Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś mi powie co robią następujące skrypty?

-BaseUlt

-MapHack

-PacketLogger

-RecallShot(że niby używa np ulti jinx na osoby które się reccalują?)

-Support

baseult - używa ulta jinx/ezreala na baze i zbiera kille - obecnie chyba nie działa

-mapchack pokazuje ostatnią pozycję wroga ale słabo jak dla mnie pokazuje ;p

-support to skrypty dla supportów typu morgana,blitz itd ;)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

baseult - używa ulta jinx/ezreala na baze i zbiera kille - obecnie chyba nie działa

-mapchack pokazuje ostatnią pozycję wroga ale słabo jak dla mnie pokazuje ;p

-support to skrypty dla supportów typu morgana,blitz itd ;)

A PacketLogger i RecallShot? RecallShot to się domyślam, a to drugie to pewnie coś z pakietami, w grze w lewym górnym jest że pakiety są raz włączone a raz wyłączone  i nie ma nigdzie ustawień do tego, a te 2 na samym dole są zawsze wyłączone :D

 

PS: Cassinator orze jak może :D Innych postaci nie testowałem jeszcze.

PS2: Brakuje mi czegoś takiego jak ExtraHud/PrinceView w bolu.

PS3: Ma ktoś linka do brain.exe? Kappa

76561198053546969.png

Opublikowano

Jest wielki problem.. mianowicie taki że mam wszystko uaktualnione l# działa mi w grze ale tylko autopotion minionmaker zoom hack maphac etc. np. yasuo sharp mi nie działa.

Opublikowano

baseult - używa ulta jinx/ezreala na baze i zbiera kille - obecnie chyba nie działa

-mapchack pokazuje ostatnią pozycję wroga ale słabo jak dla mnie pokazuje ;p

-support to skrypty dla supportów typu morgana,blitz itd ;)

Masz może gg ?

Napisz na pewu bo ja nie moge zacząć zadnego pw do 16 sierpnia (blok od admina).

Mam sprawe.

Opublikowano

O witamy DISa w temacie ;-)

 

P.S: JAk narazie chyba zostane przy Enforce.

Gdzie ty disa widzisz? ;)

 

 

Ps. ten zoom hack jest na małą odlegosc moge dać linka do zoom hacka który działa jak w bolu tylko jest osobnym programem :P

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

moze ma ktos jaki pomysl aby odpalic L# , probowalem wlaczac program podczas logowania/w trakcie rozgrywki itd, ptaszki odhaczalem, uruchamialem jako administrator itd.. Wszystkie programy mam, skrypty  compile wszystkie . windows7

Opublikowano

moze ma ktos jaki pomysl aby odpalic L# , probowalem wlaczac program podczas logowania/w trakcie rozgrywki itd, ptaszki odhaczalem, uruchamialem jako administrator itd.. Wszystkie programy mam, skrypty  compile wszystkie .

Masz masz XP'ka/Viste :)

Opublikowano

Teraz mi wywala cały czas bug splaty, jakieś rady? NA customach zero bugsplatów a na normalach od razu po odpaleniu wyskakuje...

76561198053546969.png

Opublikowano

ZiomalZfirmyHG, ogarniasz jako tako C#? Miałbym parę pytań na PW, bo przed skompilowaniem skryptów zmieniłbym kilka rzeczy pod swoje preferencję, w lua sobie radziłem, ale z C# mam styczność pierwszy raz.

Niestety, w C# nic a nic nie umiem, dopiero w ciągu roku szkolnego bo do technikum idę.

 

//pomoc na pw, teraz mnie na PC nie ma.

Take it easy my friend

Opublikowano

W informatyku teraz z tego co wiem nie ma programowania. Ja jestem ostatnim rocznikiem, ze starym program u którego jest programowanie. Jak coś to mogę pomóc coś w C#.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Powie mi ktos jak to uzywac? tam w zakladce gdzie jest w choy skryptow zaznaczam np Cassio i jak wchodze w gre to nei działa

88705450978566678444_thumb.jpg


Opublikowano

Powie mi ktos jak to uzywac? tam w zakladce gdzie jest w choy skryptow zaznaczam np Cassio i jak wchodze w gre to nei działa

włącz leaguesharp dopiero jak się załaduje gra. Masz updatowane skrypty?

Opublikowano

włącz leaguesharp dopiero jak się załaduje gra. Masz updatowane skrypty?

PObralem paczke od tego Ziomka to musze cos updatowac jeszcze?

88705450978566678444_thumb.jpg


Opublikowano

Jak masz vipa w bolu to nawet niema sensu tracic czasu na tego L#, za duzo rzeczy sie pierdoli czegos nie uzyje raz uzyje, evade aka FGE czyli lepiej grac bez, ogolnie nie polecam  <_<

Opublikowano

do orianny lux ziggs'a ktos testowal ? świetne czy jakieś c*****e?

Ziggs podobno kosa kilka ziomków tu pisało ;) Lux / Ori sprawdź sobie sam na customie ;)

 

ale nadal nie działa tylko mi sie cos pokazało w lewym gónrym rogu jak nacisnalem Q cassio..

Uruchamiasz jako admin? Jakie skrypty odpalasz?

 

Nigdy tego nie uzywalem ktos mnie wprowadzi? Co musze sciagnac i zrobic aby działało poprawnie ;) ?

Najpierw wymagania:

Windows 7 lub nowszy

Net. Framework 4.5.1

Brain.exe

 

Co zrobić aby uruchomić:

 

1. Pobierz paczuszkę moją.

2. Odpal Leaguesharp.loader.exe jako administrator

Konfiguracja:

436811408032134185033.png

 

 

Opis wszystkich skryptów które mam:

Akali - combo for akali

Annie - combo for annie

AutoPotion - automatyczne używanie miksturek, ale polecam GX Automation, który mixuje auto ignite heal exhaust i wszystkie typy od miksturek po ciasteczka ^^

Blitzcrank - combo / helper for blitzcrank

Cassinator - the best script for cassiopeia, zawiera exploit, który można wyłączyć :)

Cassio - combo for cassiopeia

Cho'Gath - combo for chogath

CloneRevealer - pokazuje który np. shaco to klon

Evade - unikanie skillshotów :)

Evelynn - combo for evelynn

GX Auto Potion - automatyczne używanie miksturek, ale polecam GX Automation, który mixuje auto ignite heal exhaust i wszystkie typy od miksturek po ciasteczka ^^

GX Auto Shield - automatyczne używanie bariery

GX Automation - Automatyczne miksturki, ciasteczka, ignite, exhaust, heal. Niestety nie ma auto-używania itemków, może kiedyś będzie :)

GX Karthus - combo for karthus

GX Katarina - aktualnie najlepsza możliwa kata dla L#, do tego w pełni konfigurowalna

GX Sona - combo / helper for sona

GX Soraka - combo / helper for soraka

GX Zilean - combo / helper for zilean

HiddenObj - pokazuje ukryte obiekty (np. ile czasu do końca warda)

Jungle Timers - timery w jungli, niestety mi nie działa, widocznie skrypt nie aktualny

KarmaSharp - combo for karma

Karthus - combo for karthus

Katarina - combo for katarina

LastHitMarker - podświetla który minion padnie od last hita

LeeSinSharp - combo dla lee sina, aktualnie jedyne, sam nie sprawdzałem, chyba nie dopracowany, bo na IRC pisali

MapHack - kiepski map hack, pełni funkcję jak w BOLu, tylko tutaj gorzej działa

Marksman - combo dla ADC, kosa na Tristanie i Vayne, na innych nie mam info

Orianna - combo for orianna

PacketLogger - logi z pakietów, tylko dla deweloperów

Pantheon - The Artisan of War - combo for pantheon

PerfectWard - pokazuje gdzie stawiać wardy i ułatwia stawianie ich, mi nie działa, ale pokazuje :)

QuickSmite - Szybki smite

QuickWardWatcher - nie wiem jak działa, ale z nazwy mogę przetłumaczyć szybkie patrzenie wardów

RecallShot - Base ult (nie wiem na jakiej zasadzie działa)

RecallTrackerLS - śledzenie powrotów (nie wiem czy działa)

Riven - combo for riven

RivenSharp - combo dla riven, lepsze od "Riven", ale trzeba samemu ulta castować

Ryze - combo for ryze

Support - combo / helper dla supportów, aktualnie wspiera: Thresh, Morgana, Blitz, Sona (nie wiem czy blitz dobrze działa), do zrobienia Leona Nami i Zyra

Syndra - combo na syndrę, kozackie :)

ToasterLoading - ładowanie jak u wooden pc, np. gdy chcemy iść do WC lub mamy sprawę do załatwienia :P Spacja wyłącza :)

TowerRange - zasięg turretów, nie polecam, lepiej działa ten wbudowany w program

TryndSharp - combo for Tryndamere

TwistedFate - combo for TF

UniversalLeveler - levelowanie skilli (prawdopodobnie, nie jestem pewien bo nie używałem)

ViktorSharp - jedyny skrypt do viktora na L#, aktualnie kosi chyba tylko z lasera bo nie jest skończony

WaypointTracker - nie wiem bo nie używałem

Xerath - combo na xeratha, rzeźnik podobno :)

Yasuo-Sharpino - skrypt pod yasuo, jedyny pod L#, po aktualizacji podobno kosa w połączeniu z Evade

Ziggs - combo na ziggsa, jakiś ziomek się chwalił, że ora równo ^^

 

 

//Edit

http://leaguesharphelp.blogspot.com/p/how-to-use-leaguesharp.html

Tutaj instrukcja z nieoficjalnego bloga L#, niestety po angielsku, ale są GitHuby developów, instrukcja jak kompilować i wymagania LS :)

Take it easy my friend

Opublikowano

Ziggs podobno kosa kilka ziomków tu pisało ;) Lux / Ori sprawdź sobie sam na customie ;)

 

Uruchamiasz jako admin? Jakie skrypty odpalasz?

 

Najpierw wymagania:

Windows 7 lub nowszy

Net. Framework 4.5.1

Brain.exe

 

Co zrobić aby uruchomić:

 

1. Pobierz paczuszkę moją.

2. Odpal Leaguesharp.loader.exe jako administrator

Konfiguracja:

436811408032134185033.png

 

 

Opis wszystkich skryptów które mam:

Akali - combo for akali

Annie - combo for annie

AutoPotion - automatyczne używanie miksturek, ale polecam GX Automation, który mixuje auto ignite heal exhaust i wszystkie typy od miksturek po ciasteczka ^^

Blitzcrank - combo / helper for blitzcrank

Cassinator - the best script for cassiopeia, zawiera exploit, który można wyłączyć :)

Cassio - combo for cassiopeia

Cho'Gath - combo for chogath

CloneRevealer - pokazuje który np. shaco to klon

Evade - unikanie skillshotów :)

Evelynn - combo for evelynn

GX Auto Potion - automatyczne używanie miksturek, ale polecam GX Automation, który mixuje auto ignite heal exhaust i wszystkie typy od miksturek po ciasteczka ^^

GX Auto Shield - automatyczne używanie bariery

GX Automation - Automatyczne miksturki, ciasteczka, ignite, exhaust, heal. Niestety nie ma auto-używania itemków, może kiedyś będzie :)

GX Karthus - combo for karthus

GX Katarina - aktualnie najlepsza możliwa kata dla L#, do tego w pełni konfigurowalna

GX Sona - combo / helper for sona

GX Soraka - combo / helper for soraka

GX Zilean - combo / helper for zilean

HiddenObj - pokazuje ukryte obiekty (np. ile czasu do końca warda)

Jungle Timers - timery w jungli, niestety mi nie działa, widocznie skrypt nie aktualny

KarmaSharp - combo for karma

Karthus - combo for karthus

Katarina - combo for katarina

LastHitMarker - podświetla który minion padnie od last hita

LeeSinSharp - combo dla lee sina, aktualnie jedyne, sam nie sprawdzałem, chyba nie dopracowany, bo na IRC pisali

MapHack - kiepski map hack, pełni funkcję jak w BOLu, tylko tutaj gorzej działa

Marksman - combo dla ADC, kosa na Tristanie i Vayne, na innych nie mam info

Orianna - combo for orianna

PacketLogger - logi z pakietów, tylko dla deweloperów

Pantheon - The Artisan of War - combo for pantheon

PerfectWard - pokazuje gdzie stawiać wardy i ułatwia stawianie ich, mi nie działa, ale pokazuje :)

QuickSmite - Szybki smite

QuickWardWatcher - nie wiem jak działa, ale z nazwy mogę przetłumaczyć szybkie patrzenie wardów

RecallShot - Base ult (nie wiem na jakiej zasadzie działa)

RecallTrackerLS - śledzenie powrotów (nie wiem czy działa)

Riven - combo for riven

RivenSharp - combo dla riven, lepsze od "Riven", ale trzeba samemu ulta castować

Ryze - combo for ryze

Support - combo / helper dla supportów, aktualnie wspiera: Thresh, Morgana, Blitz, Sona (nie wiem czy blitz dobrze działa), do zrobienia Leona Nami i Zyra

Syndra - combo na syndrę, kozackie :)

ToasterLoading - ładowanie jak u wooden pc, np. gdy chcemy iść do WC lub mamy sprawę do załatwienia :P Spacja wyłącza :)

TowerRange - zasięg turretów, nie polecam, lepiej działa ten wbudowany w program

TryndSharp - combo for Tryndamere

TwistedFate - combo for TF

UniversalLeveler - levelowanie skilli (prawdopodobnie, nie jestem pewien bo nie używałem)

ViktorSharp - jedyny skrypt do viktora na L#, aktualnie kosi chyba tylko z lasera bo nie jest skończony

WaypointTracker - nie wiem bo nie używałem

Xerath - combo na xeratha, rzeźnik podobno :)

Yasuo-Sharpino - skrypt pod yasuo, jedyny pod L#, po aktualizacji podobno kosa w połączeniu z Evade

Ziggs - combo na ziggsa, jakiś ziomek się chwalił, że ora równo ^^

 

 

//Edit

http://leaguesharphelp.blogspot.com/p/how-to-use-leaguesharp.html

Tutaj instrukcja z nieoficjalnego bloga L#, niestety po angielsku, ale są GitHuby developów, instrukcja jak kompilować i wymagania LS :)

Odpalam te same co ty masz.Nie nie uruchamiam jako admin ale jak Castuje Q cassio to w lewym rogu mi sie cos na chwilke pokazuje taki pasek ladowania jak by.Pod jakim Shiftem jest menu ?

88705450978566678444_thumb.jpg


Opublikowano

Ziggs podobno kosa kilka ziomków tu pisało ;) Lux / Ori sprawdź sobie sam na customie ;)

 

Uruchamiasz jako admin? Jakie skrypty odpalasz?

 

Najpierw wymagania:

Windows 7 lub nowszy

Net. Framework 4.5.1

Brain.exe

 

Co zrobić aby uruchomić:

 

1. Pobierz paczuszkę moją.

2. Odpal Leaguesharp.loader.exe jako administrator

Konfiguracja:

436811408032134185033.png

 

 

Opis wszystkich skryptów które mam:

Akali - combo for akali

Annie - combo for annie

AutoPotion - automatyczne używanie miksturek, ale polecam GX Automation, który mixuje auto ignite heal exhaust i wszystkie typy od miksturek po ciasteczka ^^

Blitzcrank - combo / helper for blitzcrank

Cassinator - the best script for cassiopeia, zawiera exploit, który można wyłączyć :)

Cassio - combo for cassiopeia

Cho'Gath - combo for chogath

CloneRevealer - pokazuje który np. shaco to klon

Evade - unikanie skillshotów :)

Evelynn - combo for evelynn

GX Auto Potion - automatyczne używanie miksturek, ale polecam GX Automation, który mixuje auto ignite heal exhaust i wszystkie typy od miksturek po ciasteczka ^^

GX Auto Shield - automatyczne używanie bariery

GX Automation - Automatyczne miksturki, ciasteczka, ignite, exhaust, heal. Niestety nie ma auto-używania itemków, może kiedyś będzie :)

GX Karthus - combo for karthus

GX Katarina - aktualnie najlepsza możliwa kata dla L#, do tego w pełni konfigurowalna

GX Sona - combo / helper for sona

GX Soraka - combo / helper for soraka

GX Zilean - combo / helper for zilean

HiddenObj - pokazuje ukryte obiekty (np. ile czasu do końca warda)

Jungle Timers - timery w jungli, niestety mi nie działa, widocznie skrypt nie aktualny

KarmaSharp - combo for karma

Karthus - combo for karthus

Katarina - combo for katarina

LastHitMarker - podświetla który minion padnie od last hita

LeeSinSharp - combo dla lee sina, aktualnie jedyne, sam nie sprawdzałem, chyba nie dopracowany, bo na IRC pisali

MapHack - kiepski map hack, pełni funkcję jak w BOLu, tylko tutaj gorzej działa

Marksman - combo dla ADC, kosa na Tristanie i Vayne, na innych nie mam info

Orianna - combo for orianna

PacketLogger - logi z pakietów, tylko dla deweloperów

Pantheon - The Artisan of War - combo for pantheon

PerfectWard - pokazuje gdzie stawiać wardy i ułatwia stawianie ich, mi nie działa, ale pokazuje :)

QuickSmite - Szybki smite

QuickWardWatcher - nie wiem jak działa, ale z nazwy mogę przetłumaczyć szybkie patrzenie wardów

RecallShot - Base ult (nie wiem na jakiej zasadzie działa)

RecallTrackerLS - śledzenie powrotów (nie wiem czy działa)

Riven - combo for riven

RivenSharp - combo dla riven, lepsze od "Riven", ale trzeba samemu ulta castować

Ryze - combo for ryze

Support - combo / helper dla supportów, aktualnie wspiera: Thresh, Morgana, Blitz, Sona (nie wiem czy blitz dobrze działa), do zrobienia Leona Nami i Zyra

Syndra - combo na syndrę, kozackie :)

ToasterLoading - ładowanie jak u wooden pc, np. gdy chcemy iść do WC lub mamy sprawę do załatwienia :P Spacja wyłącza :)

TowerRange - zasięg turretów, nie polecam, lepiej działa ten wbudowany w program

TryndSharp - combo for Tryndamere

TwistedFate - combo for TF

UniversalLeveler - levelowanie skilli (prawdopodobnie, nie jestem pewien bo nie używałem)

ViktorSharp - jedyny skrypt do viktora na L#, aktualnie kosi chyba tylko z lasera bo nie jest skończony

WaypointTracker - nie wiem bo nie używałem

Xerath - combo na xeratha, rzeźnik podobno :)

Yasuo-Sharpino - skrypt pod yasuo, jedyny pod L#, po aktualizacji podobno kosa w połączeniu z Evade

Ziggs - combo na ziggsa, jakiś ziomek się chwalił, że ora równo ^^

 

 

//Edit

http://leaguesharphelp.blogspot.com/p/how-to-use-leaguesharp.html

Tutaj instrukcja z nieoficjalnego bloga L#, niestety po angielsku, ale są GitHuby developów, instrukcja jak kompilować i wymagania LS :)

Dzięki za wytłumaczenie wszystkich skryptów ^^

Pytania:

1. Lasthitmarker przy podświetlaniu miniona zabiera fps'y?

2. HiddenObj pokazuje wardy? wszystkie?

3. Evade unika skillshotów?

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

AMD FX-8320E EIGHT CORE 3.5GHZ

SAPPHIRE RADEON 7850 HD

CRUCIAL BALLISTIX ELITE 2x8 GB DDR4

WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...