Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W ogole ten l# jest niewykrywalny ?

Niewykrywalny i nie będzie ;)

 

Ziggs niszczy polecam ;)

 

Yasuo dobry ; >? i jaki skrypt na adc ? tylko marksman ?

Nie wiem, ludzie pisali, że kiepski, ale była aktualizacja, stronę temu dałem link do aktualnych, może lepszy :)

 

Mogłby ktoś podać ten IRC (czat) czy coś ?

Mibbit > leaguesharp

 

 

 

NIEKTÓRE SKRYPTY ZE SOBĄ KOLIDUJĄ I WTEDY NIE DZIAŁA NIC MIMO, ŻE LS SIĘ ZAINJECTOWAŁ! WTEDY TRZEBA SPRAWDZAĆ SOBIE KTÓRY ZE SOBĄ KOLIDUJE! :)

Take it easy my friend

Opublikowano

Ziggs niszczy polecam ;)

 

Yasuo dobry ; >? i jaki skrypt na adc ? tylko marksman ?

Marksman Vayne, niszczy system. Nie da się na to grać ;)

Opublikowano

Jakies nowe skrypty doszly ? :P

 

Vayne moim zdaniem słabsza od shadow bo nie rzuca stuna jak moze ;/ chyba ze da sie to gdzies zmienic

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

Mi "wykurwiście" działa skrypt do katariny i blitzcranka mimo, że w blitzcranku pewna rzecz mnie denerwuje, że używa E nawet jeśli nie trafi grabem ;p

Opublikowano

Jakies nowe skrypty doszly ? :P

 

Vayne moim zdaniem słabsza od shadow bo nie rzuca stuna jak moze ;/ chyba ze da sie to gdzies zmienic

Jak to nie rzuca, to ty chyba źle sobie skonfigurowałeś, mi zawsze jak jest możliwość rzuca ;)

Opublikowano

Jak to nie rzuca, to ty chyba źle sobie skonfigurowałeś, mi zawsze jak jest możliwość rzuca ;)

a zmienialaś coś w configu? czy tak jak bylo tak zostawilas? :P

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

a zmienialaś coś w configu? czy tak jak bylo tak zostawilas? :P

Nic nie zmieniałam ;)

 

Idze przetestować, katarine, akali, ryze, yasuo

Opublikowano

UWAGA !!!

Informuję ,że działa na Windowsie 8 :-)

 

Mógłby ktoś wypisać ,jakie skrypty działają wykurwiście? i z tymi rankedami to mit?

 

 

 

Aż sobie Cassio kupie ,by przetestować

Co Ty nie powiesz, że działa na 8/8.1.. Rankedy to troll, Cassio kosa, Wykurwiste skrypty? Cassio, Xerath, Marksman Vayne/Trista.

Take it easy my friend

Opublikowano

Ludzie mam mały problem ,wszystko pięknie ,ale jak się załaduje gra bum program przestał działać ,co mam zrobić? Dodam ,że mi odpaliło bez uruchom jako administrator to wina tego?

Tak wina tego.

Take it easy my friend

Opublikowano

Tak wina tego.

Nadal to samo wyskakuje :/ 

Dodam ,że pisze

 

Nie można uruchomić programu ,ponieważ na komputerze nie znaleziono  MSVCR120.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program ,aby naprawić ten problem. Dodam ,ze antyviruska mialem wyłączonego ,teraz mam włączonego.

17900102327122306253.jpg

Opublikowano

Nadal to samo wyskakuje :/ 

Dodam ,że pisze

 

Nie można uruchomić programu ,ponieważ na komputerze nie znaleziono  MSVCR120.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program ,aby naprawić ten problem. Dodam ,ze antyviruska mialem wyłączonego ,teraz mam włączonego.

Bo mini update był, z gnarem poszukaj na ircu update ;)

@Edit/ Z tego co widze, to skrypt do leesina i tryndy doszedł ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...