Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nadal to samo wyskakuje :/ 

Dodam ,że pisze

 

Nie można uruchomić programu ,ponieważ na komputerze nie znaleziono  MSVCR120.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program ,aby naprawić ten problem. Dodam ,ze antyviruska mialem wyłączonego ,teraz mam włączonego.

Framework 4.5.1 wgrany? Czy masz tylko 4.0/4.5?

To wgrane?

download.microsoft.com/download/2/E/6/2E61CFA4-993B-4DD4-91DA-3737CD5CD6E3/vcredist_x86.exe

Pobierz mój folder, dodana Annie by Andre, bo Mad wrzucił na swojego githuba :)

 

http://speedy.sh/Ss7qU/LS-14.08.2014-v2.rar

 

Najnowsza wersja :) Dodana Annie by Andre.

Take it easy my friend

Opublikowano

Do Marksmana potrzebuję dodatkowe skrypty tak jak to było w SAC? 

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

Framework 4.5.1 wgrany? Czy masz tylko 4.0/4.5?

To wgrane?

download.microsoft.com/download/2/E/6/2E61CFA4-993B-4DD4-91DA-3737CD5CD6E3/vcredist_x86.exe

Pobierz mój folder, dodana Annie by Andre, bo Mad wrzucił na swojego githuba :)

http://speedy.sh/Ss7qU/LS-14.08.2014-v2.rar

Najnowsza wersja :) Dodana Annie by Andre.

Zaraz sprawdzę i zobacze czy działa ,jak ktoś chciał ich IRC to :

 http://client00.chat.mibbit.com/?server=rizon.mibbit.org&channel=%23leaguesharp

17900102327122306253.jpg

Opublikowano

BugSplat, nie działa już. 

 

Mózg Ci chyba nie działa

Bo mini update był, z gnarem poszukaj na ircu update ;)

@Edit/ Z tego co widze, to skrypt do leesina i tryndy doszedł ;D

Tak, ale Trynda już był, a Lee jeszcze nie skończony

 

Do Marksmana potrzebuję dodatkowe skrypty tak jak to było w SAC? 

Nie, tutaj po prostu Marksman i do przodu :)

Take it easy my friend

Opublikowano

Siema ten program działa na XP ??? i czy są tu lepsze skrypty niż dla BoL VIP jak tak to do kogo ???

NIE DZIAŁA NA XP! CZYTAŁEŚ FAQ? Windows VISTA również nie jest wspierany, właśnie się dowiedziałem, czyli WINDOWS 7 I WYŻEJ TYLKO! @Grafiese tak są lepsze skrypty!

Take it easy my friend

Opublikowano

@ZiomalZfirmyHG

Mam pytanie. Będziesz na bieżąco uzupełniać paczkę ze skryptami które działają?

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

NIE DZIAŁA NA XP! CZYTAŁEŚ FAQ? Windows VISTA również nie jest wspierany, właśnie się dowiedziałem, czyli WINDOWS 7 I WYŻEJ TYLKO! @Grafiese tak są lepsze skrypty!

Mam pytanko jeszcze ,bo teraz piszę league sharp itd. ,ale nie ma zadnych hotkeyow ani nc napisane jak bolów ,co mam robić ;f?

17900102327122306253.jpg

Opublikowano

@ZiomalZfirmyHG

Mam pytanie. Będziesz na bieżąco uzupełniać paczkę ze skryptami które działają?

 

Jasne, cały czas wrzucam bo siedzę na IRC :)

Mam pytanko jeszcze ,bo teraz piszę league sharp itd. ,ale nie ma zadnych hotkeyow ani nc napisane jak bolów ,co mam robić ;f?

Wot? Nie rozumiem Cię ziom, napisz po polsku, mimo, że polska język trudna język :/

http://speedy.sh/Ss7qU/LS-14.08.2014-v2.rar

To jest najnowsza wersja, znaczy najaktualniejsza ;)

Take it easy my friend

Opublikowano

Jak gra mi sie laduje mam na górze ekranu na zielono LeagueSharp (dziala), ale w grze nie mam menu pod shiftem, ani nic. Jak zrobić, aby to działało w grze normalnie?

 

/Edit

 

@1361622928-U485574.pngCzytamWypociny mam tak samo! Na czacie wyswietla sie ich strona, a podczas ladowania leaguesharp. Nic wiecej nie ma (tak jakby nie dzialalo).

Opublikowano

up , spróbuj włączyć skrypty dopiero po odpaleniu gry i poczekaj chwilkę żeby się załadowały .

Dzieki dziala! Podczas gry odznaczylem i zaznaczylem sobie dany skrypt i działa.

 

Edit. Po zmianie ustawien w skrypcie same się zapisują czytrzeba jak w bolu F9 2x nacisnac?

Opublikowano

wbudowane i do pobrania są w pierwszym poście.

 

 

 

Mam pytanie co robi Cassionator  No Face exploit?

 

E zza pleców.

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

czy by mogl ktos wyjasnic krok po kroku z linkami co i jak zrobic poniewaz pobralem l# z 1 posta 1 link ale jak wlaczam lola z zaznaczonym gx katarina to mi wyskakuje program nie odpowiada

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...