Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer Medium/Hard (  gdzie małą rolę odgrywa ItemShop)

Dodatkowe Info:PRZEDE WSZYSTKIM STABILNY SERWER

Nagroda za pomoc:cokolwiek ;p

Balmora S2 (Da się grać bez itemszopu oraz mniej więcej CradosMT2) 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium, miła atmosfera, 600 os. +.

Dodatkowe Info: Nie trzeba ładować pieniążków w is, żeby być dobrym.

Nagroda za pomoc: Nie daje nagród za takie drobnostki.

 

Nie polecam - Virtual MT2 , zbyt dużo przekrętów, serwer zrobiony tylko pod topkę bo niestety żeby się czegoś dorobić trzeba klepać bez przerwy z pół roku a i tak to nie wytarcza czasami. Jak lubisz dawać w IS to się ucieszą, bo przykładowo pet albo wędka +20 to koszt rzędu 500 zł ...

Invoria S1 - S2 - Serwery fajne, ale bardzo zbugowane, team jak na razie nie raczy robić nic z balansem czy ksuciem na mapach dla niskich lvl przez max lvl - 120 lvl nie jest w stanie wydropić ulep itp bo respy są okupowane przez graczy 200-220 lvl... Po za tym bez IS nic nie znaczysz. Liczba graczy przez brak zainteresowania Arraya i reszty sukcesywnie maleje.

 

Polecam - Ardanis, Demilus, Castios, moze tez Pandora.

54169037467327365173.png

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer - Easy może być z nutką Medium [ bez is'a albo mało znaczący ]

Dodatkowe Info: Żeby nie było lagów, przyjemna atmosfera i ceny nie z kosmosu.

Nagroda za pomoc: lajki dużo lajków.

Bullet for my Valentine <3


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer - Easy może być z nutką Medium [ bez is'a albo mało znaczący ]

Dodatkowe Info: Żeby nie było lagów, przyjemna atmosfera i ceny nie z kosmosu.

Nagroda za pomoc: lajki dużo lajków.

Ivnoria s2

Dreikon

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer Medium/Hard (  gdzie małą rolę odgrywa ItemShop)

Dodatkowe Info:PRZEDE WSZYSTKIM STABILNY SERWER

Nagroda za pomoc:cokolwiek ;p

CradosMT2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer - Easy może być z nutką Medium [ bez is'a albo mało znaczący ]

Dodatkowe Info: Żeby nie było lagów, przyjemna atmosfera i ceny nie z kosmosu.

Nagroda za pomoc: lajki dużo lajków.

 

Azuris.eu , Virtual ;) 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer - Easy może być z nutką Medium [ bez is'a albo mało znaczący ]

Dodatkowe Info: Żeby nie było lagów, przyjemna atmosfera i ceny nie z kosmosu.

Nagroda za pomoc: lajki dużo lajków.

 

idealny dla Ciebie będzie VirtualMT2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium, miła atmosfera, 600 os. +.

Dodatkowe Info: Nie trzeba ładować pieniążków w is, żeby być dobrym.

Nagroda za pomoc: Nie daje nagród za takie drobnostki.

 

Dreikon / Moyes - mniej ludzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwy start , dużo ludzi , częste eventy , pety i kostiumy w is ale można zdobyć w grze
Dodatkowe Info:najlepiej coś takiego jak virtualmt2 ale tam monotonny exp trochę jest
Nagroda za pomoc:Like :D i więcej ludzi na servie ^_^

THX

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy.
Dodatkowe Info: W miare dobry exp, brak 6/7 bonu, stabilny, easy - medium
Nagroda za pomoc: Like

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy.

Dodatkowe Info: W miare dobry exp, brak 6/7 bonu, stabilny, easy - medium

Nagroda za pomoc: Like

Duża ilosć graczy, easy/ medium -  na pewno nei graj na Virtual MT2. Zastanów się nad Invoria chociaż jest tam mase problemów , Ardanis - chyba najfajniejszy serwer ostatnich kilku miesięcy.

54169037467327365173.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy
Dodatkowe Info: Duzy exp, 6-7 bon tani, tanie kd, dosyć podobny do Xenox'a
Nagroda za pomoc: Like!

,,Hαtєяѕ gσηηα' нαtє ♯ƑυcкƬнєHαtєяѕ."


♯Rєѕρєct fσя tнє ρєσρƖє tнαt αяєη't нαtєяѕ

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy

Dodatkowe Info: Duzy exp, 6-7 bon tani, tanie kd, dosyć podobny do Xenox'a

Nagroda za pomoc: Like!

VirtualMT2

Opublikowano

@up  Mam ten serwer pobrany ponieważ juz dzisiaj grałem na nim, Ale szkoda że skilli na P sie nie dostaje :/

,,Hαtєяѕ gσηηα' нαtє ♯ƑυcкƬнєHαtєяѕ."


♯Rєѕρєct fσя tнє ρєσρƖє tнαt αяєη't нαtєяѕ

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy

Dodatkowe Info: Duzy exp, 6-7 bon tani, tanie kd, dosyć podobny do Xenox'a

Nagroda za pomoc: Like!

Na pewno nie Virtual MT2, tam się zajedziesz i zesrasz zanim czegoś dorobisz, kd nie są tanie bo +8 musisz się sporo napocić - zrobić KD +8 albo ulepszać u npc gdzie pali jak pokichane, albo kupować od graczy czy z eventów - to pierwsze koszt od 300b gdzie zarobić te 300 b dla nowego gracza to koszmar.. CHyba ze masz wtyki w Teamie.

 

Jak chcesz coś naprawdę Easy do funu - Laneris, Delium albo spróbuj coś z tych :

http://www.mpcforum.pl/topic/1373529-tauris2pl-dedyk-easy/

http://www.mpcforum.pl/topic/1371621-azuriseu-dedyk-easy/

http://www.mpcforum.pl/topic/1316850-ardanis-dedyk-easy/

http://www.mpcforum.pl/topic/1323106-moyespl-dedyk-easy/

 

Sprawdź też sobie Invorię chociaż nie ma tam 6/7 bon.

54169037467327365173.png

Opublikowano

Na pewno nie Virtual MT2, tam się zajedziesz i zesrasz zanim czegoś dorobisz, kd nie są tanie bo +8 musisz się sporo napocić - zrobić KD +8 albo ulepszać u npc gdzie pali jak pokichane, albo kupować od graczy czy z eventów - to pierwsze koszt od 300b gdzie zarobić te 300 b dla nowego gracza to koszmar.. CHyba ze masz wtyki w Teamie.

 

Jak chcesz coś naprawdę Easy do funu - Laneris, Delium albo spróbuj coś z tych :

http://www.mpcforum.pl/topic/1373529-tauris2pl-dedyk-easy/

http://www.mpcforum.pl/topic/1371621-azuriseu-dedyk-easy/

http://www.mpcforum.pl/topic/1316850-ardanis-dedyk-easy/

http://www.mpcforum.pl/topic/1323106-moyespl-dedyk-easy/

 

Sprawdź też sobie Invorię chociaż nie ma tam 6/7 bon.

Straszne głupoty piszesz, na początku może i jest ciężko ale da sie sporo zarobić.

1) Kopanie rud 

2) Zrobić 90-92 lvl postaci i iść na Oponki (jeżeli masz dużo czasu rano to troche podropisz kd +7 i inne przedmioty)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: łatwy exp i robienie eq, EASY, częste eventy typu OX 500 os+
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:Like :)

Opublikowano
y

Straszne głupoty piszesz, na początku może i jest ciężko ale da sie sporo zarobić.

1) Kopanie rud 

2) Zrobić 90-92 lvl postaci i iść na Oponki (jeżeli masz dużo czasu rano to troche podropisz kd +7 i inne przedmioty)

Grałem tam 3 lata :) Wiem jak się gra :) Kopać rudy se możesz, może w pół roku kopania od rana do wieczora czegoś się dorobisz :) Serwer zszedł na psy :) Jeśli ktoś jest takim ryzykantem niech próbuje :) Po miesiącu grania zrezygnuje :) Skończyłem po ostatnich wybrykach Teamu i technicznego( który już nie jest technicznym albo znowu się ukrył i na chwile zniknął) :) Tyle ode mnie :) Konta z piekielnymi +9 itp dobrze rozdysponowałem :) Nie polecam zaczynania od nowa :)

54169037467327365173.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwy exp i robienie eq, EASY, częste eventy typu OX 500 os+

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:Like :)

Ardanis

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwy exp i robienie eq, EASY, częste eventy typu OX 500 os+

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:Like :)

Ardanis jak najbardziej.

54169037467327365173.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Mało syfu : max ulepszanie broni na trytona , stal na szmaragd itp.
Dodatkowe Info: .
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mało syfu : max ulepszanie broni na trytona , stal na szmaragd itp.

Dodatkowe Info: .

Nagroda za pomoc: Like

Eternal Kingdom? Dopiero będzie startował.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mało syfu : max ulepszanie broni na trytona , stal na szmaragd itp.

Dodatkowe Info: .

Nagroda za pomoc: Like

Moyes

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mało syfu : max ulepszanie broni na trytona , stal na szmaragd itp.

Dodatkowe Info: .

Nagroda za pomoc: Like

PandoraMT2 , EliteMT2 (tyle że jest może 2-3 max. więcej tych broni do max lvla ale to co 30-50 lvli ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwy exp i robienie eq, EASY, częste eventy typu OX 500 os+

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:Like :)

Castios

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...