Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Odpalam te same co ty masz.Nie nie uruchamiam jako admin ale jak Castuje Q cassio to w lewym rogu mi sie cos na chwilke pokazuje taki pasek ladowania jak by.Pod jakim Shiftem jest menu ?

Lewy shift, menu :)

 

Dzięki za wytłumaczenie wszystkich skryptów ^^

Pytania:

1. Lasthitmarker przy podświetlaniu miniona zabiera fps'y?

2. HiddenObj pokazuje wardy? wszystkie?

3. Evade unika skillshotów?

Lasthitmarker nie zabiera fps

HiddenObj średnio działa, ale zawsze w jakimś stopniu pomaga

Evade unika :)

Może mi ktos powiedziec co to te anty afk? :P

Głupi czy co? :D

 

AntiAFK - Zacznijmy od tego co to znaczy afk - away from keybord - Z dala od klawiatury - anti - przeciw, Przeciw afkowaniu, czyli np. rusza Ci się na spawnie czy coś takiego :)

Take it easy my friend

Opublikowano

Yasuo/katarina smiga dobrze? ; >  bo nie zdążyłem przetestować , dlaczego mam jakiś dziwny spam na chacie o tym jakiego skilla uzył przeciwnik -,-?

­345mulx.jpg

Opublikowano

Lewy shift, menu :)

 

Lasthitmarker nie zabiera fps

HiddenObj średnio działa, ale zawsze w jakimś stopniu pomaga

Evade unika :)

Głupi czy co? :D

 

AntiAFK - Zacznijmy od tego co to znaczy afk - away from keybord - Z dala od klawiatury - anti - przeciw, Przeciw afkowaniu, czyli np. rusza Ci się na spawnie czy coś takiego :)

Nadal nie mam menu a program odpalam jak sie zaladuje juz gra..Mam te same skrypty co Ty

88705450978566678444_thumb.jpg


Opublikowano

Yasuo/katarina smiga dobrze? ; >  bo nie zdążyłem przetestować , dlaczego mam jakiś dziwny spam na chacie o tym jakiego skilla uzył przeciwnik -,-?

  

 

Właśnie o co chodzi z tym spamem da się to jakoś wyłączyć??

Opublikowano

Ziggs podobno kosa kilka ziomków tu pisało ;) Lux / Ori sprawdź sobie sam na customie ;)

 

Uruchamiasz jako admin? Jakie skrypty odpalasz?

 

Najpierw wymagania:

Windows 7 lub nowszy

Net. Framework 4.5.1

Brain.exe

 

Co zrobić aby uruchomić:

 

1. Pobierz paczuszkę moją.

2. Odpal Leaguesharp.loader.exe jako administrator

Konfiguracja:

436811408032134185033.png

 

 

Opis wszystkich skryptów które mam:

Akali - combo for akali

Annie - combo for annie

AutoPotion - automatyczne używanie miksturek, ale polecam GX Automation, który mixuje auto ignite heal exhaust i wszystkie typy od miksturek po ciasteczka ^^

Blitzcrank - combo / helper for blitzcrank

Cassinator - the best script for cassiopeia, zawiera exploit, który można wyłączyć :)

Cassio - combo for cassiopeia

Cho'Gath - combo for chogath

CloneRevealer - pokazuje który np. shaco to klon

Evade - unikanie skillshotów :)

Evelynn - combo for evelynn

GX Auto Potion - automatyczne używanie miksturek, ale polecam GX Automation, który mixuje auto ignite heal exhaust i wszystkie typy od miksturek po ciasteczka ^^

GX Auto Shield - automatyczne używanie bariery

GX Automation - Automatyczne miksturki, ciasteczka, ignite, exhaust, heal. Niestety nie ma auto-używania itemków, może kiedyś będzie :)

GX Karthus - combo for karthus

GX Katarina - aktualnie najlepsza możliwa kata dla L#, do tego w pełni konfigurowalna

GX Sona - combo / helper for sona

GX Soraka - combo / helper for soraka

GX Zilean - combo / helper for zilean

HiddenObj - pokazuje ukryte obiekty (np. ile czasu do końca warda)

Jungle Timers - timery w jungli, niestety mi nie działa, widocznie skrypt nie aktualny

KarmaSharp - combo for karma

Karthus - combo for karthus

Katarina - combo for katarina

LastHitMarker - podświetla który minion padnie od last hita

LeeSinSharp - combo dla lee sina, aktualnie jedyne, sam nie sprawdzałem, chyba nie dopracowany, bo na IRC pisali

MapHack - kiepski map hack, pełni funkcję jak w BOLu, tylko tutaj gorzej działa

Marksman - combo dla ADC, kosa na Tristanie i Vayne, na innych nie mam info

Orianna - combo for orianna

PacketLogger - logi z pakietów, tylko dla deweloperów

Pantheon - The Artisan of War - combo for pantheon

PerfectWard - pokazuje gdzie stawiać wardy i ułatwia stawianie ich, mi nie działa, ale pokazuje :)

QuickSmite - Szybki smite

QuickWardWatcher - nie wiem jak działa, ale z nazwy mogę przetłumaczyć szybkie patrzenie wardów

RecallShot - Base ult (nie wiem na jakiej zasadzie działa)

RecallTrackerLS - śledzenie powrotów (nie wiem czy działa)

Riven - combo for riven

RivenSharp - combo dla riven, lepsze od "Riven", ale trzeba samemu ulta castować

Ryze - combo for ryze

Support - combo / helper dla supportów, aktualnie wspiera: Thresh, Morgana, Blitz, Sona (nie wiem czy blitz dobrze działa), do zrobienia Leona Nami i Zyra

Syndra - combo na syndrę, kozackie :)

ToasterLoading - ładowanie jak u wooden pc, np. gdy chcemy iść do WC lub mamy sprawę do załatwienia :P Spacja wyłącza :)

TowerRange - zasięg turretów, nie polecam, lepiej działa ten wbudowany w program

TryndSharp - combo for Tryndamere

TwistedFate - combo for TF

UniversalLeveler - levelowanie skilli (prawdopodobnie, nie jestem pewien bo nie używałem)

ViktorSharp - jedyny skrypt do viktora na L#, aktualnie kosi chyba tylko z lasera bo nie jest skończony

WaypointTracker - nie wiem bo nie używałem

Xerath - combo na xeratha, rzeźnik podobno :)

Yasuo-Sharpino - skrypt pod yasuo, jedyny pod L#, po aktualizacji podobno kosa w połączeniu z Evade

Ziggs - combo na ziggsa, jakiś ziomek się chwalił, że ora równo ^^

 

 

//Edit

http://leaguesharphelp.blogspot.com/p/how-to-use-leaguesharp.html

Tutaj instrukcja z nieoficjalnego bloga L#, niestety po angielsku, ale są GitHuby developów, instrukcja jak kompilować i wymagania LS :)

Dodałabym że te lasthity, działają lepiej niż na bolu, ostanie 6 gier, miałam straconą różnica max 15 pod koniec gry.

Co do vayne, aż nie wiarygodne jak kosi, ostatnie 10 gierek = 10 win i kończyłam ze statystykami +15/(1-5)

Opublikowano

Gdzie mogę usunąc notoryczne pojawianie się przy wbiciu 6 lvl informacji o złym libarry które nie pozwala mi widzieć czat

 

+ jakie delay aby fajnie wchodziły last hity

Opublikowano

Nadal nie mam menu a program odpalam jak sie zaladuje juz gra..Mam te same skrypty co Ty

Musi być uruchomione jako administrator, wgrany net framework 4.5.1.

 

Właśnie o co chodzi z tym spamem da się to jakoś wyłączyć??

Libki są jeszcze słabo zbudowane, niestety, taka wada nowego programu.

 

Gdzie mogę usunąc notoryczne pojawianie się przy wbiciu 6 lvl informacji o złym libarry które nie pozwala mi widzieć czat

 

+ jakie delay aby fajnie wchodziły last hity

Jaki skrypt?

 

Ludzie wcześniej działało ,a teraz znów nie działa ,nie wiem czemu pomocy xD ,nawet nie pisze League Sharp na górze ;_;

A coś zmieniałeś? :P

 

To nawet nie działa raz błąd wyskakuje a teraz nawet w grze się nie załączyło, lepiej poczekać na bola.

Skoro tak Ci się podoba BOL to nie wchodź wgl. w ten temat. Wszystko mi działa, kwestia Brain.exe.

Take it easy my friend

Opublikowano

Musi być uruchomione jako administrator, wgrany net framework 4.5.1.

 

Libki są jeszcze słabo zbudowane, niestety, taka wada nowego programu.

 

Jaki skrypt?

 

A coś zmieniałeś? :P

 

Skoro tak Ci się podoba BOL to nie wchodź wgl. w ten temat. Wszystko mi działa, kwestia Brain.exe.

ta zmienialem ,zapomnialem anty_viruska wylaczyc ,już działa ,przy okazji też reinstallowałem :-)

 

Idioci płaczą, że im nie działa mimo, że tutorial napisany jest i FAQ  no ja p******e. Ja już rozegrałem z 12 gier Zertathem 10 z nich wygrałem pozdro.

 

dobra zamknij morde ,kazdy moze czegos nie wiedziec ,jak nie wiedziales ze melon to owoc ,to rodzice do ciebie mówili ''ty idioto to owoc ,a nie warzywo ''?

17900102327122306253.jpg

Opublikowano

Idioci płaczą, że im nie działa mimo, że tutorial napisany jest i FAQ  no ja p******e. Ja już rozegrałem z 12 gier Zertathem 10 z nich wygrałem pozdro.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Cheat ładuje sie do gry, ale skrypty już nie pykają...
#
nvm, po prostu skrypt do syndry mi nie pyka, ale na customie vayne niezle cisnie więc mysle ze cos moze z tego być.

Opublikowano

Cheat ładuje sie do gry, ale skrypty już nie pykają...

#

nvm, po prostu skrypt do syndry mi nie pyka, ale na customie vayne niezle cisnie więc mysle ze cos moze z tego być.

 

 

co ty gadasz? do syndry zajebiscie dziala, na 5 meczy wygralem 5 ;]

Opublikowano

ta zmienialem ,zapomnialem anty_viruska wylaczyc ,już działa ,przy okazji też reinstallowałem :-)

 
 

dobra zamknij morde ,kazdy moze czegos nie wiedziec ,jak nie wiedziales ze melon to owoc ,to rodzice do ciebie mówili ''ty idioto to owoc ,a nie warzywo ''?

 

Za taką kulturę nie powinieneś w ogóle otrzymać pomocy co najwyżej wpierdol w postaci warnów :D

 

 

Trzeba być po prostu przyjebem by nie ogarnąć tak prostego programu, który jest prostszy w obsłudze od BoLa bo nie wyjebuje errorów typu failed to download czy inne gówna. Jedyny error jaki L# wyjebuje to po grze "Program przestał działać" ale to nie problem.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Tak przy okazji szukam osoby do wspólnego grania na owym programie jestem w plat 5 którą miałem bez programu i myślę nad wbiciem d5 lecz w duo na pewno z skrypcikami będzie łatwiej piszcie pw jeżeli ktoś chętny mikto wszystko mam ts3 itp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...