Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

testował ktoś ezreala na L# ?

-----------------------------------------------------------------------------------------

legiae.png

-----------------------------------------------------------------------------------------

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ZiomalZfirmyHG

 

 

polecam ci zrobić osobny temat z tymi updatami, oraz aby ten temat byl zamknięty ( ten z updatami ), i byś wrzucał same updaty :) pomyśl nad tym a wiele brainlessów uszczęśliwisz xD

Opublikowano

@ZiomalZfirmyHG

 

 

polecam ci zrobić osobny temat z tymi updatami, oraz aby ten temat byl zamknięty, i byś wrzucał same updaty :) pomyśl nad tym a wiele dzieci uszczęśliwisz :D

Mogę zrobić osobny temat z update'ami, ale ten temat musi być otwarty, tutaj jest cały support ^^

Take it easy my friend

Opublikowano

Dzięki 

 

Dodam, że nie klikaj R jak nie widzisz enemy :D Bo wtedy użyje gdzie masz myszke.

 

Ogólnie czekam Ziomek na update z Velkozem :) Bo już jest na githubie

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Dodam, że nie klikaj R jak nie widzisz enemy :D Bo wtedy użyje gdzie masz myszke.

 

Ogólnie czekam Ziomek na update z Velkozem :) Bo już jest na githubie

Wiem, że jest na Gicie, ale nie da się skompilować, dlatego trzeba czekać, aż autor wrzuci świeże pliczki do niego. Na IRC ludzie pisali, że im też nie kompiluje, dlatego to jest ze strony autora błąd.

Take it easy my friend

Pasjonat
Opublikowano

testował ktoś ezreala na L# ?

Całkiem całkiem, czasem random q lecą ;d

Ale jak masz evade włączone to ez ŻADNYM q/w/r cię nie trafi :D

 

 

BTW: mam już 4800ip na smurfie kogo kupić?

vayne/cassio/fizz/graves/lee/kog/riven/xerath?

.

Opublikowano

Całkiem całkiem, czasem random q lecą ;d

Ale jak masz evade włączone to ez ŻADNYM q/w/r cię nie trafi :D

 

 

BTW: mam już 4800ip na smurfie kogo kupić?

vayne/cassio/fizz/graves/lee/kog/riven/xerath?

Kup Vayne.

 

wiadomo kiedy wyjdzie aktualizacja v10?

Zaraz wrzucę, sprawdzę najpierw customa.

Take it easy my friend

Opublikowano

a nie mozecie sami w svn dodac sobie repo i updejtowac ?

 

Nie każdemu działa kompilator. Mi przykładowo wyjebuje błędy bo brakuje jakiegoś sterownika a ja go mam lol ;d

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Cześć, warto kupywać xeratha? czy lepiej cerrować na vayne czy cassio?

Vayne

 

//Aktualizacja już za moment, już uploaduję paczkę. Proszę czytać adnotacje do paczek, bo od teraz będę je dodawać:)

Take it easy my friend

Opublikowano

Cześć, warto kupywać xeratha? czy lepiej cerrować na vayne czy cassio?

 

Opłaca się w chuuj. Cassio to przeżytek i będą tylko Cie wyzywać od hackerów.  Kup Zeratha i masz free elo jak już go ogarniesz - jak ogarniesz na ile go stać (dmg, mana itp).

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Aktualizacja

Co nowego:

- Dodano SFTemplate oraz SFTutorial (oba stworzone dla developerów)

- Aktualizacja Katarina.exe

Download:

 

xSkan:

Dziś brak, net i jego problemy... Mając upload 10kb/s nie będę robić skana, jak ktoś ściągnie to proszę o zrobienie skana na Virustotal

 

Adnotacje:

// Nadal brak Vel'Koza, nie ma jeszcze jego autora, jak wiemy, każdy ma swoje życie.

// Nadal brak SFKatariny, nie wiem dlaczego, ale wciąż jest tylko plik SFKatarina.cs, nie tak jak w innych, np. SFAhri.csproj, Program.cs itp.

// Paczka nie działa u mnie, znaczy sam napis LeagueSharp podczas ładowania jest, ale nic nie mam w grze, nie wiem dlaczego, dlatego zalecam nie usuwać starej paczki, ponieważ u was nowa też może nie działać.

// Jeżeli chcecie używać SAwareness bez problemowo, to używajcie trybu okienkowego lub bez krawędzi (windows or borderless mode) *Info od autora*

Take it easy my friend

Opublikowano

Całkiem całkiem, czasem random q lecą ;d

Ale jak masz evade włączone to ez ŻADNYM q/w/r cię nie trafi :D

 

 

BTW: mam już 4800ip na smurfie kogo kupić?

vayne/cassio/fizz/graves/lee/kog/riven/xerath?

 

 

tylko xerath :)

Opublikowano

Nie działa najnowsza paczka :/

// Paczka nie działa u mnie, znaczy sam napis LeagueSharp podczas ładowania jest, ale nic nie mam w grze, nie wiem dlaczego, dlatego zalecam nie usuwać starej paczki, ponieważ u was nowa też może nie działać.

 

 

no kto by sie spodziewal?!

 

 

Ps. bo tak zapomniałam :D w Marksmanie jest Graves ? 

787741420213763595569.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...