Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam problem, podczas ładowania postaci wyłącza mi się #L i jest napisane, iż przestał działać. Jakieś pomysły?? :@@

Zainstaluj net_framerwork 4.5 , uruchom jako administrator LeagueSharp

Opublikowano

ma ktoś dostep do irc? zeby nowa paczke wrzucic? bo troszke widze ze skrypty aktu. i dobrze by było sobie na nowych grac;D

ps. skrypt do zeda jest :D

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

Nadal nie działa. Mam frameworka 4.5

Ok już działa, ale nie działają skrypty w grze po zaznaczeniu w Assemblies :D Jakieś pomysły?

Wyłącz antywirus

*.*
Lajk mile widziany.

 

Opublikowano

Luuudzie... Macie taki program, który nazywa się SVNCompiler i on wam updatuje wszystkie skrypty do najnowszych wersji...

Opublikowano

Czy ten program ma jakąs swoją stronę główną/forum?

DDoSowana (nie działa), jest kanał IRC.

 

Ładnie napisane, ale trochę się tego boje... Jeżeli to jest darmowe to już sobie wyobrażam nasilenie ludzi korzystających z tego... pewnie góra 3 mies i wszyscy będą to mieli... :(

Nie napinaj, dużo kidów nie umie tego uruchomić, mimo, że już są podane wszystkie solucje tego problemu :)

 

czym sie różnią syndra i cassio v5/6 od v7?

W v6/7 wrzuciłem stare, bo nowa Syndra nie castowala QE na full range, a Cassinator podobno się zacinała, od teraz będę dodawać nowe i stare, aby kto jak chce, mógł sobie zmienić.

 

Jakie supporty są w Support.exe ?

Morgana, Thresh, Blitz, Sona

 

Siema bo mam problem że jak włączam #L jest niby ok ale chwile przed startem wyskakuję mi że program przestał działać to ja coś źle robie czy oco chodzi ???

Uruchom jako administrator, masz folder na pulpicie?

 

Podobno skrypty z BoL'a nie działają, pozatym teraz chyba tylko dla vipów jest.

I szkoda że Marksman nie castuje np. Q MF'ki w auto carry, irytujące to trochę.

Nie działają bo inne języki. MF'ka,, Quinn, Draven nie są dodane jeszcze, ale dziś np. Luciana dodali, zaraz robię nową paczkę.

 

mam problem, wyskakuje mi ze l# zostanie zamknięte. Nie wazne czy wlaczam bez lola czy z lolem.

 

Windows 8.1 64 bit

Uruchamiaj jako administrator, folder na pulpit daj z L# :) Też mam 8.1 64bit

 

katarina czy gx katarina?

@ZiomalZfirmyHG

Nie wiem jak się sprawuje po aktualizacji Katarina, ale wcześniej gorsza od GX, ja używam GX jak już gram Kata, ale zdarza się przerwać ulta :/

 

A jaką postać polecacie używać ? Bo nie wiem co kupić

Xerath czy Vayne ? Co bardziej zmiażdży przeciwników ? :D

Vayne na bota, Xerath na mida, Twój wybór.

 

A pomiędzy tristaną a vayne kogo lepiej wybrać ?

 

Tristana better.

@maxio97

 

syndra lub xerath

 

sprawdzal juz ktos snakesharp?

SnakeSharp ktoś sprawdzał, ale podobno się nie injectuje.

 

Mam pytanie, czy jest tu autosmite?

Jest, QuickSmite ma nazwę.

 

Test Marksmana : 

 

93075140818897973092.png

GG WP

 

v7

http://www.speedyshare.com/scUXR/LS-15.08.2014-v7.rar

 

Nie ma innych bo polish support gdzieś wyjechał czy cuś ;P

Nigdzie nie wyjechałem! Po prostu w robocie byłem, jakoś trzeba zarobić na wtorkowy melo...

 

Witam! Mam problem z kompilatorem, chciałem sam skompilować sobie zasoby z repozytoriów. Niestety błąd przy kompilacji SVN 1.2

 

k4x0dc2.png?1

 

 

Win8.1 x64

Ustaw ścieżkę do L#, musi być na C:\Leaguesharp\Assemblies\System, zresztą nie jestem pewien więc kliknij sobie "help" na górnym pasku programu.

 

opisze ktoś wszystkie utily skrypty bo nie każdy je jeszcze ogarnia

Opisywałem skrypty coś przed 30-stą stroną.

 

Mi wie fajnie odpala, zaznaczam sobie tamte jakies skrypty, odpalam LOLA wchodze do gry a tam j*b ".....przestał działać"

Uruchom jako administrator. Folder na pulpit z L#.

 

Evadee mi nie dziala musze za niego to robic.

Odpaliłeś go? Pod "K" jest bind na toggle on/off...

 

Mam problem, podczas ładowania postaci wyłącza mi się #L i jest napisane, iż przestał działać. Jakieś pomysły?? :@@

Uruchom jako administrator, folder na pulpit.

 

zaraz zrobie pake

Nie rób, ja już będę wrzucać ^^

 

Wie ktoś jak działa Maphack.exe? Teraz nie ma mnie w domu i nie mam jak przetestować.

C*****o B)

 

Luuudzie... Macie taki program, który nazywa się SVNCompiler i on wam updatuje wszystkie skrypty do najnowszych wersji...

Nie każdy umie kompilować / nie każdy kompiluje bez problemu, dlatego wrzucam swoje paczki ;)

Take it easy my friend

Opublikowano

Mi wywala tylko błąd przy skryptach od ehmeha, ponieważ nie ma jego Githuba. Można wiedzieć, jakie skrypty były od niego?

Opublikowano

Mi wywala tylko błąd przy skryptach od ehmeha, ponieważ nie ma jego Githuba. Można wiedzieć, jakie skrypty były od niego?

Ehemehe ma skrypty teraz chyba w TC-Crew ;)

 

Paczka za 10min.

 

 

Aktualizacja!

Co nowego:

- Aktualizacja Common (struktura programu)

- Aktualizacja Evade (fixed Gnar)

- Aktualizacja Marksman (dodano Luciana)

- Aktualizacja Syndry, teraz prawdopodobnie używa całego zasięgu QE

- DODANO ZEDA! (Wersja W.I.P - work in progress, czyli wersja beta)

Download:

http://speedy.sh/kfBKr/LS-16.08.2014-v7.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/952246b407c128290d16adf01fc174f7aeff6b1e3539d4f4cda95bd395fd8f7f/analysis/1408207837/

@Laku oraz @1361622928-U485574.pngVikiPL nowa paczka wydana :P

 

Sorki za opóźnienie, net zrywa...

Take it easy my friend

Opublikowano

O k***a, zedzik :D

 

#edit - bedziesz mógł wrzucac takie paczki jak bedie update? troche mi sie svn pierdoli z errorami dzisiaj ;x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...