Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej liczbie osób, stabilności serwera

Dodatkowe Info:najlepiej medium/easy, łatwo o zmianki bony dużo ulepszeń zbroi i broni (podobny do invorii)

Nagroda za pomoc:like

 

VirtualMT2

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zależy mi na tym, aby na serwerze nie było niepotrzebnych rzeczy np. zmienione miasta,skile,czy jakieś okropne kolorowe zbr. (jak na FunMt2)
Dodatkowe Info: Zagrał bym na czymś podobnym do Negros'a, który istaniał jakoś rok temu, może niektórzy pamiętają ;p | Drugą rzeczą jest to aby w pvp nie liczył sie full is tzn. kostiumy czy pety :)

Nagroda za pomoc: Lubie to !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zależy mi na tym, aby na serwerze nie było niepotrzebnych rzeczy np. zmienione miasta,skile,czy jakieś okropne kolorowe zbr. (jak na FunMt2)

Dodatkowe Info: Zagrał bym na czymś podobnym do Negros'a, który istaniał jakoś rok temu, może niektórzy pamiętają ;p :)

Nagroda za pomoc: Lubie to !

PandoraMT2 , i w miarę możliwości Verturi2 z takiego typu serwerów. :) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  easy/4fun, 500+graczy, łatwo o ulepszacze, serwer nie pod is, zawsze wchodzą max bony, metale,zmianki u npc
Dodatkowe Info: grałem na  ishya, invoria, vitrual, funmt2, eloth, dreikon, laneris, alaria, vedis, old-cavalos, demilus, verturi, argentus, moyes, shayen, 4death, nightcore
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  easy/4fun, 500+graczy, łatwo o ulepszacze, serwer nie pod is, zawsze wchodzą max bony, metale,zmianki u npc

Dodatkowe Info: grałem na  ishya, invoria, vitrual, funmt2, eloth, dreikon, laneris, alaria, vedis, old-cavalos, demilus, verturi, argentus, moyes, shayen, 4death, nightcore

Nagroda za pomoc: lajk

PandoraMT2 , EliteMT2 ;) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  easy/4fun, 500+graczy, łatwo o ulepszacze, serwer nie pod is, zawsze wchodzą max bony, metale,zmianki u npc

Dodatkowe Info: grałem na  ishya, invoria, vitrual, funmt2, eloth, dreikon, laneris, alaria, vedis, old-cavalos, demilus, verturi, argentus, moyes, shayen, 4death, nightcore

Nagroda za pomoc: lajk

Castios, który startuje 6 lutego ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy 4 fun szybki exp . Często eventy .Dużo setów broni zbrojek . Dużo Duegonów . 6/7 bon może być na klasy . 500 graczy + . Bony max .
Dodatkowe Info: grałem na  ishya, invoria, vitrual, funmt2, eloth, dreikon, laneris,   old-cavalos, demilus, verturi, argentus, moyes, shayen, 4death, nightcore , invoria s2, Pandora , Elite
Nagroda za pomoc
Like +5 w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  /easy/medium i zeby tylko dziala ninja hack :D
Dodatkowe Info: brak
Nagroda za pomoc: LAJK

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  easy/4fun, 500+graczy, łatwo o ulepszacze, serwer nie pod is, zawsze wchodzą max bony, metale,zmianki u npc

Dodatkowe Info: grałem na  ishya, invoria, vitrual, funmt2, eloth, dreikon, laneris, alaria, vedis, old-cavalos, demilus, verturi, argentus, moyes, shayen, 4death, nightcore

Nagroda za pomoc: lajk

PandoraMT2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy 4 fun szybki exp . Często eventy .Dużo setów broni zbrojek . Dużo Duegonów . 6/7 bon może być na klasy . 500 graczy + . Bony max .

Dodatkowe Info: grałem na  ishya, invoria, vitrual, funmt2, eloth, dreikon, laneris,   old-cavalos, demilus, verturi, argentus, moyes, shayen, 4death, nightcore , invoria s2, Pandora , Elite

Nagroda za pomoc Like +5 w profilu

VirtualMT2 ( brak max bonów )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Skille odrazu na p, max bony, duzo ludzi, stalki i i slabsze itemsy u handlarzy, max lvl ponad 200 moze byc 200, fast exp, bez 6-7, bez pay2win
Dodatkowe Info:Up
Nagroda za pomoc:co stam sie znajdzie


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:max lvl na poczatek,all eq w sklepie/brak ulep

Dodatkowe Info:to ma byc serwer pvp(gralem na 4death / 4fun / hammermt2 / nextmt2 i na niemieckich paru

Nagroda za pomoc:like lub cos w tym stylu ;p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:max lvl na poczatek,all eq w sklepie/brak ulep

Dodatkowe Info:to ma byc serwer pvp

Nagroda za pomoc:like lub cos w tym stylu ;p

4FUNMT2,4Death
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Zarobku pln za yangi / ulepszacze

Dodatkowe Info:  Najlepiej żeby serwer byl dodany do moda

Nagroda za pomoc:  Lajki

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Zarobku pln za yangi / ulepszacze
Dodatkowe Info:  Najlepiej żeby serwer byl dodany do moda
Nagroda za pomoc:  Lajki

 

Ravia s2 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Zarobku pln za yangi / ulepszacze
Dodatkowe Info:  Najlepiej żeby serwer byl dodany do moda
Nagroda za pomoc:  Lajki

 

Nie nie polecam Sravi bardziej Balmorka s2 ;) Polecam ;) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Skille odrazu na p, max bony, duzo ludzi, stalki i i slabsze itemsy u handlarzy, max lvl ponad 200 moze byc 200, fast exp, bez 6-7, bez pay2win

Dodatkowe Info:Up

Nagroda za pomoc:co stam sie znajdzie

Alaria.pl Polecam max lvl 250 easy stalki i bronie 65 u handlary brak 6/7 bonu

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Easy coś typu 4Death czy stary Divine!

Dodatkowe Info:  Najlepiej żeby łatwo się expiło i łatwo o eq ulepki etc..

Nagroda za pomoc:  Lajki

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy/PVP  tak aby każdy miał równe szanse w pvp .
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze gdzie szybko dropią ulepszacze . i perły na początek [/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:Like ;d

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy coś typu 4Death czy stary Divine!

Dodatkowe Info: Najlepiej żeby łatwo się expiło i łatwo o eq ulepki etc..

Nagroda za pomoc: Lajki

OldCavalosMT2
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na Easy coś takiego jak glador
Dodatkowe Info Serwer nie może byc P2W nie ma to być Xenox ani dreikon. Łatwo o ulepki. No po prostu 2 glador :D. I najlepiej bez kd+9
Nagroda za pomoc Lajki i ciastko z czoko ^^

                                                                                       2zgg6rn.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Easy coś typu 4Death czy stary Divine!
Dodatkowe Info:  Najlepiej żeby łatwo się expiło i łatwo o eq ulepki etc..
Nagroda za pomoc:  Lajki

 

Verides , wychodzi w sobote

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na Easy coś takiego jak glador

Dodatkowe Info Serwer nie może byc P2W nie ma to być Xenox ani dreikon. Łatwo o ulepki. No po prostu 2 glador :D. I najlepiej bez kd+9

Nagroda za pomoc Lajki i ciastko z czoko ^^

Moyes
Opublikowano

Moyes

Ale to jest 10x Exp a nie Easy 999x xD

                                                                                       2zgg6rn.png

Opublikowano

MY BAD.

iMetin

NIe bo aukcje i w ogóle. Coś typu glador -_-

                                                                                       2zgg6rn.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...