Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy jest ktoś chętny, kto wyjaśni mi o co chodzi z tymi skryptami, jak ten program ustawić i jak go używać (np. Tristana, Annie czy Akali) ?

Opublikowano

A pomiędzy tristaną a vayne kogo lepiej wybrać ?

Polecam vayne, z botrkiem już zjada a w late game robi z enemy sieczkę 



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Wiecie może, dlaczego mi ciagle na czacie pisze o dmg zadanym np mi, czy sojusznikowi? Da się to jakoś wyłączyć?

 

EDIT/ juz jest git

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Panowie, w marksman da radę ustawić toogle mode pod przyciskiem czy za każdym razem trzeba shift+on na dany tryb? Bo wyłączenie fajnie działa wystarczy kliknąć np t. Tris lepiej działa imo, bo vayne u mnie buguje q.

Opublikowano

Witam! Mam problem z kompilatorem, chciałem sam skompilować sobie zasoby z repozytoriów. Niestety błąd przy kompilacji SVN 1.2

k4x0dc2.png?1

 

 

Win8.1 x64

Opublikowano

Test Marksmana : 

 

93075140818897973092.png

kappa

tristanka fajnie sie gra fakt. obczajał ktoś tresha badź blitza ? trafiaja ?

mi przypadł do gustu skrypt do xerath,cassio , vayne strong w c**j :3

wcześniej ludzie wyzywali od bolowców a teraz?

gra na si plas plas

Opublikowano

Witam! Mam problem z kompilatorem, chciałem sam skompilować sobie zasoby z repozytoriów. Niestety błąd przy kompilacji SVN 1.2

 

k4x0dc2.png?1

 

 

Win8.1 x64

Wrzucasz ten program do głównego folderu z L.

Ustawienia (seetings u góry) musisz mieć tak:

L folder\Assemblies\System = References path

 

w postbulid dajesz to

*.dll Assemblies\

*.exe Assemblies\

Opublikowano

Działa wam Zoom Hack? czy może jest jakiś dodatkowy?
Bo ten wbudowany nie działa tak jak na BOL chyba że trzeba go jakoś specjalnie uruchamiać.

Czy istnieje jakiś AutoLVL?

Opublikowano

Wiecie może, dlaczego mi ciagle na czacie pisze o dmg zadanym np mi, czy sojusznikowi? Da się to jakoś wyłączyć?

 

EDIT/ juz jest git

 Jak to zrobiłeś ?

Zacznij zarabiać poprzez wysyłanie plików do sieci zarejestruj się pod linkiem ponizej i zacznij zarabiac za kazde pobranie Twoich wstawek.
http://vshare.io/?a=FC4642E8A08B1014&redirect=affiliate

Each time a new user registers from the above link, you will receive 10% of their earnings for life. Newly registered user does not lose anything when registering an account through your referral link.

 
Opublikowano

Siemanko, Każdy tak chwali tą tristanke, ale ja mam problem z nią ;d Mianowicie gdy klikam spacje ( combo ) focusuje typa ale strasznie do tego podchodzi. Bije z bliska jak meele a chce żeby trzymała zasięg. Da radę to ogarnąć jakoś ? 

Opublikowano

jak trzymasz myszke na enemy to tak jest xD. Tristana chodzi za myszką włącz drawlings zasieg aa i ruszaj ja tak aby enemy był w zasięgu.

3 razy d1 98 pkt eune bez bola :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...