Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To powie ktos o so hozi z tym who is cheater? odpalam to i nic, gdzie pokazuje kto czituje?

 

Pod Tab jak nic nie ma widocznie nikt nie cheatuje ;) Szansa że spotkasz cheatera w swojej grze jest raczej mała.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

na cassinatorze mozna wyłączyć exploity? a jezeli nie to jaki skrypt polecacie?

Tak można wystarczy wejść w banalnie proste menu pod shiftem i wyłączyć exploit .. 

Opublikowano

Ja chyba zostanę przy BoLu, ponieważ żaden z Was nie potrafi odpowiedzieć na mój problem.

Opowiem jeszcze raz ale nie wiem czy to coś pomoże. :P

Ściągnąłem wczoraj najnowszą paczkę od Ziomala.  Wszystko się ładnie włącza. Próbuję włączać skrypty przed grą, ale jak się ładuje to pisze że program przestał działać. Włączam jak gra się załaduje i nic. Próbowałem włączać te skrypty na każdy sposób i nawet nie ma menu cheata pod lewym shiftem. Tak jakby w ogóle się nie włączał. Nie wiem czy to wina tej paczki, czy ściągnąć muszę inną. Wszystko co potrzebne do cheata mam.

Prosiłbym żeby ktoś wreszcie odpowiedział ;p

 

Opublikowano

Ja chyba zostanę przy BoLu, ponieważ żaden z Was nie potrafi odpowiedzieć na mój problem.

Opowiem jeszcze raz ale nie wiem czy to coś pomoże. :P

Ściągnąłem wczoraj najnowszą paczkę od Ziomala.  Wszystko się ładnie włącza. Próbuję włączać skrypty przed grą, ale jak się ładuje to pisze że program przestał działać. Włączam jak gra się załaduje i nic. Próbowałem włączać te skrypty na każdy sposób i nawet nie ma menu cheata pod lewym shiftem. Tak jakby w ogóle się nie włączał. Nie wiem czy to wina tej paczki, czy ściągnąć muszę inną. Wszystko co potrzebne do cheata mam.

Prosiłbym żeby ktoś wreszcie odpowiedział ;p

Wyłacz antywirusa usun paczke i pobierz ją jeszcze raz. Program uruchamisz dopiero w grze i uruchamiasz go jako administrator.

Opublikowano

Ja chyba zostanę przy BoLu, ponieważ żaden z Was nie potrafi odpowiedzieć na mój problem.

Opowiem jeszcze raz ale nie wiem czy to coś pomoże. :P

Ściągnąłem wczoraj najnowszą paczkę od Ziomala.  Wszystko się ładnie włącza. Próbuję włączać skrypty przed grą, ale jak się ładuje to pisze że program przestał działać. Włączam jak gra się załaduje i nic. Próbowałem włączać te skrypty na każdy sposób i nawet nie ma menu cheata pod lewym shiftem. Tak jakby w ogóle się nie włączał. Nie wiem czy to wina tej paczki, czy ściągnąć muszę inną. Wszystko co potrzebne do cheata mam.

Prosiłbym żeby ktoś wreszcie odpowiedział ;p

antywirus usunął pliki z folderu i teraz Ci nie odpali. wyłącz antywirusa i pobierz paczkę stąd lub z mojego poradnika ( tam masz też problemy i ich rozwiazanie) który znajduje się w tym dziale :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

Ja chyba zostanę przy BoLu, ponieważ żaden z Was nie potrafi odpowiedzieć na mój problem.

Opowiem jeszcze raz ale nie wiem czy to coś pomoże. :P

Ściągnąłem wczoraj najnowszą paczkę od Ziomala.  Wszystko się ładnie włącza. Próbuję włączać skrypty przed grą, ale jak się ładuje to pisze że program przestał działać. Włączam jak gra się załaduje i nic. Próbowałem włączać te skrypty na każdy sposób i nawet nie ma menu cheata pod lewym shiftem. Tak jakby w ogóle się nie włączał. Nie wiem czy to wina tej paczki, czy ściągnąć muszę inną. Wszystko co potrzebne do cheata mam.

Prosiłbym żeby ktoś wreszcie odpowiedział ;p

Masz siódemke? Na viście / xp nie działa ,sam musiałem wczoraj instalować 7-ke ;s

sygnaol.png

Mnie nie zmienisz , Jestem sobą.

Opublikowano

Masz siódemke? Na viście / xp nie działa ,sam musiałem wczoraj instalować 7-ke ;s

Mam siódemkę.

 

antywirus usunął pliki z folderu i teraz Ci nie odpali. wyłącz antywirusa i pobierz paczkę stąd lub z mojego poradnika ( tam masz też problemy i ich rozwiazanie) który znajduje się w tym dziale :)

Wyłączam antywirusa jak go włączam. Cheat normalnie odpala tylko w grze nie działa.

Opublikowano

Ok. Niby pomogło tylko jak się gra załaduje, wychodzę do pulpitu i jak zaznaczam skrypt to wywala bugsplata... Zna ktoś rozwiązanie? :P

Opublikowano

Ok. Niby pomogło tylko jak się gra załaduje, wychodzę do pulpitu i jak zaznaczam skrypt to wywala bugsplata... Zna ktoś rozwiązanie? :P

 

Nie zaznaczaj SAwareness jeżeli grasz na pełnym ekranie bugsplat 100%. Graj na okienkowym jeżeli chcesz to używać.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Nie zaznaczaj SAwareness jeżeli grasz na pełnym ekranie bugsplat 100%. Graj na okienkowym jeżeli chcesz to używać.

Odznaczyłem SAwareness, włącza się normalnie. U góry widnieje zielony napis LeagueSharp. Tyle że nie działa menu pod lewym shiftem i jak minimalizuję to zaznaczam SFAhri.exe i znowu bugsplat.

Opublikowano

Jakby ktoś się zastanawiał nad kupnem Zeratha by grać na L# to polecam tu efekty (raz na wozie raz pod wozem - wszystkiego nie wygrasz:P)

 

Jak coś to jest sklejane bo nie chce mi się "chwalić" 1/12/23 Lee Sin :v

 

Ogólnie to ja buduje już wszędzie tą łezkę z morello/athene bo możemy spamować do woli bez blue więc branie wieży - easy.

 

iat4vh.jpg

d24i6a.jpg

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

polecam blitza z*******y skrypt;D

 

No jak grasz duo to też polecam. Nie polecam grać w ogóle Blitzem na Soloq bo dobrego adc, który jest ofensywny to ze świecą szukać.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...