Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Aktualizacja

Co nowego:

- Dodano SFTemplate oraz SFTutorial (oba stworzone dla developerów)

- Aktualizacja Katarina.exe

Download:

http://speedy.sh/XZZxa/LS-18.08.2014-v10-SAWARENESS-FIX.rar

Skan:

Dziś brak, net i jego problemy... Mając upload 10kb/s nie będę robić skana, jak ktoś ściągnie to proszę o zrobienie skana na Virustotal

 

Adnotacje:

// Nadal brak Vel'Koza, nie ma jeszcze jego autora, jak wiemy, każdy ma swoje życie.

// Nadal brak SFKatariny, nie wiem dlaczego, ale wciąż jest tylko plik SFKatarina.cs, nie tak jak w innych, np. SFAhri.csproj, Program.cs itp.

// Paczka nie działa u mnie, znaczy sam napis LeagueSharp podczas ładowania jest, ale nic nie mam w grze, nie wiem dlaczego, dlatego zalecam nie usuwać starej paczki, ponieważ u was nowa też może nie działać.

// Jeżeli chcecie używać SAwareness bez problemowo, to używajcie trybu okienkowego lub bez krawędzi (windows or borderless mode) *Info od autora*

 

Psze: https://www.virustotal.com/pl/file/0c1c06bfc6f2ed34ac1cb203c82421a6ea41e8a36ac2922369d5b744229d4ff0/analysis/1408386339/

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Ludzie pomóżcie plx odrazu mówie ,że nie mieszkam w Polsce bo tam bida piszczy nie bylo tam mnie stac na er peki

brain_exe_by_timocop-d5luc05.gif

 

Musisz wyrzucić komputer za okno. Potwierdzone i działa.

Opublikowano

Co daje wgl SAwareness

Extra HUD.

 

Możesz dodać jeszcze do paczki wardjumper'a i WIC -https://github.com/Andyi19/LeagueSharp/tree/master/UtilityAssemblies

Dziękować :) Nie mogłem tego znaleźć :)

 

W jaki sposob dziala WhoIsCheating i czy może to grozic permem na konto?

Wykazuje kto również używa L# :) Nie nie grozi permem :)

 

Aktualizacja, w końcu sprawna ^^

Co nowego:

- Aktualizacja Katarina, BrandSharp, SAwareness

- Dodano yetAnotherUdyr, WardJumper, WhoIsCheating

Download:

http://speedy.sh/qzueJ/LS-vol1.rar

Skan:

Proszę o wykonanie kogoś :) Net mi zamula.

Take it easy my friend

Opublikowano

Extra HUD.

 

Dziękować :) Nie mogłem tego znaleźć :)

 

Wykazuje kto również używa L# :) Nie nie grozi permem :)

 

Aktualizacja, w końcu sprawna ^^

Co nowego:

- Aktualizacja Katarina, BrandSharp, SAwareness

- Dodano yetAnotherUdyr, WardJumper, WhoIsCheating

Download:

http://speedy.sh/qzueJ/LS-vol1.rar

Skan:

Proszę o wykonanie kogoś :) Net mi zamula.

https://www.virustotal.com/pl/url/d66ed530deae88a496ebf86bea0b354983fe59a67604b5b290dec12de865a2e2/analysis/1408389291/

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Co oznacza przedrostek GX przy skryptach  Bo za c***a nie ogarniam  o.O

Jakim cudem to wie kto również uzywa sharpa ? Mam nadzieje, że nie nalicza jakiś dodatkowych pakietów..

Opublikowano

Extra HUD.

 

Dziękować :) Nie mogłem tego znaleźć :)

 

Wykazuje kto również używa L# :) Nie nie grozi permem :)

 

Aktualizacja, w końcu sprawna ^^

Co nowego:

- Aktualizacja Katarina, BrandSharp, SAwareness

- Dodano yetAnotherUdyr, WardJumper, WhoIsCheating

Download:

http://speedy.sh/qzueJ/LS-vol1.rar

Skan:

Proszę o wykonanie kogoś :) Net mi zamula.

 

Wiesz może na jakiej podstawie to informuje nas kto czituje? Po prostu z ciekawości pytam. Jakieś ruchy o tym świadczą i ten skrypt to rejestruje? :P

 

 

edit : Dzisiaj jakiś Warwick duo z Zedem do mnie po turecku "noobu script zerath" hehehe :D  Szkoda, że mogą mi na kant kuli naskoczyć ;p

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Co oznacza przedrostek GX przy skryptach  Bo za c***a nie ogarniam  o.O

Jakim cudem to wie kto również uzywa sharpa ? Mam nadzieje, że nie nalicza jakiś dodatkowych pakietów..

Wydaje mi się że poprawiona , odświeżona wersja skryptu , ale nie jestem pewny .

Opublikowano

Dodałem wszystkie najnowsze skrypty w tym jakieś sam cośtam i update SAtracker (czy jakoś tak), od tearz będe już na bierząco aktualizował bo mam swojego kompa ;)

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Co oznacza przedrostek GX przy skryptach  Bo za c***a nie ogarniam  o.O

Jakim cudem to wie kto również uzywa sharpa ? Mam nadzieje, że nie nalicza jakiś dodatkowych pakietów..

Skrypty od Xionanx'a ma drugą "ksywę" która wabi się GXion, a żeby wiadomym było że skrypty są od niego, to mają one przedrostek GX, tu masz jego github'a : https://github.com/Xionanx/Leaguesharp-Projects

QUhIR7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...