : Windows 7 Professional 64-bit

Rozdzielczość monitora : 1366 x 768

 

Demo nie mam jak zbytnio ściągnąć bo mam int na limit. Jak ktoś moglby napisac ile ma demo. Chodzi o Fife 15. Pozdrawiam

 


__________________________________________

Edytowane przez Mr_Karik
Opublikowano

 

Laptop(Tak/Nie): Tak
Procesor : Intel® Core i5-3210M CPU @ 2.50GHz (4 CPUs), ~2.5GHz
Pamięć RAM : 8192MB RAM
Karta grafiki: obsługuje DirectX 11, Intel HD Graohics 4000 5GB
System operacyjny : Windows 7 Professional 64-bit
Rozdzielczość monitora : 1366 x 768
 
Demo nie mam jak zbytnio ściągnąć bo mam int na limit. Jak ktoś moglby napisac ile ma demo. Chodzi o Fife 15. Pozdrawiam
 
__________________________________________

 

Masz tylko integrę? I jakie 5GB??? o.O

Na HD 4000 raczej nie pójdzie. Demo waży coś koło 4GB przy ściąganiu, o ile dobrze pamiętam.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Możesz próbować na niskich bez MSAA, ale animacje będą klatkowały niemiłosiernie (sam mecz pewnie też). Moim zdaniem to się mija z celem. Lepiej kup 14 na starym silniku i ciesz się płynną grą, zamiast wydawać kasę na 15, której główny atut to lepsza grafika, a ty i tak go nie wykorzystasz.

YGsMv3q.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...