Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chodzi o to, że lepiej idzie mi bez skryptów niż z tym skryptami.

To slabo ich uzywasz, zgrajas sobie xerathem/akali lub vayne z evedem

sygna max 800 x 200

Opublikowano

Mam zamiar kupić xeratha, ale vayne słaba jest.

Vay jest słaba? AHAHAHHAHA Ziomek, chyba nie te skrypty odpaliłeś, albo odpaliłeś wszystkie oprócz brain.exe :D

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

jest możliwość żeby tristana użyła W  jak odpale combo ?

Nie, W to escape, więc to Ty wybierasz odpowiedni moment na użycie tego.

 

 

Ktoś duo, bo te skrypty nie dają rady w tym jebanym silverze.

To nieźle :D Jaka dywizja?

Take it easy my friend

Opublikowano

Słaba????  Trista może tez??? co Ty gadasz? widziałeś jakie inni staty robili ? :O

Zawsze tanka focusuje zamiast adc, jak priorytet jest na adc.

Opublikowano

Zawsze tanka focusuje zamiast adc, jak priorytet jest na adc.

Problem zajrzeć pod Shiftem? Radzę włączyć automatyczny targeting, tam jest na dole pod listą champów do focusu.

Take it easy my friend

Opublikowano

Problem zajrzeć pod Shiftem? Radzę włączyć automatyczny targeting, tam jest na dole pod listą champów do focusu.

Mam to włączone.

68bcd026a6a1f.jpg

Opublikowano

Jest jakiś lepszy skrypt do Xeratha czy ten wbudowany najlepszy?

Tu nie ma wbudowanych skryptów :D Wszystkie są dograne, to nie BoL... Tylko Xerath.exe + Evade.exe i kosisz ;)

 

Mam to włączone.

To musisz mieć coś lewy skrypt, bo innym kosi równo...

Take it easy my friend

Opublikowano

Mam pytanie, czy evade różni się czymś niż evadeee z bola? i czy do leaguesharp jest jakiś vip czy wszyscy są równi?

Wszyscy są równi ;)

 

na BOLu vip evadee nie używałam, ale z #L evadee jest o WIELE LEPSZE niż evade z wersji dla free usera na bolu

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

I w tym masz problem cymbale. Focusuje sie osobę, która jest najbliżej Ciebie, zwłaszcza Vayne, bo to whatever i tak tankowi wbijasz 400 true dmg co trzeci AA. W tym jest wasz problem, że nie rozumiecie, że bije sie pierwszy napotkany target jak grasz ADC.

 

edit - poda ktoś link do githuba z rengarem?

Opublikowano

I w tym masz problem cymbale. Focusuje sie osobę, która jest najbliżej Ciebie, zwłaszcza Vayne, bo to whatever i tak tankowi wbijasz 400 true dmg co trzeci AA. W tym jest wasz problem, że nie rozumiecie, że bije sie pierwszy napotkany target.

Właśnie, bo po gonić typa, np. adc, który jest chroniony przez resztę i dostanie się do niego jest niemożliwe? :D

 

a ja w sytuacji 2 vs 2 dla przykladu na linii, jak wspmniałam, kursor trzymam na adc, spacja i jechanka :D

no i do tego jeszcze ustawienia target selector. nie rozumiem problemu 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngIpsum. wbij sobie na Github.com, i w szukacje wpisz SKOBoL albo SKOBoL2 nie pamiętam już, i tam masz :)

 

 

Ziomek, dałbyś info dla developerów by zrobili coś do Velkoza? Przydałby się na suppa ;d

Tak. Napiszę później.

 

To mam myslec ze nie musze juz kupowac BoLa na kolejne 10 dni ? :D

Tak.

 

A lepsza jest cassinator czy ta od bilbao dla free na bolu?

Cassinator.

Take it easy my friend

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...