Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę sporej liczbie graczy (ale też bez przesady), miłej atmosferze, w miarę łatwym i przyjemnym zarobku (ale też, żeby znowu nie było za łatwo), żeby profesje były dość wyrównane, a także, żeby w miarę możliwości pojawiały się jakieś nowości i eventy.

Dodatkowe Info: Serwer najlepiej easy/medium, ale niezupełnie easy. Może być też medium z domieszką hard'u. :D

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Z góry dziękuję. :D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: W miarę sporej liczbie graczy (ale też bez przesady), miłej atmosferze, w miarę łatwym i przyjemnym zarobku (ale też, żeby znowu nie było za łatwo), żeby profesje były dość wyrównane, a także, żeby w miarę możliwości pojawiały się jakieś nowości i eventy.
Dodatkowe Info: Serwer najlepiej easy/medium, ale niezupełnie easy. Może być też medium z domieszką hard'u. :D
Nagroda za pomoc: Lajk
 
Z góry dziękuję. :D

 

Dreikon od 150+ to już Medium Medium. :)

 

image.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac ! Pomocy !

Zalezy mi najbardziej na : Medium /Easy 200-255 lv max , dużo itemków do ulepszania . duzo expowisk i bossów , 700 ludzi + 

Dodatkowe info : Żeby dropily sztabki i mozna bylo tak zarabiać :p / Odpada Pandora , Elite , Dragon , Xenox , Mexilia , Virtual . 

Nagroda za pomoc : Duzo like 

 

jak masz na myśli wiecej serwów to napisz więcej :P 

 

Z góry dziękuje 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac ! Pomocy !


Zalezy mi najbardziej na : Serwer chinski, inne serwery odpadaja, zadne tam hammery i inne gowna.


Dodatkowe info : max lvl:99-250, jakis easy/medium


Nagroda za pomoc : Lajk.


Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium/hard
Dodatkowe Info: Zalezy mi na tym, zeby na serwerze nie wialo nuda, gralo w miare duzo graczy, serwer ma byc podobny do ASCARIAL.pl/ MALESTIA

 

I  jakiegos  easy/medium  ale jakis dopracowany
Nagroda za pomoc:A co tam chceta ;p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard

Dodatkowe Info: Zalezy mi na tym, zeby na serwerze nie wialo nuda, gralo w miare duzo graczy, serwer ma byc podobny do ASCARIAL.pl/ MALESTIA

 

I  jakiegos  easy/medium  ale jakis dopracowany

Nagroda za pomoc:A co tam chceta ;p

Dreikon, Virtualmt2,

 

image.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard

Dodatkowe Info: Zalezy mi na tym, zeby na serwerze nie wialo nuda, gralo w miare duzo graczy, serwer ma byc podobny do ASCARIAL.pl/ MALESTIA

 

I  jakiegos  easy/medium  ale jakis dopracowany

Nagroda za pomoc:A co tam chceta ;p

CradosMT2 ;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Dreikon, Virtualmt2

Napisane jest ze chinski ...

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano
Zalezy mi najbardziej na : Dobrej atmosferze...Połączenia łatowści oraz trudności zdobywania wszystkiego...

Dodatkowe info : Medium/Hard, Hard, duża ilość graczy

Nagroda za pomoc : Nowszy serwer...Nie ravia,crados,balmora...
Opublikowano

 

Zalezy mi najbardziej na : Dobrej atmosferze...Połączenia łatowści oraz trudności zdobywania wszystkiego...
Dodatkowe info : Medium/Hard, Hard, duża ilość graczy
Nagroda za pomoc : Nowszy serwer...Nie ravia,crados,balmora...

 

Polecam Arutan.pl graczy 200-300, ale stale rośnie i to w miarę szybko. Serwer wystartował w piątek.

Jak coś możesz pisać pw.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: szybkim wbijaniu lvl ale nie takim zeby w 1 dzien max lvl tylko w 1-2tygodnie, dużo nowych epików, szybkie wbijanie skilli na P
Dodatkowe Info: osób ponad 300+
Nagroda za pomoc:  Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybkim wbijaniu lvl ale nie takim zeby w 1 dzien max lvl tylko w 1-2tygodnie, dużo nowych epików, szybkie wbijanie skilli na P

Dodatkowe Info: osób ponad 300+

Nagroda za pomoc:  Lajk + 5* w profilu

Moyes

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Max LVL 99 Itemy max Epiki Tryton,Niebian max 99 (Taki PL sprzed patcha 99-105) Podobny do 2K10PL Lub taka Balmora sprzed 2 lat EASY
Dodatkowe Info: Easy Medium

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max LVL 99 Itemy max Epiki Tryton,Niebian max 99 (Taki PL sprzed patcha 99-105) Podobny do 2K10PL

Dodatkowe Info: Easy Medium

Tylko 2k10. 

Nie ma innego serwera z tak niskim poziomem i tymi starymi patchami. Chyba, że hardy ravia/balmora, ale też sa nowosci itp.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Tylko 2k10. 

Nie ma innego serwera z tak niskim poziomem i tymi starymi patchami. Chyba, że hardy ravia/balmora, ale też sa nowosci itp.

a nie znasz takiej balmory sprzed 1-2 lat ale Easy-Med?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max LVL 99 Itemy max Epiki Tryton,Niebian max 99 (Taki PL sprzed patcha 99-105) Podobny do 2K10PL Lub taka Balmora sprzed 2 lat EASY

Dodatkowe Info: Easy Medium

jeżeli skusiłbyś się na hard to czytaj mój post wyżej

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard

Dodatkowe Info: Zalezy mi na tym, zeby na serwerze nie wialo nuda, gralo w miare duzo graczy, serwer ma byc podobny do ASCARIAL.pl/ MALESTIA

 

I  jakiegos  easy/medium  ale jakis dopracowany

Nagroda za pomoc:A co tam chceta ;p

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard

Dodatkowe Info: Zalezy mi na tym, zeby na serwerze nie wialo nuda, gralo w miare duzo graczy, serwer ma byc podobny do ASCARIAL.pl/ MALESTIA

 

I  jakiegos  easy/medium  ale jakis dopracowany

Nagroda za pomoc:A co tam chceta ;p

 

Balmora

Easy Medium- Dreikon, Invoria S1, S2 29.12,     Thespia.pl (mieszanka easy medium i harda)

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: SERVER Medium/Hard. Duża ilość graczy ONLINE. Max lvl 125 nie większy. Brak 6/7.
Dodatkowe Info: Server typu Tiveria / Ascarial
Nagroda za pomoc: Za trafną oczywiście co kto sobie zażyczy :)

Mało się udzielam, ale jestem jedną z użytkowników :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: SERVER Medium/Hard. Max lvl 125 nie większy. Brak 6/7.

Dodatkowe Info: Server typu Tiveria / Ascarial

Nagroda za pomoc: Za trafną oczywiście co kto sobie zażyczy :)

 

ascarial s2, malestia, thespia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...