Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy by mogl ktos wyjasnic krok po kroku z linkami co i jak zrobic poniewaz pobralem l# z 1 posta 1 link ale jak wlaczam lola z zaznaczonym gx katarina to mi wyskakuje program nie odpowiada

masz xp albo viste to se c***a pograsz.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ile i jakie skrypty można włączyć jednocześnie aby nie wywalało ?

 

dawać np tylko Evade i skrypt do postaci? np do syndry? czy coś jeszcze aby sie zajebiscie grało ?

 

i jakie skrypty odpalić + skrypt do postaci aby działało w c**j dobrze?

Opublikowano

może ktoś wysłać skrypt do yasuo odnowiony? :D

wejdź w moją sygnature i na blogu wejdź na leaguesharp i pobierz paczke. Tam masz wszystkie skrypty zupdatowane to sobie weź yasuo ;p

Opublikowano

@filip xD

 

chce same skrypty a nie program tez bo mi sie crashuje jak pobieram od nowa L# bo antywirus usuwa cos , ma ktoś same skrypty ;/?

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

czyli pierw

1) loguje sie do lola

2) twojerz gre

3) czekam az wejde do gry (bede stal na respie

4) i wtedy uruchamiam l#? i tam zaznaczam?

Możesz też uruchomić LS podczas ładowania rozgrywki, a żeby ustawiać opcje danych skryptów to klikasz Escape i w lewym górnym rogu masz opcje.

Opublikowano

@Laku

 

Dodaj wyjątek do antywirusa i nie będzie usuwać nic :)

Zrobilem tak :) ale ja chce samego yasuo czy to takie trudne? ;x

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

ile i jakie skrypty można włączyć jednocześnie aby nie wywalało ?


 


dawać np tylko Evade i skrypt do postaci? np do syndry? czy coś jeszcze aby sie zajebiscie grało ?


 


i jakie skrypty odpalić + skrypt do postaci aby działało w c**j dobrze?


 


 


najlepsze skrypty to ?


Opublikowano

Jest napisane tylko zielony napis LeagueSharp na górze ,oraz ,na chacie by jodukasme ,visit www.leaguesharp.com

Kolidują niektóre ze sobą ^^

 

Jak gra mi sie laduje mam na górze ekranu na zielono LeagueSharp (dziala), ale w grze nie mam menu pod shiftem, ani nic. Jak zrobić, aby to działało w grze normalnie?

 

/Edit

 

@1361622928-U485574.pngCzytamWypociny mam tak samo! Na czacie wyswietla sie ich strona, a podczas ladowania leaguesharp. Nic wiecej nie ma (tak jakby nie dzialalo).

Kolidują skrypty niektóre ze sobą ^^

 

Wie ktos czemu SVNCompiler przestal dzialac i league shark?;/ 

Uruchom jako administrator, jaki system? Vista nie pójdzie, tylko 7 w górę :)

 

Skąd brać skrypty do tego? :P

GitHuby developów :) Kompilujesz kompilatorem i wrzucasz exe'ki do Assemblies ;)

 

Gdzie można dostać wszystkie aktualne skrypty? :P

GitHuby :)

 

czy by mogl ktos wyjasnic krok po kroku z linkami co i jak zrobic poniewaz pobralem l# z 1 posta 1 link ale jak wlaczam lola z zaznaczonym gx katarina to mi wyskakuje program nie odpowiada

Pobierz mój ostatni upload (LS 14.08.2014 v2)

 

ile i jakie skrypty można włączyć jednocześnie aby nie wywalało ?

 

dawać np tylko Evade i skrypt do postaci? np do syndry? czy coś jeszcze aby sie zajebiscie grało ?

 

i jakie skrypty odpalić + skrypt do postaci aby działało w c**j dobrze?

Evade Syndra, GX Automation, HiddenObj, LastHitMarker, ja na takich właśnie gnara na topie rozjebałem na rankedzie w silverze 3 na promo ;)

 

mam win 7 ultimate 32 bity

Twój system spełnia wymagania, ok ale czy masz wgrane aktualizacje i frameworki?

 

może ktoś wysłać skrypt do yasuo odnowiony? :D

 

http://speedy.sh/bY6WE/Assemblies.rar
Wszystkie świeże skrypty :)

Do czego służy Map Hack?

Pokazuje na mapce tak jak na bolu gdzie był typo ostatnio widziany ;)

Zrobilem tak :) ale ja chce samego yasuo czy to takie trudne? ;x

Ciutkę wyżej dałem link ;)

Take it easy my friend

Opublikowano

Do czego służy Map Hack?

pokazuje ostatnią pozycje twojego wroga. Osobiście nie polecam, bo w bolu jest lepsze ale jak chcesz się uprzeć to włącz ;) Mało co widać xD

Opublikowano

Oświadczam, że ViktorSharp to lepszy carry od Syndry. Oczywiście jeszcze nie teraz gdyż nie używa W i R ale jak to zacznie robić to będzie oro w chuuj. Nigdy na rankedzie mi nie spudłowało laserka. Piękny.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Oświadczam, że ViktorSharp to lepszy carry od Syndry. Oczywiście jeszcze nie teraz gdyż nie używa W i R ale jak to zacznie robić to będzie oro w chuuj. Nigdy na rankedzie mi nie spudłowało laserka. Piękny.

Czyli piszesz, że warto go kupić? :) Zastanawiam się kogo wybrać, Viktor, Vayne czy Cassiopeia :D Doradzicie?: ) Aktualnie Syndrą oram :D

Take it easy my friend

Opublikowano

Czyli piszesz, że warto go kupić? :) Zastanawiam się kogo wybrać, Viktor, Vayne czy Cassiopeia :D Doradzicie?: ) Aktualnie Syndrą oram :D

 

W mid/late przy odpowiednim buildzie ADC ściąga na dfg Q+E. Ale wstrzymaj się do jego reworka bo będzie jeszcze lepszy zapowiadają. Niby ta różdżka będzie w trinkecie i laser true dmg.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Czyli piszesz, że warto go kupić? :) Zastanawiam się kogo wybrać, Viktor, Vayne czy Cassiopeia :D Doradzicie?: ) Aktualnie Syndrą oram :D

Stary, kup Xeratha, KOSA

Opublikowano

dlaczego jak mam odpalone evade i mam przykladowo 100hp to nie flashuje?

 

mam ustawione auto ignite lecz go nie podpala :/

 

 

ps; moze mi ktos wytlumaczyc co zrobić zeby skrypt do vayne dzialal?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...